Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam gecmis olsun sanirim n11 de sanirim yaziniz var orda da okumustum biz bu gjdisle kimden telefon alacaz bilmiyorum lg turkiye garantili de dusmedi fiyati , daha sonra n11 den aldiniz mi lg g4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    telefon daha once acilmis olma ihtimali veya kullanilma ihtimali sifir. o derece yani guvenlik etiketi olsun ambalaji koruma bantları yani kaldi ki iade ürün olsa bu kadar ambalajına dikkat edecek kisi mutlaka fabrika ayarlarina almayı da akil eder. sunu da belirteyim g2 yide akabemobil den almistim cihaz daha once acilmis belliydi satıcıya sordugum da gonder meden once test ettiklerini söyledi. suan bir sikinti yok.ama su g4 hakkat bataryayi iciyor. sarj konusunda g2 nin elini oper.

• jelatin ve koruma bantları dediğiniz şundan ibaret

https://www.youtube.com/watch?v=1BIdRCFb8wM
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

jelatin ve koruma bantları dediğiniz şundan ibaret

https://www.youtube.com/watch?v=1BIdRCFb8wM

Orjinal Jelatini açılmamış kutusunda :D Tütün mamüllerinin bile acma bandı var yalandan bandrolu var desenıze hocam :)
  • Kliksa'dan alan var mı hiç telefon veya G4 nerde sorunsuz bir firma gibi şikayet çok bulamadım?
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    Mediamarktin sitesinden almada hocam hepsiburada veya kliksadan telefonlar aldim sorun yasamadim.Ama mediamarktin sitesinden aldim lg g4 telefonda 5 gun sonra sorun olustu gonderin degistirelim dedi.Gonderdim para iadesi yapacaz dediler para iadesi yaptilar 14 gunluk sure dolmadigi icin. 1650 ye almistim uygundu simdi pahalasmis tekrar baska yerde dusmesini bekleyip alcam mediamark indirim adi altinda sorunlu urunleri sitelerinde sattigi soyleniyor bu yonde cok sikayet okudum benim basima da geldi bilgilendirmek istedim.

• turhan0505 T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hergün üstüne koyuyor telefon anlamıyorum bu gidişle 2bin lerin üstünü görecek
  • Bu fiyattan satılan kârdır mantığı sanırım ortalık baya kızışacak sd 820 lilerle ama bide onlari bekliyemiycem alacam bu mereti

• 1600 tl ye paralel ithalat 10 taksitle alma imkanım var ne dersiniz.
  • MESUT52_34 kullanıcısına yanıt
    forumda çek satılıyor onları kullanarak 1600 ü az geçerek lg türkiye garantili alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

forumda çek satılıyor onları kullanarak 1600 ü az geçerek lg türkiye garantili alabilirsiniz

taksit durumunu nasıl ayarlayacağız, çek n11 mi.
  • Gg de çek var mi ?

• slacker001 S kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Hakikaten çok can sıkıcı bir durum. Benimde başıma bir benzeri gelmişti. 4-5 ay uğraşmıştım. Umarım işiniz hallolur. Kolay gelsin.
  • MESUT52_34 kullanıcısına yanıt
    N11 belki bulmaz zor çek şu durum da ama gg ve hepsiburada bulursun
  • quote:

Şansa gore mi ggeliyor bu çek? Yoksa kazaniliyor mu ?

Eğer oöyleyse bos yere tek tek hesaplara girmeyim.

• quote:

Taksit imkanı yok, taksitsiz almıyorum.
  • Arkadaşlar gittigidiyor'dan 1376 tl ye çift hatlısını satın aldım 100 tlde puan gelecek. Satıcı konusunda çok kararsız kaldım fakat ceppaket seçtim sizce nasıl satıcı daha önce lg g4 alan oldumu delta garantili diyorlar şarj aletide trye uyumlu değilmiş.
    Sizce satıcı olarak sorunsuz cepportmu yoksa ceppaketmi? bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: engg

quote:

Orijinalden alıntı: karanlik46

lg g4 kullanıyorum arkadaslar cıhaz fıyatına gore cok ıyı ben ceppaket paralel olarak 1370e almıstım dun aveaya ugradım ve lg turkıye garantılı fıyatı 1499 tl cok ıyı fıyat degerlendırmek ısteyen arkadaslar ıcın cok ıyı

taahüt istemiyorlarsa iyi fiyat 1500 ü basıp alabiliyormuyuz.

Hocam ceppakette sorun yaşadınızmı gönderilen ürün kutu içerisinde tr şarj aleti varmıydı? Biraz bahsedebilirmisiniz?
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda popüler konular kısmında en üst sırada çek satışı diye konu vardır orda satıyolar para ile bakarsanız oraya yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonGazi

Arkadaşlar gittigidiyor'dan 1376 tl ye çift hatlısını satın aldım 100 tlde puan gelecek. Satıcı konusunda çok kararsız kaldım fakat ceppaket seçtim sizce nasıl satıcı daha önce lg g4 alan oldumu delta garantili diyorlar şarj aletide trye uyumlu değilmiş.
    Sizce satıcı olarak sorunsuz cepportmu yoksa ceppaketmi? bilgi verirseniz sevinirim

Ceppaketten 2014 Mayısında Xperia Z1 aldım sorunsuz bir alışverişti :)
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.