Şimdi Ara

LG G4 Çift Simli (H818P) 400 TL Temiz Telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık LG Model #G4 Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 LG G4 Çift Simli (H818P) 400 TL Temiz Telefon
    Haziran 2016'da hepsiburada üzerinden aldığım ve 1 yıldır kullanmadığım telefonumu satıyorum.

Telefon ile ilgili şunları belirtiyorum ki satış yapıldıktan sonra bir sorun yaşamayalım.
    -Telefonda ghost screen vardır ancak sadece ısınınca ortaya çıkıyor ve rahatsız edici düzeyde değil. Telefon soğuyunca normale dönüyor.
    -Telefon 1 yıllıkken bootloop'a girmiştir ancak yetkili servis tarafından komple yeni anakart takıldığı, yani mevcut anakart üzerinde işlem görmediği için sıfır formuna dönmüştür.
    -Fotoğrafını göreceğiniz üzere yüksek olmayan bir mesafeden yere düşüp sağ üst köşesinde çok küçük bir ezilme oluşmuştur (bence dikkatli bakmayınca görünmüyor bile)

Bu saydıklarımla birlikte gayet temiz ve kullanışlı bir telefondur. Daha önce telefonu kurcalamış olanlar bilirler ki hem ön hem de arka kamerası üst düzey telefonlarla yarışacak kadar iyidir.

Telefonu 2 adet orijinal batarya ile göndereceğim. Takdir edersiniz ki bu 2 batarya da 1'er yıl kullanılmıştır. Şarj performansı ile ilgili satış yapıldıktan sonra geri bildirim almak açıkçası istemiyorum. Bunu araştırarak ve bilerek almalısınız.

Telefonun şarj aleti ve kulaklığı mevcut değildir. Orijinal kutusu ile birlikte göndereceğim.

Telefonu kargo ile göndermek istemiyorum. İstanbulda elden deneyerek teslimatımızı yaparız. Haftaiçi topkapı'da çalışıyorum. Haftasonu beykoz-üsküdar-kadıköy-şişli-mecidiyeköy-beşiktaş civarlarından teslim edebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.