Şimdi Ara

LG G4 Anakart Yanması ve Garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene ikinci el aldığım g4, aldığım günden beri bir kere bile olsa kendi kendine reset atmadı ve dün ansızın kapandı bir daha açılmadı. Şarj'a takıyorum tepki yok, batarya g3 bataryasını elimle tuttum yine açılmadı muhtemelen anakart yandı.
    Şimdi benim cihaz 855tr vodafoneden alınmış fatura fotokopisi var normal şartlarda garanti devam ediyor. Ama cihazın arkasinda ne olduğunu bilmediğim etiket var ve vidasinin birisi düşmüş muhtemelen ya daha önce açıldı yada vida ısınmadan dolayı düştü. Pazartesi konya piksel elektronike götüreceğim isinmaktan vidanin düştüğünü söyleyeceğim sizce ihtimal nedir? Ve o etiket ne için yapıştırılır? Bazi forumlarda gördüm onu söküp altını temizleyip garantiye verenler falan olmuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ?

• g4 kullanıcısıyım 2015 kasım ayında aldığım ithalatçi garantili telefon 2016 şubat ayında arızalanmıştı. Hemen garantiye gönderdim ve anakart değişimi yapmışlardı. Bana kalırsa sağını solunu kurcalamadan direk garantiye gönderin derim.
  • O zaman garantiye gönderdim garanti süresi bitmiş fatura ile oynama yapmışlar. Bende evde isittim işlemciyi açtım bilgilerimi aldım. Sonra letgodan sorunlu G4 diye 220 ye verdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.