Şimdi Ara

LG G4 BOOTLOOP VERİ KURTARMA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar ben de bu bootloop sorunuyla bu akşam karşılaştım telefonu servise göndermeyi düşünüyorum ama verilerimi resimlerimi vs. yedeklemem gerek. Telefon kapalıyken nasıl yedekleyebilirim? Ya da açma yolu yok mu bunun bi şekilde? Lütfen yardım edin verilerimi kurtarmam gerek.

• Aynı problemden müzdaribim, telefon umrumda değil ama o verileri bir şekilde kurtarmam gerekiyor :/ Umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar.
  • Geçen hafta aynısı bana da oldu , ilk önce buzluğa koydum telefonu bataryasıyla birlikte kap içinde. 10 dk civarı bekledikten sonra aldım telefon açıldı fakat 1-2 dakika dayanıyor. Biraz daha araştırarak bunun zaten 2 çözümü olduğunu gördüm. Biri buzluk biri fön makinesi.
    Bataryayı çıkarın , arka kısmına 20 cm civarı uzaklıktan sıcaklığı verin , en sıcağa getirebilirisiniz. Sonra bataryayı takın ve telefon açılacaktır.
    Bu şekilde ne varsa içinden alabildim. Pcye bağladım telefonu , arada yine sıcaklık verdim önüne ve arkasına , hiç kapanmadan aldım verileri , hesapları sildim vs.
    Sonra servise gönderdim. Direk servisede verebilirsiniz , kendi sorumluluğunuzdadır.
  • up yok mu bi yolu
  • Kurtarmak imkansız diye biliyorum hatta yetkililer bile açamazken biz nasıl açalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu ısıtarak açabilirsin.
    bootlooptan yardım istediğim konuda not olarak yazmıştım bunu ama konuya cevap bile gelmedi.
    ben ısıtıcı fanın önüne koyup açmıştım 1 saat falan yüksek sıcaklıkta tuttum kurtardım verileri. baya ısınıyo telefon uyarı veriyor yüksek ısı algılandı diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mediserko -- 10 Kasım 2016; 4:46:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mediserko

telefonu ısıtarak açabilirsin.
    bootlooptan yardım istediğim konuda not olarak yazmıştım bunu ama konuya cevap bile gelmedi.
    ben ısıtıcı fanın önüne koyup açmıştım 1 saat falan yüksek sıcaklıkta tuttum kurtardım verileri. baya ısınıyo telefon uyarı veriyor yüksek ısı algılandı diye

Merhaba hocam ben bir haftayı geçti uğraşıyorum çözemedim bir türlü dondurucuya koydum saç kurutma makinesiyle ısıttım bir türlü 2-3 dakikadan fazla açık tutamadım. Verileri de tam kurtaramadım. Kurtarmadan da vermek istemiyorum ama çözüme de ulaşamadım 2 kere filan yüksek sıcaklık algılandı diye bende de uyarı verdi ama sonuç istediğim gibi olmadı var mı öneriniz ?
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    baya oldu ama sabit bi sıcaklıkta tutarsan olur diye düşünüyorum. fazla ısınınca uyarı veriyor. soğuyunca yine kapanıyor. açık kaldığı ısıyı korumaya çalışarak dene birde
  • mediserko M kullanıcısına yanıt
    Ben de teldeki kişileri ve WhatsApp yedeğini almak istiyorum. Soğutmayı mı ısırmayı mı önerirsiniz? Çok uzun sürmez diye düşünüyorum bu işlemler. Bir de bu işlem garantiyi etkiler mi?

• Dostlar Lg g4 cihazımda bootloop sorunu yaşıyorum. Telefonda çok fazla verim yok. WhatsApp ve kişileri kurtarmak istiyorum. Isıtma işlemiyle mi yoksa soğutmayla mı daha hızlı sonuç alırım, bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.