Şimdi Ara

LG G3'ün detayları şekillenmeye başladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
8.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

2k ips ekran 4 gb ram 8 çekirdek işlemci. Telefonu alcaklara müjde prizin yanında loca kiralamış oluyorsunuz

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    konusulanları ayfonundan anlayan bırısı daha geldı :)

tartısmaya aradan gırıp basını kacırınca boyle oluyor
  • Super telefon

• Bu gidişle amiral gemiler 2K olacak, orta seviye telefonlar full HD. Daha iyi, orta seviye telefon alırım ucuza gelir.

• LG G2 bence efsane bir telefon. Ekran büyüklüğü, donanımı, fiyatı, kalitesi herşey olması gerektiği gibi. 32Gb lıgı aldım. 10 numarada kullanıyorum. İş telefonu olarak kullanıyorum. Maillarımı kontrol ediyorum. Sürekli ve rahatlıkla mail atıp alabiliyorum. Yani telefona acayip ısındım.
    Daha önce iphone kullandım. Benim için tek avantajı Garageband deki ms delay in neredeyse sıfıra inmesi idi. Onun haricinde iphonelar gereksiz pahalı ve ekranı hala çok küçük. Onun yerine tablette ipad ancak telefonda kesinlikle android ve kesinlikle G2 diyorum...

• Lg'yi tebrik ederim iyi işler çıkarıyor.

• Dur daha g2 alıcaktık be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ekranı 5,5 yapıyorsan yap, işlemcini 805 koyuyorsan koy, kameranı 16-21mp yapıyorsan yap, ramini 3gb yap okeyde şu çözünürlüğe karışmayın be yahu bırakın 1080'de kalsın, batarya 4000mah olsun bize yeter.

• Arkadaş ekranı 5,5 yapıyorsan yap, işlemcini 805 koyuyorsan koy, kameranı 16-21mp yapıyorsan yap, ramini 3gb yap okeyde şu çözünürlüğe karışmayın be yahu bırakın 1080'de kalsın, batarya 4000mah olsun bize yeter.
  • boyut ve çözünürlük yüzünden yeterince tutmaz.5" üzeri phablet'tir.lg'den "akıllı telefon" da çıkarmasını bekliyoruz.
  • Çöp

• SD Kard yeri olur umarım bu kez

• Bir zamanların kamera MP yarışının sona ermesi gibi ekran çözünürlüğü yarışı da 2K ile son bulur. Artık nerdeyse tüm donanım bileşenleri yeterli sınıra ulaştığından fiyatı üst seviyede tutabilmek adına göz boyamalık güncellemeler yapılıyor. 4-5" boyutlu cep telefonunda 720p üstü çözünürlüğün ne kadar ihtiyaç olduğunu sorgulamamız gerekli. Artık "boy" yarıştırmaktansa "işlev" karşılaştırmak gerekli diye düşünüyorum. Telefonları incelteceğiz diye donanıma yetecek pili koyacak alan dahi bırakmıyorlar. Kimsenin %50 daha fazla pil ömrü olan bir telefonun 1-2 mm daha kalın olmasına itiraz edeceğini düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6aysonrabidahadeğişicem

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: 6aysonrabidahadeğişicem

ben hala 5800 kullanıyorum

En iyisi. Sakın bulaşma bu akıllı telefon denilen bok batağına.

bulaşıcam kararlıyım

bu öyle bi bok batağı ki, çok satan telefonlar bile hayal kırıklığı çıkabiliyo.

işinizi gören bi telefon alıp uzun süre kullanmak gerek. yoksa adamı soyuyolar çöp cihazlarla.

günümüzde telefonlar hakettikleri fiyatların çok çok çok üstü rakamlara piyasaya sunuluyolar. bunun tek nedeni insanların aç gözlülüğü. aynı durum yıllar önce laptoplar için yaşanmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OtostopçuRıfkı

Elci ci tiri. Yok beğenmedim.

• olacagını dusunmuyorum illa g3 u gecıcek bır telefon cıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

Butun bu ozellikler cok iyi kaldi ki G2 2013 un en basarili telefonlarindan ama G3 te tum bu ozellikler varken (4K video cekimi 16 MP kamera) tutup da hafiza karti girisi koymazsa bir cuval inciri berbat eder

+1
    Ayrıca gereksiz daha G2 çıkalı ne kadar oldu ki?
  • s4 cıkalı ne kadar oldu kı s5 ı ocak subatta beklıyoruz ?
    malesef kullan at donemıne gırdık senesı dolmadan yenısı cıkıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Çöp

Vayyyy. Zamzung fanboyumuz teşrif etmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu android i çok büyütüyorsunuz. Bi yandan da onlar telefonu büyütüyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.