Şimdi Ara

LG G4 Garanti Para İadesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
5
Favori
22.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam o kismi bilmiyorum esimin telefonu benim adimaydi basina gelen arkadaslar olmus olabilir yada servise sorun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g4 cihazda benzer kapanıp açılmama sorununu bende yaşadım, yaklaşık 1 ay serviste kaldı sonrasında sıfır cihaz ile değişim gerçekleştirildi.
  • Vodafone dan aldığım LG V10'u bootloop nedeniyle 17/02/2017 tarihinde servise verdim garanti kapsamında. 4 gün sonra servisten aradılar para iadesi yapılacak diye bizde tamam dedik. Sadece Pazartesi ve Cuma yatıyormuş. 2 hafta geçti halen yatan birşey yok. LG yi aradım evraklarınız görünüyor incelemede dediler. Bakalım 20 gün dolarsa THH'ye başvuracağım.
  • cglynfrk kullanıcısına yanıt
    Daha önce telefonu bootloop sorunundan servise verdim ve anakart deği?imi yapıldı. ?imdi de hayalet ekran sorunundan servise gidip para iadesi istesem alabilirmiyim? Olmadı thh ye giderim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    2015 ağustos ayında aldığım LG G4 cihazım 2016 ağustos ayında bootlop olup garanti kapsamında anakart değişimi yapıldı.
    anakart değişiminden sonra cihazın şarz tüketimi arttı ısınma sorunu arttı ve ekranda ghost screen sorunu yaşamaya başladım. ara ara da donlamalar oluşmaya başlamıştı.
    17.04.2017 tarihinde istanbul perpa daki lg merkez servise cihazı gönderdim. bu gün yaptığım görüşmede cihazda bir sorunla karşılaşılmadığını yeni yazılım yüklenerek test edildiğini ve 25.04.2017 tarihinde kargolandığını bildirdiler.

Severek kulladığım telefonumdan iyice soğudum. Geldiğinde de aynı sorunları yaşayacağım aşikar. garantisinin bitmesine 4 ay kaldı. 4 ay sonra bootlop tekrar bootlop olmayacağının garantisi yok. telefonu o zaman hattımın üzerine almıştım. kdv dahil 2625 tl faturası var ve ben hala taksitini ödüyorum.

Bu durumda THH ye başvursam para iadesi alma şansım varmıdır.
    şimdiden teşekkürler.

• olcayirmak kullanıcısına yanıt
    Merhaba Olcay bey,

Benim lg g4 te de sorun var. Gün ortasında şarz yarıdayken kapanıp açılıyor.Servise gönderdim kullanıcı hatası dediler pil değişimi ve anakart onarımı yaptılar. Üstüne bir de para aldılar. ben de başvuruda bulunmak istiyorum. Bana ne şekilde ilerlediğinizi ve mümkünse metni iletirmisiniz?

Teşekkrü ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattas6

Merhaba Olcay bey,

Benim lg g4 te de sorun var. Gün ortasında şarz yarıdayken kapanıp açılıyor.Servise gönderdim kullanıcı hatası dediler pil değişimi ve anakart onarımı yaptılar. Üstüne bir de para aldılar. ben de başvuruda bulunmak istiyorum. Bana ne şekilde ilerlediğinizi ve mümkünse metni iletirmisiniz?

Teşekkrü ederim.
    Çok uzun zaman oldu hocam. Buradaki yazım da detaylardan bahsetmiştim. Yorumlarda diğer arkadaşların da problemleri var. İncelemeni öneririm.

https://www.olcayirmak.com/lg-g4-servis-degisim-hakem-heyeti-para-iadesi/

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.