Şimdi Ara

LG G3'ün detayları şekillenmeye başladı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
8.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcılar çorap değiştirir gibi telefon değiştirmeye meraklı olmasalardı,firmalar da bu kadar çabuk telefon yenilemezlerdi. Siz para vermeye meraklıysanız firmada almaya meraklı ;)
  • Yapmayin etmeyin G2 yi daha gecen ay aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi iPhone'un fiyatı 2 ise bunun 1'i donanım 1'i de yazılımdır sözü tamamen benim görüşüm.Belki Apple CEO'suna sorsak bu konuda bambaşka bir şey söyler.Yerleşik bellek boyutu arttıkça Apple'ın fiyatı faiş bir şekilde arttırdığına kimsenin muhalefet ettiği yok.Bu arada cihazların maliyeti hakkında güzel bilgiler vermişsiniz,yalnız şu da bir gerçek ki Samsung,Sony,LG,HTC vs.'nin de ürettiği amiral gemisi sınıfına giren cihazlarının maliyeti bir iPhone'dan çok yüksek değil fakat fiyat hususunda şu an için LG hariç hepsi iPhone ile yarışır vaziyette
  • Benim Beklediğim Cep: metal kasalı, kırılmaz camlı, parmak izi bırakmayan, su geçirmez. Ayrıca ince olmasa da olur yani, lg g2 nin 2 katı kalınlıkta olsun PiLi çok olsun. 4k video çekebilsin ama ekrana fullhd bile fazla. SD kart desteklemeyecek se 64 hatta 128 gb seçeneği olmalı(4k video bu boru değil)

• Hahah her 6 ayda bir G yap ne olur Elci
  • şu arkadaki tuşa bir türlü ısınamadım. hala konforlu olmayacağını düşünüyorum

• 5.5 inc telefon mu olur yaw?çok büyük.5 ten yukarısı gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellair

şu arkadaki tuşa bir türlü ısınamadım. hala konforlu olmayacağını düşünüyorum

arkadaki tuslari kullanmıyorsunuz hocam herseyi ekran uzerinden yapabiliyorsunuz telefonu reset haric tuslarin varlığını unutuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 26 Aralık 2013; 0:05:45 >
  • Bokunu çıkarmaya gerek yok.4 GB ram nedir yahu ?
  • 5.5 nedir arkadas bir durun artık 7 inçlik tabletlerle mı birleştirmeye çalışıyorsunuz

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Telefon root lu ise sadece power on yapmak için kullanıyorsunuz arkadaki tuşları :)
    Diğer herşey ekrandan halloluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

4 ü takoz yaptı 4s ı de yavaslattı bunu gordum ıos 7 5s ıcın cıkartılmıs bır surum neden ıtıraz edıyorsunz kı :)
    100 Tane 4 ve 4s kullanıcısna sorun alacagınız cevap aynı olacaktır..
    ıos un avantajları artık azalarak tukenıyor.. dezavantajları daha fazla olmaya basladı...

Ahahaha leğen yapmasın poşet plastiği yapmasın bizi bırak biz takozlarla mutluyuz. Asdfghjklşi hala gülüyorum ya gelmiş G2 ile Iphone 4'ü karşılaştırıyor. Vayyyy be G2'ye bak sen Iphone 4'den stabilmiş gerçekten helal olsun büyük başarı. Yürü be Elci kim kutar seni destan yazmışsın kutlayan olmamış.

• LG G3 gelene kadar herkes SAMSUNG S5 sahibi olur

• Bu nedir arkadaş,G2 daha yeni yaygınlaşıyorken,galiba LG telefonlarına güncelleme yapmak yerine yeni bir tane çıkartmayı düşünüyor heralde....

Birde LG G ve G pro da hiç kötü telefonlar değil
  • Yine başladılar s5 g3 one2

• Telefondan her gün blu-ray film izliyoruz ya 2K panel koyuyorlar 5 inç ekran da film keyfi ?

• Ekrandan halletmek için root a gerek yokki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k ips ekran 4 gb ram 8 çekirdek işlemci. Telefonu alcaklara müjde prizin yanında loca kiralamış oluyorsunuz

• Bence isi gucu birak telefonla yaris en iyi telefon cebimdeki telefon paraniza yazik ev alin telefon alacaginiza

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.