Şimdi Ara

LG G4 batarya değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
4.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg g4 bataryamı değiştirmem gerekiyor ttec ve benzeri bir marka mı yoksa orijinial batarya mı kullanmalıyım orijinal bataryayı nereden temin edebilirim?

• deji batarya aldım ben şuanlık memnununm bir problemle karşılaşmadım
  • Benim batarya da öldü, yerlerde sürünüyor, batarya almam lazım ama benim kafamda da aynı sorular.Deji batarya kullanan bir arkadaşım önermedi 1-2 ayda çöp oldu dedi. Yorumlara bakınca kötü yorumları da var. Lgdestek 150TLye veriyor muhtemelen serviste de aynı fiyattır. N11de 100TLye var ama orjinal midir bilmiyorum. Orjinal kalitesinde muadil bulabilsem alacağım ama gözüme çarpmadı sanki orjinale muhtaç gibiyiz yine ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.teleplus.com.tr/lg-g4-orjinal-batarya-pil-bl-51yf.html#customer-reviews

Bunu buldum eğer orjinalse dejiye para vermeye gerek yok ya

• Yok mi öneride bulunacak? Kesi orjinal olduğu bilinen 150den daha ucuz batarya yok mu acaba?

• liberty_damn L kullanıcısına yanıt
    Hocam bende batarya almayı düşünüyorum siz verdiğiniz linktekini mi aldınız orjinal mi ? Birde deji marka iyi diyorlar sizce hangisini almalıyım teşekkürler

• Sealine kullanıcısına yanıt
    Yok hocam güvenemedim ona lgaksesuar.com adresinden almıştım. Lgdestekten daha ucuzdu, hala kullanıyorum şuanlık sorun yok gibi.

• G4. Bataryayi lg sitesinden orjinal batarya alip kullananlar memnun mu
  • Mecburiyetten hala g4 kullanıyorum 3 4 batarya degistirdim internetten 60 70 tl fiyattan 3 4 tane aldim aldiklarim 1 bucuk 2 ay icerisinde bozuldu lg den alan varsa gorusu benim icin onemli yoksa telefonu kaldirip atmalimiyim batarya yetistiremiyorum
  • Oguzhn2634 kullanıcısına yanıt
    Ya g4 batarya konusunda sorunlu cihaz. Ben lgaksesuardan aldım eski batarya orjinal servisten değişmişlerdi 6-7 ay sonra %70lerde kapanıyordu. Bunu lgaksesuardan aldım yine 5ay filan oldu hemen bitiyor şarj beni tatmin etmiyor ama hiç değil %70te kapanmıyor sonuna kadar kullanabiliyorum. Durumun varsa değiştirebilirsin telefonu ben de mecburiyetten kullanıyorum.

• Batarya işi riskli bence onun için gidip orjinal batarya aldım lg den. Yeterli mi tabiki değil günümüz teknolojisine göre hızlı azalıyor şarjı hatta günde 2 kere şarj etmediğim yok gibi ama telefon çok güzel yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Ceykıb

Batarya işi riskli bence onun için gidip orjinal batarya aldım lg den. Yeterli mi tabiki değil günümüz teknolojisine göre hızlı azalıyor şarjı hatta günde 2 kere şarj etmediğim yok gibi ama telefon çok güzel yine de
    orjinal bataryayı servisten kaç paraya almistiniz acaba ?

• 100 liraydi yanlış hatırlamıyosam ama baya oldu benim alalım eylül gibiydi

• babam 6 aydır orjinal olanını kullanıyor ilk günki gibi kesinlikle orjinal olanını alın pişman olursunuz
  • Ben bu sorunu bataryadan kaynaklanıyor sanıyordum, %80 görünüyor hop kapanıyor açıyorum %3'e düşmüş. Sonradan öğrendim problem batarya değil anakart, anakart değişince sorun çözülüyor diyorlar. Makine kenarda duruyor daha değiştirmedim anakartını, değiştiğimde düzelirse konu açarım mutlaka.
  • DURACELL LG G4 PILI

Merhaba,

Cihazim G4 Dual-Sim. Her G4 sahibi gibi sarj problemim vardi. Yaklasik 1,5 yilda ustunde gelen batarya omrunu tuketti. Orjinal batarya alip degistirdim. 100 lira civariydi. Yaklasik 1 yil kadar da onu kullandim. Hersey yolunda giderken erken tukenme degilde anlik besleme sorunundan telefon kapanmaya basladi. Soyle ki; ornegin sarj 80, kamerayi ya da gps i acinca telefon kapanivermeye basladi. Duracelin telefonlar icin de pil urettigini ogrenmistim. Son care olarak Duracell G$ pilini aldim. Yaklasik 1 aydir kullaniyorum. Gun gectikce pilin performansi artti, kullanima bagli tabi ama bazi gunler 50 sarjla eve dondugum oldu. Mucizevi fark yaratmamakla birlikte gunu cikaramama kaygim kalmadi. Tabi bu nesil androidlerin cogunda oldugu gibi gps kullanimi istisna, o her durumda sarji cok harciyor. Bildigim kadariyla Duracelin bu pilinin Turkiye satisi yok. Ben Ispanya'da direk firmanin sitesinden almistim. Turkiye'ye gonderirler mi ya da baska sitelerde satisi var mi bilmiyorum. Belki Duracell-Turkiye ile de gorusulup siparis imkani var mi sorulabilir. Urunun linki asagida(Ispanya ve Ingiltere siteleri), umarim isinize yarar.
    https://www.duracelldirect.es/movil-tablet/lg/g4-h815-bateria-cargador.html
    https://www.duracelldirect.es/movil-tablet/lg/g4/-/accesorios.html
    https://www.duracelldirect.co.uk/phone-tablet/lg/g4-h815-battery-charger.html
  • Syroks aldim 35 tl 3 saat ekran suresi verdi 2 arkadas ortak aldik.n11 den 1 ay gecti memnunuz .Tabi ki para varsa deji derim ama oda 97 tl cok pahali.orjinal batarya bulmak imkansiz bulsanda 150tl cekiyormus servis degmez .

• hala syrox bataryasi kullanıyor musun? Nasıl hala memnun musun ben de almayi dusunuyorum da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.