Şimdi Ara

LG G3 şebeke sorunu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
9
Favori
91.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Sizin düşme sonrası meydana geldiği icin sorun önce neyden kaynaklandığını bilmek lazım. Sesiniz net gidiyor karşı taraftan gelmiyor ise yazılımsal değildir sorun büyük ihtimalle donanımsal gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de lg l70 var köyde 3ge 1çubuk hatta hiç çekmez iken diğer telefonlar 3 çubuk çekiyor.İkisi de vodafone hattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukedis

quote:

Orijinalden alıntı: gs_rh_pztf

quote:

Orijinalden alıntı: star63

quote:

Orijinalden alıntı: hallac58

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ucankedi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

Arkadaşlar merhaba benim nexus 5 im var telefonum 3 ay öncesinde arızalanmıştı teknik servis anakartı değişti bana verdi bundan sonra 1 aydır felan 3 g sorunu yaşamaya başladım özellikle kapalı mekanlarda felan yukarıdaki mesajları da okuduğuma göre imei ie alakalı olabilirmiş. Benimde anakart değiştiği için imeide değişti ya acaba bununla mı alakalı ki?

Lg g3 telefonlarda sebeke sorunu yanlızca imei atilan telefonlarda meydana gelmektedir. Onun haricinde lg nin sar değeri düşük olduğu için diğer telefonlar a göre kapalı alanlarda zayıf çekmektedir.
    İmei atılmış ise sesiniz kesik kesik gidip geliyorsa sizi ariyanlar ulaşamıyor sa o zaman sorun var demektir.

Ufuk kardesime guvenebilirsiniz kendisinden ve abisinden ALLAH razi olsun

Çok teşekkürler allah sizden de razı olsun. Telefonunuz imei korumalı sim kilitli olmasına rağmen biraz uğraşarak sorunu çözdük. İyi gunlerde kullanmanız dileğiyle...

merhaba siz nerede yaşıyorsunuz acaba ...

Ufuk bey, merhabalar,
    Öncelikle yardım ve desteğiniz çok teşekkür ederim.
    Ben de LG G3 Telefonumu Vodafone'dan aldım hattım Turkcell.
    Bir çoğu gibi bende şebeke sorunu yaşıyorum; bazen 1 çizgi ve bazende bir anda 4 çizgi oluyor.
    3g moduna alamıyorum çünkü hepten sıkıntı oluyor ve sık sık şebeke gidiyor.
    2 g de ise internet çok yavaş oluyor.
    Bana da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ben Şanlıurfa'dan yazıyorum.
    Özelden mesajınızı bekler sevgi ve saygılarımı sunarım.
    cevdetoz@hotmail.com

Sonuçla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Cevdet hocam sizinle baya görüştük mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Sizn sorun ayrı birşey di ama kurtuldunuz allaha şükür iyi günlerde kullanın

Aynı sorunu ben de yaşıyorum yazmıştım daha önce. lg türkiye garantili tlfum. Ayrı bir sorun derken nedir tam olarak?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gs_rh_pztf

quote:

Orijinalden alıntı: star63

quote:

Orijinalden alıntı: hallac58

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ucankedi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

Arkadaşlar merhaba benim nexus 5 im var telefonum 3 ay öncesinde arızalanmıştı teknik servis anakartı değişti bana verdi bundan sonra 1 aydır felan 3 g sorunu yaşamaya başladım özellikle kapalı mekanlarda felan yukarıdaki mesajları da okuduğuma göre imei ie alakalı olabilirmiş. Benimde anakart değiştiği için imeide değişti ya acaba bununla mı alakalı ki?

Lg g3 telefonlarda sebeke sorunu yanlızca imei atilan telefonlarda meydana gelmektedir. Onun haricinde lg nin sar değeri düşük olduğu için diğer telefonlar a göre kapalı alanlarda zayıf çekmektedir.
    İmei atılmış ise sesiniz kesik kesik gidip geliyorsa sizi ariyanlar ulaşamıyor sa o zaman sorun var demektir.

Ufuk kardesime guvenebilirsiniz kendisinden ve abisinden ALLAH razi olsun

Çok teşekkürler allah sizden de razı olsun. Telefonunuz imei korumalı sim kilitli olmasına rağmen biraz uğraşarak sorunu çözdük. İyi gunlerde kullanmanız dileğiyle...

merhaba siz nerede yaşıyorsunuz acaba ...

Ufuk bey, merhabalar,
    Öncelikle yardım ve desteğiniz çok teşekkür ederim.
    Ben de LG G3 Telefonumu Vodafone'dan aldım hattım Turkcell.
    Bir çoğu gibi bende şebeke sorunu yaşıyorum; bazen 1 çizgi ve bazende bir anda 4 çizgi oluyor.
    3g moduna alamıyorum çünkü hepten sıkıntı oluyor ve sık sık şebeke gidiyor.
    2 g de ise internet çok yavaş oluyor.
    Bana da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ben Şanlıurfa'dan yazıyorum.
    Özelden mesajınızı bekler sevgi ve saygılarımı sunarım.
    cevdetoz@hotmail.com

Sonuçla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Cevdet hocam sizinle baya görüştük mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Sizn sorun ayrı birşey di ama kurtuldunuz allaha şükür iyi günlerde kullanın

Meraba. Star63 ün yaşadığı sorunu ben de yaşıyorum. Farklı demissiniz. Nedir sorun tam olarak.

• quote:

Aynen bir sorun yok hocam rahat olun

Ufuk hocam benim eşimin telefonunun problemini de çözdü, tekrar teşekkür ederim..
  • Ufuk hocam merhaba. Elimde yurtdışı çıkışlı değiltirilmiş imeili g3 bulunuyor. Batarya altında da d855 yazısı var. Hat kendini sürekli sadece acil çağrılar konumuna getiriyor. ne arama yapabiliyorum ne de isteyen beni arıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• G3 32 gb D855 telefonum mevcut. IMEI pil altındaki IMEI ile ve internetten sorgulattığımda LG g3 kayıtlı olduğu görülüyor. (Yani orjinal IMEI). Telefonu 1 yıldır kullanıyorum, bir çok kez yazılım güncellemeleri yaptım, 4.4.2 kitkattan lolipop 5.0'a geçtikten sonra telefon şebeke sorunu yaşamaya başladı. Aynı zamanda hareket sensöründe bozulmalar başladı. Bu konuların çözümü konusunda fikir verebilirmisiniz.
    (Telefon Hepsiburadadan alınmış olan bir telefon ve garantiye gönderme konusunda kaygılarım var, çünkü garantiyi veren kurumla telefonda kenar çatlakları konusunda konuştuğumda daha baştan kullanıcı hatası ifade edip garanti kapsamına girmeyeceğini ifade ediyorlar ve eğer gönderirsem hem zaman kaybı olacak hemde nasıl bir sonuç elde edeceğimi bilemiyorum)
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeba -- 15 Ekim 2015; 6:17:00 >
  • LG G3 ŞEBEKE PROBLEMİ VE İMEİ sorunu çözüm.Sözde yardım diye 50tl para talepediliyor internette rehberi var.

http://goo.gl/c9hVt8
  • Merhabalar @ufukedis hocam bende de lg 16 gb imei orjinal internet ayarlari indirili fakat ayni sorunlar bendede var. Sebeke bazen hic cekmiyor. Android 5 kullaniyorum. Yardiminiz icin simdiden tesekkurler.

• Radyoyu eski s4 umdeki kadar iyi cekmedigini gordum g3 kullanicisi olarak birde sesimin kesik kesik geldigini soyluyorlar cozum olarak mikrofonlu kulaklikla konusuyorum genelde

• Aynı sorun Vatan bilgisayardan alınan LG Türkiye garantili ve son versiyon olduğu söylenen (815tr) G4 cihazda alındıktan 26 gün sonra başgösterdi. Aranıldığında ulaşılmıyor (Avea'nın arayan bil servisi bile arandığımı bildirmiyor) internet hızı H+ 'dan E 'ye düşüyor, birini aramaya çalıştığınızda 20-25 saniye bekletip ya aranma iptal oluyor yada biraz daha bekleyip çevir sesi geliyor. İşin garip yanı telefonun kafasına göre takılması, bu şebeke sorununun ne zaman ve nerede ortaya çıkacağı hiç belli olmuyor. Telefonu reset'ledim, 128 kb'lık sim kart aldım ama sonuç değişmedi. Koskoca Ankara da sadece tek bir LG servisi bulunması ise işin tuzu biberi.(ki Fırat Elektronik hakkında hiç iyi şeyler söylenmiyor.)
  • yrcntnr@gmail.com ARKADAŞLAR LG ŞEBEKE PROBLEMİ OLANLAR MAİL ATABİLİRLER %100 HAL OLUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rojinam -- 14 Aralık 2015; 11:46:00 >
  • Acaba yukarıda bahsedilen yöntem LG g2 içindeyok uygulanabilirmi ? yurtdışı g2 cihaz IMEI atıomış şebeke yok
  • quote:

Aynen bir sorun yok hocam rahat olun

ozelden mesaj attım hocam bakarsanız.

• Cevaplandı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

LG G3 ŞEBEKE PROBLEMİ VE İMEİ sorunu çözüm.Sözde yardım diye 50tl para talepediliyor internette rehberi var.

http://goo.gl/c9hVt8

G2 için de var mı böyle bi yöntem?

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfunbayar

3 gün önce LG G3 aldım. Eski telefonum Discovery. Discovery'nin çektiği yerlerde LG çekmiyor. Ayrıca Discovery'nin 3G'si birçok yerde çekiyordu. LG G3'ün 3G'si Discovery gibi her yerde çekmiyor. Çok güzel telefon, ama neden bu tür bir sorun var? Ya da sadece bendemi var? Bakın her yerde çekmiyor demiyorum. Ayrıca bazen şebeke gidip geliyor. Sizce operatörle bir bağlantısı olab,lir mi?

GPSten Bulunduğunuz yere göre işlem yapan prgoramlarda discovery çok hızlı açıyor lg g3e göre
    bir çözümü var mı?
  • bu imei değiştirmek dışında bir çare yokmu şebeke konusuna?
  • lg g3 yurt dışı ımeilli telefonum var normalde full çekiyor internete giriyor lakin kesintiler oluyor ve bundan dolayı da beni aradıklarında ulaşılamıyor gözüküyor herşeyi denedim çözüm bulamadım lütfen yardımcı olun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.