Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Léo

Yeni konu hayırlı olsun. Asus Zenfone 6 sattım da geldim. Kasım ayı ortasında LG G4 almayı planlıyorum. Aslında kararsız kaldım.

LG G4 vs. Sony Xperia M5 (Henüz ülkemize gelmedi)

G4 ün özellikle ısınma ve batarya konusunda zayıflığı düşündürüyor beni. Sony'de batarya daha iyiymiş. Bu konu da tecrübeli kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

G4 günü rahat çıkartıyor kardeşim şüphen olmasın. Ayrıca m güncellemesi ile yüzde 30 civarı pil performans artışı olacak diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    ben kılıfla kullanmama rağmen 10. günde ilk düşmede kenarındaki plastik yerde ezik oluştu moralim 0 0 0 0
  • Arkadaşlar kapalı kutu teknosa dan alınma G4 1750 tl fiyat nasıl sizce almalı mıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: öğretmeninyeri

ben çok büyük ekranınsevmiyorum.

5s var şu an ama ios 9 mahvetti telefonu.

Hocam alisiliyor vakit gectikce. Ama 5s boyutlarinda alternatifler var. Mesela sony z3compact

• Hocam cepkask sartlarina iyi bakin. Cok magdur olan var

• apokhan kullanıcısına yanıt
    ozaman sony düşüneyim hocam sağolun.

5s elde tutuşu güzel biliyor musun. kalas tutar gibi hissetmek istemiyorum büyük telefonlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: dagcikartal

Arkadaşlar kapalı kutu teknosa dan alınma G4 1750 tl fiyat nasıl sizce almalı mıyım?

sıfır sayılmaz bende mediamarkt sitesinden 1850 liraya satıyor kararsız kaldm.
  • Merhaba arkadaşlar şuanda en son versiyon v10d midir yaklaşık 2 aydır güncelleme gelmiyor banada sizdede aynı mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni konu hayırlı olsun. Asus Zenfone 6 sattım da geldim. Kasım ayı ortasında LG G4 almayı planlıyorum. Aslında kararsız kaldım.

LG G4 vs. Sony Xperia M5 (Henüz ülkemize gelmedi)

G4 ün özellikle ısınma ve batarya konusunda zayıflığı düşündürüyor beni. Sony'de batarya daha iyiymiş. Bu konu da tecrübeli kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

Isınma konusunda öyle aman aman bir problem yok. Sadece batarya yönünden öne geçebilir Sony.

Peki batarya 2. günü hangi şartlarda görür ?

Oyun oynamamanız, parlaklığı %10 25 civarında kullanmanız ve en fazla 2-3 saat ekran kullanmanız lazım. G4te 2 gün gerçekten zor.

Açıklama güzel oldu, şimdi anladım. Ama her ne yaparsam yapayım 1 günü tamamlar değil mi?

Aşırıya kaçmadan elbette 1 günü rahat tamamlarsınız. Oturup 3 saat oynayan arkadaşın biri 3 gün bekleme süresi istiyordu.

Çok teşekkür ederim, yardımcı oldunuz. Son olarak; siz olsanız aynı fiyat bandında LG G4 mü alırdınız, yoksa Sony Xperia M5 mi?

M5 android mden sonra guncelleme almaz. Islemcisi ekrani kamerasi stabilitesi g4e yaklasamaz. Biri amiral modeli digeri orta seviye siradan bir model. Kiyaslanamaz bile. Orta seviye modellerin cuwtom romu da orjinal guncellemeleri de azdir. Hele ki mediatek islemcili telefonlar bu konuda sikintili,uzak duemak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperentugrul

quote:

Orijinalden alıntı: dagcikartal

Arkadaşlar kapalı kutu teknosa dan alınma G4 1750 tl fiyat nasıl sizce almalı mıyım?

sıfır sayılmaz bende mediamarkt sitesinden 1850 liraya satıyor kararsız kaldm.

Mediamarkt da 2099tl gözüküyor, teknosa da 1999tl , kutusu açılmamış telefon sadece fatura ismi farklı olacak 1750tl mantıklı değil mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Promesse

Merhaba arkadaşlar şuanda en son versiyon v10d midir yaklaşık 2 aydır güncelleme gelmiyor banada sizdede aynı mi

Tr cihazlarda en son 10d var ama poland romu 10e de. İstersen yükleyebilirsin.

• siteden girince 250 tllik indirim kuponu kazandınız yazısı çıkıyor satışta 250 lirayı düşüyor aynen ilanda 2100 lira yazıyor,günlerdirde indirim yoktu.
  • alperentugrul A kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bu ithalatcıyı 1200 e tr garantiliyi de 1500 e nereden buluyorlar?Link falan atında bizde bilelim ben bulamıyorum bu yerleri.

• bukibuks kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Kılıf alsam mı ki ben de içime kurt düştü şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sichern

Ya hocam bu ithalatcıyı 1200 e tr garantiliyi de 1500 e nereden buluyorlar?Link falan atında bizde bilelim ben bulamıyorum bu yerleri.

valla ben bulamadım bir kaç yerde 2 elini sordum 1500-1600 aşağı fiyat çekmediler hepsiburada,n11,kliksa,gittigiyor gibi ithatlçı satan yerlerde 1550-1650 arasında fiyat türkiye garantide 1800 aşağı daha denk gelmedim.
  • Arkadaslar öneri uygun kılıf vb. 1. Sayfaya eklenmesi icin tekrar paylaşalım ve konu yoneticisinden rica edelim, fotolu ve link olursa daha iyi olur, ben kılıfsız kullanıyorum ama dağ bahçe vb gittigimde kullanmak için saglam birsey alabilirim.

• alperentugrul A kullanıcısına yanıt
    Ben siteye girdiğimde 250 tl indirim kuponu çıkmıyor 2099+kargo diyor sanırım kişiye özel indirim galiba.
  • @Mischievousz hocam,
    Baş mesaja evrensel kumanda ile butun kumandanları ayarlama özelliğini de açıklayıp ekleyelim, ben ilk öğrendiğimde çok memnun olmuştum

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    alın ama ince olmasın şık durması önemli değil benm gözümde ondan spigen falan alın bnce ben hata ettim siz etmeyin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.