Şimdi Ara

LG G3 Tüketici Mahkemesine Gideceğim ama Satın Aldığım Yer Kapanmış?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konuyu kısaca özetleyeyim arkadaşlar, yorum yapacak olan var ise memnun olurum.

01.2014 tarihinde 1410 TL ye aldım LG G3 ü. 1 yıl sonra problemler oluştu ve 2. yılda delta serviste toplam 4 defa işlem gördü. Anakart değişti, ekran değişti vb. Her servise verdiğimde iade talep ediyorum şeklinde de belirttim ama iade etmediler tamir ettiler. Şimdi telefon bende ve bir sorunu yok gibi gözüküyor.

Garanti süresinin bitmesine şurada bir kaç gün kaldı ve ben yine arıza yapar diye korkuyorum ileride.

Telefonu şirket üzerine satın aldığım için tüketici heyetine değil mahkemesine başvurabiliyorum sadece.

Size sormak istediğim mahkemeye başvururken, satın aldığım firmayı mı yoksa deltayı mı şikayet edeceğim ? satın aldığım firma devretmiş başka bir şahsa..
    yoksa telefonu ithal eden mavi iletişim adındaki firmaya mı ? öğrendiğim kadarıyla o da kapatmış...

haklı olsam bile firmalar kapandığı için paramı alamayabilirim diye düşünüyorum.

Ne dersiniz ?

• Bence faturayı kesen firmayı vermeniz gerekiyor.

İthalatçı garantili LG telefonum aniden kapandı. Hepsiburada'yı hakem heyetine verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.