Şimdi Ara

LG G3 Stylus Sıcak Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

**Telefondan bahsetmek gerekirse;

Eşime aldım ve çok memnun kaldığımız bir model. MTK 6582 işlemciye ve 1 GB Rama sahip. 5.5 inç 540p ekranı var ve tabiki bir HD ekran kadar keskin olmasa da görüntü gayet net ve renkler yerli yerinde. Ayrıca ekran sayesinde gerek performansı olsun gerekte 3000 MAh pili ile birlikte şarj süresi olsun gekçekten çok iyi.
    Öte yandan G3'e çok benzeyen tasarımı ve LG'nin göze çok hoş gelen ve kullanışlı arayüzü ile telefon sevgimi kazandı.
    Bu telefonun bir artısı da yanında Stylus kalem barındırması. Her ne kaar Galaxy Note serileri kadar iddialı olmasa da kullanım deneyimlerimiz esnasında kalemin gerçekten kullanışlı olduğunu deneyimledik.

Eşime aldığımız ve memnun kaldığımız için ve ben de artık akıllı telefonlarda pil süresi sıkıntısından sıkıldığım için kendime de bir tane almaya karar verdim. Araştırmalarım da o şekilde başladı. Piyasada standart olarak 899 TL fiyata satılıyor.

İNDİRİM FIRSATLARI:

1. Gold Bilgisayar: Çıplak fiyat 799 TL ve en ucuzu bu.
    Ancak şöyle bir nüans var, Gold'da çift hatlı modeli var. Normalde LG Türkiye garantililer tek SIM'li. Büyük ihtimalle paralel ithalat.

2. n11 (ereyon satıcısı): 849 TL + 55 TL n11 Bonus (sadece n11'de geçerli)

http://www.n11.com/lg-d693-g3-stylus-lg-turkiye-garantili-P58845748

3. ereyon: 849 TL + 50 TL World Puan Hediye (YKB World'de geçerli)

http://www.ereyon.com.tr/urun/lg-d693-g3-stylus.aspx

4. gittigidiyor (ereyon satıcısı): 859 TL (*%5 indirim ile 816 TL) + 50 TL World Puan Hediye (YKB World'de geçerli)
    * ne sıklıkla yapılıyor bilmiyorum ama sanırım her hafta bir %5 yapılıyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d693-g3-stylus-siyah-156750585?gclid=Cj0KEQjw1pWrBRDuv-rhstiX6KwBEiQA5V9ZoZK8e5D0RDAHfyzPhRJAg7ioHuEg9T6UuCEf-2XdnoQaAsJd8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

LG G3 Stylus Sıcak Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 27 Mayıs 2015; 14:24:07 >

• Ram 1gb olması hiç hoş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Ram 1gb olması hiç hoş değil.

Hocam eşim bu telefonu bir süredir kullanıyor ve benim telefonla yaptıklarım hiçbir işte hiçbir sıkıntı ve yavaşlığa neden olmuyor inanın. Bu yaptıklarıma Modern Combat 5 oynamak da dahil. Üstelik en büyük özelliği pil süresi çok çok iyi. Artık bu akıllı telefonlarda pil süresinden sıkıldığım için ekran vs konulardan rahatlıkla taviz verebiliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 26 Mayıs 2015; 22:42:38 >
  • Gold'dan kıllandım, çok büyük ihtimalle Türkiye garantili değil. O yüzden aşağıda linkini verdiğim n11 satıcısından 847,37 TL'ye kargo dahil aldım ve 55 TL N11 bonus kazandım. Aslında 100 TL worldpuan veren siteler de vardı ama World Card'ım olmadığı için kullanamadım...

http://www.n11.com/lg-g3-stylus-d693-black-titan-P53714759

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 26 Mayıs 2015; 23:48:33 >
  • LG'nin ben yapacağı işe...

Yıl olmuş 2015 şu ekran çözünürlüğüne bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

LG'nin ben yapacağı işe...

Hocam aynı tepkiyi zamanında ben de verdiğimden size hak veriyorum. Öte yandan 720p 4.5 inç ekranlı Moto G'den sonra LGnin ekranı inanın kötü gelmedi. Tabiki yüksek çözünürlük demek keskin görüntü demek ama sonuçta çoğumuz 15.6 inçlik notebook ekranında 1366x768 çözünürlüğe bakıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 27 Mayıs 2015; 1:25:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Hocam aynı tepkiyi zamanında ben de verdiğimden size hak veriyorum. Öte yandan 720p 4.5 inç ekranlı Moto G'den sonra LGnin ekranı inanın kötü gelmedi. Tabiki yüksek çözünürlük demek keskin görüntü demek ama sonuçta çoğumuz 15.6 inçlik notebook ekranında 1366x768 çözünürlüğe bakıyoruz.

İşte tamda o sebepten hayallerim yıkıldı. 5.5" ekrana olmaz o çözünürlük. Atrixte tamamdı, 4" idi sonuçta. Moto G'de 720p'ye geçtik mis gibi. İnsan alışınca daha aşağısını kabullenemiyor. O pikselleri ister istemez hissediyor.

• Ekran çözünürlüğünden şikayet etmişsiniz ama bunun şarj süresine faydası olacaktır. Full HD olaydı şarjı azmı gideydi. Bunuda düşünmek lazım

• quote:

quote:

quote:

İşte tamda o sebepten hayallerim yıkıldı. 5.5" ekrana olmaz o çözünürlük. Atrixte tamamdı, 4" idi sonuçta. Moto G'de 720p'ye geçtik mis gibi. İnsan alışınca daha aşağısını kabullenemiyor. O pikselleri ister istemez hissediyor.

Hocam inanın Moto G den sonra ekran hiç rahatsız etmiyor. Çözünürlük düşük olsa da ekran kalitesi çok iyi. Ha hd ekranlı bir cihazla yanyana koyarsanız görüntü keskinliği bariz fark ediyor ama kullanırken hiç sıkıntı yok. Tabiki bu düşük çözünürlüklü ekrana kanaat etmemizin sebebi pile ve performansa etkisi. Bir de LG nin optimize ettiği Android hem çok kullanışlı, hem de görsel olarak soft ve hoş geliyor. Kendi adıma konuşayım artık saf Android alıp adam etmeye uğraşmam.

• Yazılımsal ya da donanımsal sorunları var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Yazılımsal ya da donanımsal sorunları var mıdır?

Hocam ekran çözünürlüğü nedeniyle mtk6582 gibi aslen çok güncel olmayan işlemci ve 1gb ramle cihaz gayet akıcı ve sorunsuz çalışıyor. Herhangi bir kronik sorunu yok cihazın...

• AurorAbeam kullanıcısına yanıt
    Ayfona ne demeli peki? 2k Ekran yaptı beğenemedi kimse.
  • 800 tl 250 tl daha ekleyip lg g3 32 gb almak mümkün şuan gitti gidiyordan.com'dan alacak arkadaş birazdaha para toplasın
  • Sırf kalemi olduğu için ve note3 e para yetmediği için ciddi ciddi almayı düşünüyorum.

elimdeki htc one mini yi aratır mi merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: powe33

800 tl 250 tl daha ekleyip lg g3 32 gb almak mümkün şuan gitti gidiyordan.com'dan alacak arkadaş birazdaha para toplasın

Hocam aslen aklımdan geçmedi değil ama 250 TL daha verip alacağınız LG G3 paralel ithalat olacaktır ve ısınma-kasa çatlatma sorunları olması kuvvetle muhtemel bu cihazda paralel ithalat sinirlerin yıpranmasına neden olur.

Bir de şu var; ben kendi adıma telefona çok para verme taraftarı değilim. Altımda sıfır aracım var ya da ne bileyim ev aldım ve site içi, güvenlikli vs ev aldım. Bunların hepsi bana katma değer getirdi. Ancak telefonda yapacaklarım belli ve bu 800 TL'lik G3 Stylus ile yapacaklarım bana fazlasıyla yetiyor. O yüzden telefona 1000 TL ve üstü parayı (rahatlıkla verebilecek durumda olmama rağmen) vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

Sırf kalemi olduğu için ve note3 e para yetmediği için ciddi ciddi almayı düşünüyorum.

elimdeki htc one mini yi aratır mi merak ediyorum.

Hocam açık konuşayım, ekranına bakın, telefonu elinize alıp inceleyin. Çözünürlükten feragat ederim, pili iyi gitsin, cihaz stabil olsun, büyük ekran olsun, şık olsun derseniz mutlu olabilirsiniz.

Tekno marketlerde HD ya da Full HD cihazlarla yanyana bakarsanız zaten soğursunuz cihazdan. Ama kendiniz kullanmaya başlarsanız kesinlikle ekran kalitesi gözünüze batmaz. Bu artı ve eksileri değerlendirip alırsanız benim gibi pişman olmazsınız. Söylediğim gib ekran IPS ve renk kalitesi, görüntü yeterli. Ancak tabiki bir HD ya da Full HD panel değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: powe33

800 tl 250 tl daha ekleyip lg g3 32 gb almak mümkün şuan gitti gidiyordan.com'dan alacak arkadaş birazdaha para toplasın

Hocam aslen aklımdan geçmedi değil ama 250 TL daha verip alacağınız LG G3 paralel ithalat olacaktır ve ısınma-kasa çatlatma sorunları olması kuvvetle muhtemel bu cihazda paralel ithalat sinirlerin yıpranmasına neden olur.

Bir de şu var; ben kendi adıma telefona çok para verme taraftarı değilim. Altımda sıfır aracım var ya da ne bileyim ev aldım ve site içi, güvenlikli vs ev aldım. Bunların hepsi bana katma değer getirdi. Ancak telefonda yapacaklarım belli ve bu 800 TL'lik G3 Stylus ile yapacaklarım bana fazlasıyla yetiyor. O yüzden telefona 1000 TL ve üstü parayı (rahatlıkla verebilecek durumda olmama rağmen) vermem.

o zaman kesinlikle alın almışken daha iyisini almak daha iyidir ama

• 2 ay önce Sanalpazar açık arttırmada 703tl ye bende kaldı 50tl de hediyeyi 30 tl den satınca 673tl ye mal etmiştim
    Gold tarafından lg türkiye garantili gönderildi.Çok çeşitli telefon tecrübem olmadı ama bu telefonda hiç donma yaşamadım, çatlama olayıda olmadı,kalemide gayet kullanışlı öğrencilerin not işlerini anında halletmek çok güzel oldu.pilide oyunsuz normal kullanmada 2 gün anca gidiyor.teknoseyirde lg g4 incelemede de de bu pili kullanmışlar 3000 lik pili bazı 2400 luklerden geride kaldıgından bahsediyor.Arka arkaya 5-6 internet sayfası oyun ve program açık şekilde kasma donma olmuyor.Bence g3 e fazla para vermeye gerek yok.F/p oranı iyi bencede alınabilir.

• Kalem olayı benim için önemli vatan, teknosa tarzı bir yerde kalemi test edebilirsem bu telefonu yakın takibe alabilirim. Şu an kalemli olarak Galaxy Note-8 kullanıyorum. Bu cihazdaki kalemin kullanımı şu an benim açımdan emsali yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3,14159265358979323846264

Kalem olayı benim için önemli vatan, teknosa tarzı bir yerde kalemi test edebilirsem bu telefonu yakın takibe alabilirim. Şu an kalemli olarak Galaxy Note-8 kullanıyorum. Bu cihazdaki kalemin kullanımı şu an benim açımdan emsali yok gibi.

Hocam stylus note serisi ile kıyaslanamaz. Bu basit kalıyor, ana ekranda quick note ile yazı yazmaya, çift ekran açmaya yarıyor. Kullanışlı ve hoş ama note serisi kaleminin kullanıcı deneyiminden uzak...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.