Şimdi Ara

LG G3'ün detayları şekillenmeye başladı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
8.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1440 x 2560 çözünürlükte piyasada sadece tasarımcılar için olan özel monitörler var, en az 27" boyutundalar, fiyatları da 3000TL'nin üzerinde ve LG'nin hiç bir modeli yok. LG olarak o kadar çözünülük saplantınız varsa o çözünürlüğü 5,5" lik ekrana değil de 22" ve 24" monitörlere koyun da bari işe yarasın.

• Beyler g3ü bilmem ama g2 ile alakalı size birkaç bilgi vereyim. Aklına takılan soru ve sorunlar olabilir ona açıklık getirebilirim belki.

G2de hafıza kartı girişi yok malumunuz. Bende 16lık var. 10 gb civarı yer kalıyor bana. Fazla fazla yetiyor bana. Diyorlar film atsak buna yer dolar. 1080p atacaklarmış birde. El kadar ekranda filmmi izlenir. Ondan ne zevk alırsın nede rahat izlersin. Herkesin görüşüne saygım var ama telefondan film izlenmez. 2 saat el kadar ekrana bakarsak gözler haşat olur bi zaman sonra.

Müzik arşivim var benim onları dinlicem şu bu. Ne demiştik 10 gb yer kaldı bana. Hadi tuttun 5 gb doldurdun. Bilmem kaç mp3. E gene yer var. Kaldıki kaç müzik dinleyebileceksinki.

Bana kalırsa 32 gb farkını verecek kadar değmez. Ha param var istediğimi yaparım dersen al. Ayrıca otg desteği olduğu için flaş bellek takıp kullanabiliyoruz sıkıntı yok.

Batarya olayına gelince muazzam. 3000 mah batarya gün boyu yoğun kullanımda yetmiyor. Normal kullansan 2 günde bir şarja takarsın. Alodan aloya konuşursan 4 gün bile olur. Ayrıca çok hızlı şarj oluyor.

Ekranı az daha büyük olsaymış daha iyi olurmuş bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 27 Aralık 2013; 11:50:53 >
  • Yazılım olayını google android lime pie ile çözecek büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android telefon alanlar bu tür telefonlara mahkum olacaklar
  • En azından fiyat performans olarak ideal telefon
  • Tasarımı çok güzel duruyor
  • LG Bırak bu telefon işlerini daha G2 ye güncelleme çıkarmadın.
    Birde tutmuş 2K ekran yapacam diyorsun Yazık valla.
    Koy 720 p ekrana snapdragon 805 malit-700 al sana oyun canavarı ama nerde..

• Gittikçe artan ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü kandırmacasına klasik yorumumu yaazıyorum. ..nüze sokun!

• Ram islemci bahane adamlar cebimizdeki parayi nasil carparlar onu dusunuyorlar. Cari acik almis gitmis ekonomi yerlerde. Lutfen duyarli olun gereksiz paralar vermeyin teknolojiye kendi paranizi dusunmuyorsaniz ulkenizi dusunun biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızılbıyık -- 27 Aralık 2013; 20:10:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cep telefonu diyebileceğimiz ebatta 4.3' civarı son teknoloji bi telefon yapamayacak kadar kör mü bu adamlar.millet son model diye almasa da şu firmalar kıç üstü otursa artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

Batarya konusunda bir gelişim kaydedilmediği sürece verilen paralar bence çöpe gidiyor. Çözünürlük yükselt, kamerayı geliştir, şu kadar ram koy şu kadar işlemci koy vs vs nereye kadar? Unutulan bir şey var, adı üzerinde bunlar cep telefonu. Acil bir durumda biten bataryaya sahip telefonun bana dağ başında kaldığımda faydası ne? O ekran mı imdadıma koşacak? Diğer yandan sürekli donanıma yükleniyorlar, yazılım ne alemde? Neden cebime sığan bir cihaz, bilgisayarımın donanımıyla boy ölçüşürken hala optimizasyon sorunu yaşıyor?

Tüm bunları düşünerek gittim 300 TL'ye huawei g301 aldım, yanına da artes q812 tablet aldım. Huawei sadece telefon+görüşme ve tabletime internet sağlıyor. Bu halde 3 gün şarjı gidiyor, tercih etmemin nedeni de ses filtreleme özelliğiydi. Tablet ise san andreas oyununu tüm özellikler maks iken tıkır tıkır çalıştırıyor. 650 TL verip resmen huzura kavuştum.

Uzun uzun yazmadan ziyade, piyasa stratejisine yenik düşmeyin. İhtiyacınızı tek cihazın karşılamasını istiyorsanız gidin bin TL civarına note 2, ip4s vs alın. Her yeni cihazın peşinden koşmayın.

Çok güzel yazmışsın hocam eline sağlık
  • Batarya konusunu gizli tutarlar benim tahminim 3500 mah yada daha fazla gelecek galiba. insan düşünüyor keşke g2 almasaydım da az bekleyip g3 alsaydım diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Buna bir son verilmeli, nokia nın symbian telefonlarından itibaren günümüze kadar devam eden, donanımları yükselt sat politikası bitmeli. Tabii buna tek bir firma son veremez. Buna kullanıcılar son verebilir. Eğer 2000 lira bir ürüne verdiysek bunu senelerce kullanmalıyız. 10 ayda elimizdeki çöp oluyorsa verdiğimiz paraya yazık. Bir buzdolabı alıyoruz, kaç sene gidiyor. Ya da bir araba alıyoruz kaç sene gidiyor. İşin en acıklı yanı ise bu sömürüyü oluşturan yine biz tüketiciler. Nasıl deli gibi buzdolabi değiştirip durmuyorsak, telefonumuzuda deli gibi değistirmemeliyiz. Bizim anne babalarimiz bize hep tasarrufu ogretti

aynen katılıyorum hocam. eğer ios 7'den 6'ya dönme imkanım olsa birkaç sene daha devam ederim iphone 4'ümle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgrbz -- 28 Aralık 2013; 17:40:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgrbz

quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Buna bir son verilmeli, nokia nın symbian telefonlarından itibaren günümüze kadar devam eden, donanımları yükselt sat politikası bitmeli. Tabii buna tek bir firma son veremez. Buna kullanıcılar son verebilir. Eğer 2000 lira bir ürüne verdiysek bunu senelerce kullanmalıyız. 10 ayda elimizdeki çöp oluyorsa verdiğimiz paraya yazık. Bir buzdolabı alıyoruz, kaç sene gidiyor. Ya da bir araba alıyoruz kaç sene gidiyor. İşin en acıklı yanı ise bu sömürüyü oluşturan yine biz tüketiciler. Nasıl deli gibi buzdolabi değiştirip durmuyorsak, telefonumuzuda deli gibi değistirmemeliyiz. Bizim anne babalarimiz bize hep tasarrufu ogretti

aynen katılıyorum hocam. eğer ios 7'den 6'ya dönme imkanım olsa birkaç sene daha devam ederim iphone 4'ümle.

Güncelleme ile eski stabilitesine kavuşacak diyorlardı. Güncelleme ile eskisine yakın bir performans yakalarsa, kullanmaya devam et derim. Benim tasarım olarak en çok beğendiğim kasa, iphone 4 kasası..
  • Lg bu telefonu cikarsin 3000 tl ye kadar cikardigi an alirim ama bu yazimda bu telefonda anca burdaki hikayede kalir seneye kim ole kim kala
  • Batarya konusunu gizli tutarlar benim tahminim 3500 mah yada daha fazla gelecek galiba. insan düşünüyor keşke g2 almasaydım da az bekleyip g3 alsaydım diye :)
  • Arkadaşlar kimse kusura bakmasın da, insanlar Note 3 için kuyrukta sabahladıkça, Apple s harfi ekleyerek yeni model çıkardığı halde peynir ekmek gibi telefon sattıkça firmalarda böyle modellemeye gider. Samsung S2 ya da I-Phone 3 ya da 4 güzel telefonlar. millet gitti anasına kuzenine verdi ya da sattı. Sonra gidip üst modellerini aldı. Sen alırsan firmalar neden satmasın.

Ticari bir ürün toplumsal statü için kullanılmaya başlayınca fiyatı artıyor.
  • mıcrosd destegı olursa kesın bekleyecegım
  • Tüketim toplumu olmuşuz , android pişmanlıktır.
    Gidin Bir wp8 telefonu alın , 3 yıl boyunca arkanıza bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.