Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi normalbirinsan -- 23 Aralık 2020; 12:11:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi Mi 5s Plus alın
  • Tesekkur ederim sanirim 5s plus alacagim

• Mi 5s Plus alacağım diyordum ama iPhone 6 dikkatimi çekti. Biliyorum neredeyse her konuda kağıt üstünde Mi 5s Plus önde ama IOS stabil bir sistem. İkisinin arasında kaldım. Hangisi beni 4 yıl götürür minimal kasma ve donma ile birlikte ?? Cevaplarsan çok mutlu olurum

• IOS 1gb ram ile bana epey sıkıntı yaratmıştı 6 Plus kullandığım dönemde. Web de dolaşırken bol bol çöküyordu safari. Ayrıca Apple denince akla eski cihazları yeni yazılımlarla kötürüm bırakma durumunu da biliyorsunuzdur. Düşük pil kapasitesi ve hızlı şarj olmaması da cabası.

5S Plus alın.
  • Sağolun artık kararım kesinleşti. Umarım mi 5s plus beni üzmez

• Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum. Ben hu telefonu Hepsiburada'dan aldığımda romla uğraşmadan güncelleme alacak mıyım??

• quote:

Orijinalden alıntı: normalbirinsan

Mi 5s Plus alacağım diyordum ama iPhone 6 dikkatimi çekti. Biliyorum neredeyse her konuda kağıt üstünde Mi 5s Plus önde ama IOS stabil bir sistem. İkisinin arasında kaldım. Hangisi beni 4 yıl götürür minimal kasma ve donma ile birlikte ?? Cevaplarsan çok mutlu olurum

I6'nın devri kapanmak üzere, yeni iphone ile komple biter,iphone alınacaksa 6s ve 7 serisi bakılmalı,mi 5s plus çok daha iyi bir cihaz.

• Teşekkür ederim

• mi5s plus kamera olarak mi5s'nin gerisinde sanırım. Mi5s'deki sensör daha büyük.
  • Bilmiyorum nedense mi 5s plus'tan soğudum bugün bir anda. Huawei mate 8 alsam daha mı iyi olur? Yoksa mi 5s mi alayım ? Veya maksimum 1650 küsür liraya telefon önerir misin

• G4 pismanliktir uzak dur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet simdi kararimi verdim mi 5s 32 gb alacagim. Bir sey soracagim mi 5sb de ana ekran tusunda iphone 7 deki gibi titresim mekanizmasi var mi ?? Yani dokunmatik tus gibi hisettiren

• Sence 1484 tl ye huawei p9 ithalatçı alayım mı?? 1 nesil önceki amiral gemisi için ucuz bir fiyat gibi geldi kamerası falan muhteşem zaten foto konusunda. Veya xperia z5 hangisi daha iyi olur kafam cok karisti

• mi5s veya mi5s plus al ve tecrübelerini bizimle paylaş :D
  • quote:

Sence 1484 tl ye huawei p9 ithalatçı alayım mı?? 1 nesil önceki amiral gemisi için ucuz bir fiyat gibi geldi kamerası falan muhteşem zaten foto konusunda. Veya xperia z5 hangisi daha iyi olur kafam cok karisti

P9 fotoğraf anlamında iyi ama video konusunda ois olmadığı için stabilizasyon sıkıntılı,z5 hem video hemde foto anlamında iyi bir cihaz ama s810 gibi sıkıntılı bir cpu kullanıyor.Ben yeni cihaz olduğu için p9 alırdım
  • bugun media markt a gittim p9'a baktım gercekten cok begendim bi elemen illa casper via a1 plus onerdi ama almicam galiba 1485 liraya huawei p9 alicam bide lenovo moto z play iyi gibi geldi ama cok kalin sence p9 1485 e alinir mi

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    P9 o fiyata alınır,casper'a bakmayın.

• Teşekkür ederim birkaç gün içinde p9'u sipariş edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

quote:

Sence 1484 tl ye huawei p9 ithalatçı alayım mı?? 1 nesil önceki amiral gemisi için ucuz bir fiyat gibi geldi kamerası falan muhteşem zaten foto konusunda. Veya xperia z5 hangisi daha iyi olur kafam cok karisti

P9 fotoğraf anlamında iyi ama video konusunda ois olmadığı için stabilizasyon sıkıntılı,z5 hem video hemde foto anlamında iyi bir cihaz ama s810 gibi sıkıntılı bir cpu kullanıyor.Ben yeni cihaz olduğu için p9 alırdım

LG G4 fotoğraf anlamındada alttaki gibi.....

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=127587962

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.