Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilden birlestiremedim.Pcden oluyor mu denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

mediamarktta g4 1649 tl artı olarak KPL1602GSMM300 KODUYLA 1354 E GELİYOR KOŞUN BİTMEDEN...

uyandılar.şimdilik sadece cebeozel indirimiyle 1490
  • quote:

mediamarktta g4 1649 tl artı olarak KPL1602GSMM300 KODUYLA 1354 E GELİYOR KOŞUN BİTMEDEN...

İndirim kodunuz kullanılamıyor diyor

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    koştuk ama yetişemedik

kombolarla çoook daha ucuzu varken kimse tenezzül bile etmez

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-4g-lte-akilli-telefon-207898865#product-detail

• furza kullanıcısına yanıt
    Ben cebe ozel kod ile alicam 1400 liraya gelir puanla falan.Lg garantili lazim bana.

• maalesef beyler şuanda sadece mobile %10 var sanırım. 300 tl lik kod şuanda kullanılamıyor ddiyor. ben 1354 tl ye aldım kahvederi oalndan. nasıl oldu bilmiyorum ama nalık bir hata idi sanırım. 1354 çekildi kartımdan kontrol ettim tekrar... 1490 tl iyi fiyat!

@furza

verdiğiniz linkteki ürün DELTA GARANTİLİ PARALEL ÜRÜNDÜR. bana göre sokağa atılmış bir paradır. lg nin değişim ve para iadesi yaptığını göz önüne alırsak.
    1490-60 tl maxipuan ile alinabilir bence.

lg türkiyeninde yaptıklarını görüyoruz 1 dakikada yazılım atıp geri yolluyor tamir oldu diye

tr lansmanı tam tarih nedir bilen var mı? lg g5 gelsin şuanki g3 fiyatlarına iner ozaman delta garantili bir tane alırım.
  • hergün takipte olduğum konuda fırsatı kaçırdım kahroldum ya.Gittim sinirden 1589 a n11 den az önce siparişi geçtim hayırlısı artık
  • 1490 a mm dan almak varken neden 1598 TL?

• bütün kodlar iptal CEBEOZEL DE işe yaramadı o yüzden 1490 da kaçtı bende n11 de 111 tl lik verecekleri çeki de hasaba katıp birde 60 tl maxipuan ile birlikte 1589 a sipariş verdim
  • cebeozel mobildendi hocam pcden satın alamazsın dikkat ettinmi
  • quote:

cebeozel mobildendi hocam pcden satın alamazsın dikkat ettinmi

cebeozeli mobilden nasıl alabiliyoruz devam ediyormu
  • quote:

cebeozel mobildendi hocam pcden satın alamazsın dikkat ettinmi

kodu deniyorum ama fiyatta herhangi bir değişiklk olmuyor

Zaten cepten denedim ama olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: gokhangv

Çevremde o kadar kişi bende dahil LG den telefon garanti problemlerinde üst modelle değişim yapıldı.Su an moto g kullansamda LG g4 ucuzladigi an G4 alacağım.su anda bile hanemizde 2 adet LG telefon var.birisi değişimden geldi. Paralel ithalatı kapidan sokmayacaksin

Şu an moto g kullanıyorum ben de. Günümüzün moto g'sini bulamadım bir türlü.

Günümüzün Moto G'si yine Moto G'nin yeni versiyonları ama onlar da Türkiye'de yok. Ben de Lenovo Vibe P1'e geçtim, güzel telefon.

Ben Lenovo sevmiyorum, saf android değil. Aklıma nexus 6'yı koydum, eğer karar değiştirmezsem ya ikinci el ya da yurtdışından bir arkadaş aracılığıyla getirttirecegim.

Saf Android istiyorsan Nexus'dan başka seçenek yok fakat Nexus 6'nın da üzerinden kaç yıl geçtiğini düşünmeden edemiyor insan. Bu arada Lenovo da saf android olarak geliyor(gereksiz programlar yok), bildirim çubuğu dışında bir özelleştirme de yapılmamış(gibi geldi bana) fakat dilerseniz VibeUI'ye de geçebiliyorsunuz, bu saf Androidden daha başarılı ve daha akıcı gibi geldi bana. Ayarlarda yapılan özelleştirmeler de root kullanmadan bazı değişikliklere imkan vermesi açısından güzel.

Saf android için seçenek örnekleri çoğaltılabilir. General Mobile buna Nexus harici bir örnektir.

• orjinaloflu61 O kullanıcısına yanıt
    Bende hepsiburada da gördükten sonra almak istedim. Ancak hangi şikayetlere dayanarak bu kararı verdiniz?
  • G4 de her seride boot loop yani açılmama sorunu var mı ? Sony m5'de açılmama sorunu varmış sorun batarya kaynaklıymış.60* seri kullananlar telefondan memnunlar mı ?

• Şuanda LG tr garantili beyaz veya siyah renk en uygun fiyatlı nerede var yardımcı olabilir misiniz ?

• 4 adet hepsiburada g4 aldım ve sattık alan arkadaşlar hiç bir sorun yaşamadı
    1250 den satış yaptım bu arada ..
    sadece adaptör değişik başka fark yok
    tabiki teknoloji şans işi bunuda unutmamak lazım
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.