Şimdi Ara

LG G3'ün detayları şekillenmeye başladı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
8.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeyikVakti kullanıcısına yanıt
    benı ılgılendırmez samsung ben androıdın geldıgı noktayı soyledım...

3 sene oncekı forsu var zaten suanda ıos un ....
    o sattırıyor ama G2 ıle bu fark ta kalktı.. gecmıs bızı ılgılendırmez gunumuze donelım ?..

parasını veren yıne verır benı ılgılendırmez o konu ben kullanmam ama secenek olarak soyledım...

aynısını ıosta yapmak ıcın JB ıstıyor farkını soyledım

g2 5 ıle 5 s le kıyaslanırken mı stabılıtesı ?
    tek sorunu suan ıcın G2 de kamerası onun duzeltılmesını beklıyoruz cesıtlı kamera uygulamaları ıle guzel fotolar cıkartıyor ama $ :)

sız samsungla kıyasladıgınız ıcın belkıde olayı algılayamadınız ama samsungun avrupa versıyonları da bı haylı stabıl tr ye gelenler harıc..

• Ne kadar iyi özellikleri olursa olsun, hafıza kartı desteği olmadığı sürece çöp benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

4 ıos 7 aldıda ne oldu ?

200 TL lık androıdden farkı kalmadı
    4s akıcıgılını kaybettı ne anladım benı rahatlatmayacak ısımı gormeyecek yazılım destegınden ?

ıp5ı olan arkadasım g2 mı kıskandı otesı varmı ? neyı ıle kıyaslıyorsunuz neyını savunuyorsunuz ?
    garıbım telfonu kullanamadan sarjı bıtıyor ekranı kucuk gelıyor dıyor ve appstore verdıgı 1 telefon parası da cabası..

Hocam bende bir G2 kullanıcısıyım ama yapmayın Allah aşkına şurada biz bizeyiz.iPhone 4'ü bilmem ama 4S'e iOS7 kuran ve gayet memnun olan tanıdıklarım var.Birkaç Android fanboyunun,iOS'u Android'miş gibi düşünerekten,''Nasıl ki 2-3 yıl önceki Android cihazlar son sürüm Android'i alsalarda yeni çıkan Android telefonlar kadar akıcı çalışmazlar,iOS'da öyledir.''mantığıyla gitmeyelim.Şurası bir gerçek ki iPhone'lar o kadar para etmez ve benim arkadaşlarım da iPhone'u olsun olmasın G2'yi çok ilgi çekici buldu.Ama tüm bunlar iOS2un avantajlarını görmemezlikten gelmemizi gerektirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

benı ılgılendırmez samsung ben androıdın geldıgı noktayı soyledım...

3 sene oncekı forsu var zaten suanda ıos un ....
    o sattırıyor ama G2 ıle bu fark ta kalktı.. gecmıs bızı ılgılendırmez gunumuze donelım ?..

parasını veren yıne verır benı ılgılendırmez o konu ben kullanmam ama secenek olarak soyledım...

aynısını ıosta yapmak ıcın JB ıstıyor farkını soyledım

g2 5 ıle 5 s le kıyaslanırken mı stabılıtesı ?
    tek sorunu suan ıcın G2 de kamerası onun duzeltılmesını beklıyoruz cesıtlı kamera uygulamaları ıle guzel fotolar cıkartıyor ama $ :)

sız samsungla kıyasladıgınız ıcın belkıde olayı algılayamadınız ama samsungun avrupa versıyonları da bı haylı stabıl tr ye gelenler harıc..

Tr ye gelenler heralde insanlarina benzemeye basliyor :) Jb hic kullanmadim gerekte duymadim acikcasi. Umarim kameraniz duzelir ozaman hocam tartisma bitti heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 32 GB alacaksınınız o zaman.Ayrıca şu da bir gerçek ki hiçbir harici hafıza kartı telefonun içerisinde yerleşik bellek kadar hızlı çalışamıyor.Şu haliyle yerleşik kapasitesi yüksek bir cihaz almak daha mantıklıdır.
  • LG g2de ekranı çok güzel sığdırdı.Eğer yine güzel sığdırırsa sorun olmaz benim için.

Sadece şu arka tarafı güzel yapsınlar da . bu telefonu açıkçası bekliyorum .
  • berkcombil B kullanıcısına yanıt
    4 ü takoz yaptı 4s ı de yavaslattı bunu gordum ıos 7 5s ıcın cıkartılmıs bır surum neden ıtıraz edıyorsunz kı :)
    100 Tane 4 ve 4s kullanıcısna sorun alacagınız cevap aynı olacaktır..
    ıos un avantajları artık azalarak tukenıyor.. dezavantajları daha fazla olmaya basladı...
    Class 10 bir hafıza kartı alırsın bakarsın keyfine aradaki farkıda hissetmene imkan yok, telefonda yüksek boyutlu hd filmler izleyen ve bol bol 1080p video çeken biriyim, s4 16gb kullanıyorum + 64gb hafıza kartı ile anca yetiyor bana hafıza. Lg g3 hem o özelliklerle hemde sd kart desteği ile gelirse müthiş olur. Sd kart desteği vermeyerek kullanıcıyı kısıtlıyorlar iphone gibi, sd kart desteği koysun isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ne zararı olabilirki telefona.
  • Yİne aynı tasarım

• Ben kendi bildiğimi ve gördüklerimi söylüyorum.Kaldı ki 4 ve 4S kullanıcıları yazdıklarınız derecesinde cihazlarında sorun yaşasalardı yer yerinden oynardı.Ne ulusal basın ne de uluslararası basında bahsi geçen böyle bir konu yok,olamaz da zaten.Velev ki birkaç yerde yavaşlama oldu 4 ve 4S'te.Buna rağmen iOS 7'nin getirdiklerini hiçe sayıp da itiraz eden zihniyet Android'e hiç bulaşmasın o zaman.
  • O KADAR PİKSELİ NAPACAKSINIZ ?

Abi 4k televizyonlar yeni yeni çıkarken, telefonda 4k standart olmalı diyen kamiller var. 720p ile 1080pyi bile ilk bakışta ayıramazsın incelemen gerekir 5 inç ekranda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Class 10 bir hafıza kartı alırsın bakarsın keyfine aradaki farkıda hissetmene imkan yok, telefonda yüksek boyutlu hd filmler izleyen ve bol bol 1080p video çeken biriyim, s4 16gb kullanıyorum + 64gb hafıza kartı ile anca yetiyor bana hafıza. Lg g3 hem o özelliklerle hemde sd kart desteği ile gelirse müthiş olur. Sd kart desteği vermeyerek kullanıcıyı kısıtlıyorlar iphone gibi, sd kart desteği koysun isteyen kullanır istemeyen kullanmaz ne zararı olabilirki telefona.

Tek parça kasa tasarımını koruyabilmek ve kasada ekstradan SD kart slotu için de bir yer bulmak zorunda kalmamak için yapıyorlar.Yalnız ben yine de harici hafıza kartına vereceğiniz ekstradan para yerine hafızası daha yüksek bir cihaz alınması taraftarıyım.Tabi 64GB'lık sürümü olursa o cihazın.Class 10 karta gelince yine de cihazın içerisindeki dahili bellek kadar hızlı çalışamaz.Ama bunu herkes anlar mı,orası soru işareti tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6aysonrabidahadeğişicem

ben hala 5800 kullanıyorum

En iyisi. Sakın bulaşma bu akıllı telefon denilen bok batağına.

Dahili hafızanın maliyeti GB başına 0,8$ deniyor.

Aynı Iphone 5s vergisiz;
    - 16 GB 649$,
    - 32 GB 749$,
    - 64 GB 849$.

16GB ile 32 GB arasında maliyet farkı 12,8$. Fiyat farkı 100$.
    16GB ile 64 GB arasında maliyet farkı 38,4$. Fiyat farkı 200$.
    32GB ile 64 GB arasında maliyet farkı 25,6$. Fiyat farkı 100$.

Micro SD kartın yokluğu boşuna değil. 64GB alacak adam onun yerine 16 GB alıp bir de Micro SD kart alırsa telefon başına 161,6$ kaybederler.

Bu da mı yazılım ve güncelleme bedeli? Aynı telefon. Aynı yazılım. Aynı güncelleme.

Gerçi alan razı satan razı.
  • Olabilir aslında
  • Yeni kral yolda yani

• G2'deki ahize sorunu cozemediler hala LG teknoloji konusunda cok iyi olsalarda yazilim konusunda 0'lar !

• S4 ün rehberi 3 sn de, note3 ün rehberi 6 sn de açiliyor. Dun arkadaslarimin telefonuyla bu testi yaptim. Benimki aninda aciliyor. Yani samsung un yazilimi apayri bir dunya. Butun android telefonlari samsung gibi sanmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: 6aysonrabidahadeğişicem

ben hala 5800 kullanıyorum

En iyisi. Sakın bulaşma bu akıllı telefon denilen bok batağına.

bulaşıcam kararlıyım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.