Şimdi Ara

LG G3'ün detayları şekillenmeye başladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
8.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 3 aydır G2 kullanıyorum ve sizin yorumunuza ufak bir şey eklemek istiyorum. Ses kısma ve açma tuşlarının arkada olması gerçek anlamda çok iyi düşünülmüş ve çok pratik kullanımı var. Ancak aynı şeyi güç tuşu için kesinlikle söyleyemem. Ekrana çift tıklama ne yazık ki mükemmel çalışmıyor. Bazen algılamıyor bazende geç yanıt veriyor. Güç tuşunun arkada olması ise cihaz masa üstündeyken durumu çok zorlaştırıyor. Ya çift tıklamanın o an tam tepki vermesi gerekiyor ya da cihazı elime alıp arkadan tuş aramam. G3 için önerim ise ses tuşunu arkaya koymaları ve güç tuşunu sağ yana almalarıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Bende 3 aydır G2 kullanıyorum ve sizin yorumunuza ufak bir şey eklemek istiyorum. Ses kısma ve açma tuşlarının arkada olması gerçek anlamda çok iyi düşünülmüş ve çok pratik kullanımı var. Ancak aynı şeyi güç tuşu için kesinlikle söyleyemem. Ekrana çift tıklama ne yazık ki mükemmel çalışmıyor. Bazen algılamıyor bazende geç yanıt veriyor. Güç tuşunun arkada olması ise cihaz masa üstündeyken durumu çok zorlaştırıyor. Ya çift tıklamanın o an tam tepki vermesi gerekiyor ya da cihazı elime alıp arkadan tuş aramam. G3 için önerim ise ses tuşunu arkaya koymaları ve güç tuşunu sağ yana almalarıdır.

o tuşlar arkada kötü olmuş. hem kullanımda sürekli elinle arıyorsun hem de görüntüsü çok kötü. mandala benzetiyorum ben o tuşları. kötü duruyor

ayrıca neden hala ses açma kapama tuşları var anlamıyorum. sanal tuşlara koy ses açma kapamayı rahat rahat kullanalım. sadece power tuşu olmalı telefonlarda.

• G2 de ki çamur gibi çeken kamerayla gelmesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Bende 3 aydır G2 kullanıyorum ve sizin yorumunuza ufak bir şey eklemek istiyorum. Ses kısma ve açma tuşlarının arkada olması gerçek anlamda çok iyi düşünülmüş ve çok pratik kullanımı var. Ancak aynı şeyi güç tuşu için kesinlikle söyleyemem. Ekrana çift tıklama ne yazık ki mükemmel çalışmıyor. Bazen algılamıyor bazende geç yanıt veriyor. Güç tuşunun arkada olması ise cihaz masa üstündeyken durumu çok zorlaştırıyor. Ya çift tıklamanın o an tam tepki vermesi gerekiyor ya da cihazı elime alıp arkadan tuş aramam. G3 için önerim ise ses tuşunu arkaya koymaları ve güç tuşunu sağ yana almalarıdır.

Nokiada daha gelişmişi var : )) Lg anca onu kopyalasın...

• Alınmaz. Note alırım o kadar ekran istersem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Beyler g3ü bilmem ama g2 ile alakalı size birkaç bilgi vereyim. Aklına takılan soru ve sorunlar olabilir ona açıklık getirebilirim belki.

G2de hafıza kartı girişi yok malumunuz. Bende 16lık var. 10 gb civarı yer kalıyor bana. Fazla fazla yetiyor bana. Diyorlar film atsak buna yer dolar. 1080p atacaklarmış birde. El kadar ekranda filmmi izlenir. Ondan ne zevk alırsın nede rahat izlersin. Herkesin görüşüne saygım var ama telefondan film izlenmez. 2 saat el kadar ekrana bakarsak gözler haşat olur bi zaman sonra.

Müzik arşivim var benim onları dinlicem şu bu. Ne demiştik 10 gb yer kaldı bana. Hadi tuttun 5 gb doldurdun. Bilmem kaç mp3. E gene yer var. Kaldıki kaç müzik dinleyebileceksinki.

Bana kalırsa 32 gb farkını verecek kadar değmez. Ha param var istediğimi yaparım dersen al. Ayrıca otg desteği olduğu için flaş bellek takıp kullanabiliyoruz sıkıntı yok.

Batarya olayına gelince muazzam. 3000 mah batarya gün boyu yoğun kullanımda yetmiyor. Normal kullansan 2 günde bir şarja takarsın. Alodan aloya konuşursan 4 gün bile olur. Ayrıca çok hızlı şarj oluyor.

Ekranı az daha büyük olsaymış daha iyi olurmuş bu arada.

En yüksek ayarlarda 10 dk lık bir video kaydı nekadar yer kaplıyor ve fotoğraf boyutu nekadar yine en yüksek ayarda?

Bu soruya cevap verince 16 nın nekadar yeterli olduğunu göreceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Aralık 2013; 8:14:50 >

• Telefonla vidyo cekmedim. Suan zaten kamerada lag var gecikme ve arada yavaslama oluyor. Yazilimla duzelir muhtemelen. Kaliteli birsey cekeyim dersen zaten telefonla isinin olmamasi lazim. Biyere gittim hadi sunu cekelim hadi orda soyle yapip cekelim dersen olur. Ama tutupta bi film cekecek halin yok Tamam dedigin gibi doldurur yuksek cozunurluk ceksen ama cekim yapmak icin 32 alan adamin kameraya yonelmesi daha mantikli olur cunku kamera iyi degil Yine diyorum vidyo cekimi sorunlu yoksa resim on numara
  • Batarya konusunu gizli tutarlar benim tahminim 3500 mah yada daha fazla gelecek galiba. insan düşünüyor keşke g2 almasaydım da az bekleyip g3 alsaydım diye :)
  • Lg bu telefonu cikarsin 3000 tl ye kadar cikardigi an alirim ama bu yazimda bu telefonda anca burdaki hikayede kalir seneye kim ole kim kala

• Yakında millet arabayı,evi satıp telefon alacak nedir bu hız arkadaş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Bu android i çok büyütüyorsunuz. Bi yandan da onlar telefonu büyütüyor.

güldürdün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Yakında millet arabayı,evi satıp telefon alacak nedir bu hız arkadaş?

eskiden her sene telefon değiştirene telefon manyağı denirdi, şimdi her sene değiştirmeyen garipseniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Yakında millet arabayı,evi satıp telefon alacak nedir bu hız arkadaş?

eskiden her sene telefon değiştirene telefon manyağı denirdi, şimdi her sene değiştirmeyen garipseniyor.

• Batarya konusunu gizli tutarlar benim tahminim 3500 mah yada daha fazla gelecek galiba. insan düşünüyor keşke g2 almasaydım da az bekleyip g3 alsaydım diye :)

• Büyük ekran önemli degil.Tabi iPhone kadar kaliteli yazılım ve donanım birlikteligi olmayınca aleti sattıracak şey yok ver rami ver ekranı ver 2K 4K .

android kullanıcıları= fail
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

4GB Ram
    Adreno 350
    Snapdragon 1000 8 çekirdek 3.2ghz
    30mp Kamera
    128GB Dahili hafıza ile alınır.

kan şekerimi de ölçmezse almam
  • Daha G2 ye anca alıştım.Bu ne hız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha G2'nin siparişini yeni verdim. Bu ne acele yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Daha G2 ye anca alıştım.Bu ne hız

7 ay oldu hocam cikali. Erken gelmez bence. Agustos sonu eylul basi gibi yine bence. Cunku lg yine iddiali gelmek istiyor. 4gb ram, odin islemci falan ha deyince olmaz zaten. Zaten g2 su an z1, note3, s5, elite, z1c, hatta z2 ile basdebiliyor. Note4 gelene kadar g2 alinabilir ust telefonlardan biri olmaya devam eder bence. Ayrica guncel kerneller ile s801 veya s800ac seviyesine geliyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Telefonla vidyo cekmedim. Suan zaten kamerada lag var gecikme ve arada yavaslama oluyor. Yazilimla duzelir muhtemelen. Kaliteli birsey cekeyim dersen zaten telefonla isinin olmamasi lazim. Biyere gittim hadi sunu cekelim hadi orda soyle yapip cekelim dersen olur. Ama tutupta bi film cekecek halin yok Tamam dedigin gibi doldurur yuksek cozunurluk ceksen ama cekim yapmak icin 32 alan adamin kameraya yonelmesi daha mantikli olur cunku kamera iyi degil Yine diyorum vidyo cekimi sorunlu yoksa resim on numara

2 tane oyun yüklesek hafızası doluyor zaten, kaldı ki 5" ekranda da film izlenmeyecekse o kadar büyük ekranı ne yapalım?

Bir de 32 Gb'da yeterli değil artık sd kart desteğini 128'e kadar çıkarmalılar.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.