Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o FTR,Fatura manasına geliyor olabilir.Ücretsiz servis bakımı yapıldı manasında.Sadece fikir yürütüyorum :)
  • programdan olup olmadığını bilmiyorum sadece tahmin yürüttüm ben. ama hemen servise vermeyin diye ben o seçeneği öncelik alın dedim.
  • tesekkur ederim deniycem sansımı
  • http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/mod-g3-statusbar-modding-theming-t2836130

bu konudaki statusbar ları nasıl kuruyoruz bilen var mı ?
  • Gelen arama yada sms uyarıların da,flash nasıl kapanıyor
  • Yurt dışı forumlarda üçüncü parti 3800mAh batarya konusunda olumlu yorumlar yazılmış. Bu konuda daha fazla bilgisi olan veya deneyen var mı?

Amazonda linkteki gibi ürünler mevcut:http://www.amazon.com/BL-53YH-3800mAh-Capacity-Business-Battery/dp/B00MAJV2DS
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoFeaR1984

Gelen arama yada sms uyarıların da,flash nasıl kapanıyor

Erişebilirlik / Uyarılar yanıp sönsün - Tiki kaldır
  • Miller57 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Quickcircle da saat temaları varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Quickcircle da saat temaları varmı

Evet var. Yuvarlak ekranda ekranı herhangi bir yere kaydırırsanız karşınıza menü çıkar. Burada ayarlar menüsünden saat temasını değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: med000

Batarya daha da iyi gitmeye başladı.
    Birde arkadaşlar smart notice uyarıda bulunmuyor, benden mi kaynaklı sizde de mi uyarı vermiyor ?
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar fotoğraf çekince fotoğraf sağa doğru dönüyor,ilk aldığımda böyle değildi. Nasıl duzeltirim bunu? Yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar bugün bi kaç video cekeyim dedim, çektiğim videolar telefonda güzel görünüyor ancak pc ye attığımda videolar oldukça karanlık görünüyor, bunun nedeni ne olabilir?
    Monitörüm devamlı film, oyun vs amaçlı kullandığım bi monitör yani ayarlarında sorun olması mümkün değil, oynatıcı olarakta kmplayer ve ba player denedim görüntüler aynı, oldukça karanlık görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

Evet var. Yuvarlak ekranda ekranı herhangi bir yere kaydırırsanız karşınıza menü çıkar. Burada ayarlar menüsünden saat temasını değiştirebilirsiniz.

Onu biliyorum, demek istediğim. Daha cok saat ekleme yapabiliyormuyuz.

• sonunu tam olarak anlayamadım. ama otomatik döndürme pasif/aktif ayarı ile ilgili olabilir.
  • Birçok kişide olan mikrofon kısmındaki çatlak nedeniyle telefonumu yaklaşık 14 iş günü önce servise vermiştim bugün tamiri yapılmış ekran ve kasa değişmiş. Artık g3'ün parçaları türkiyeye geldiği için anlaşılan yeni telefonla değişim yerine tamir yapıyorlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

Onu biliyorum, demek istediğim. Daha cok saat ekleme yapabiliyormuyuz.

telefonun rootluysa yapabilirsin, benim rolex var mesela :)

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/xposed-rolex-watchface-quick-circle-t2862715

• quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/mod-g3-statusbar-modding-theming-t2836130

bu konudaki statusbar ları nasıl kuruyoruz bilen var mı ?

Arkadaşın verdiği dosyayi zipten çıkar içindekileri sistem dosyalari ile değiştir r w r r izinini ver restart at.

Es dosya manager ile bunları yapabilirsin. Veya cwm ile yapabiliyor isen direkt zip'i flashla.

• Dostalar merhaba, bende g3 f400s modeli var. mesaj ayarlarından metin mesajı bölümündeki iletim raporları kısmını işaretlememe ve standart alfabeyi seçmeme rağmen telefonu her kapatıp açmamdan sonra bu ayarlar değişiyor. iletim raporlarındaki tik kalkmış oluyor ve alfabe otomotik olarak değişiyor her seferinde böyle yeniden düzeltiyorum. Bazen de ana ekrana eklediğim bazı widgetler kayboluyor. Çözümü konusunda yardım bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flashtecker -- 25 Eylül 2014; 17:57:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flashtecker

Dostalar merhaba, bende g3 f400s modeli var. mesaj ayarlarından metin mesajı bölümündeki iletim raporları kısmını işaretlememe ve standart alfabeyi seçmeme rağmen telefonu her kapatıp açmamdan sonra bu ayarlar değişiyor. iletim raporlarındaki tik kalkmış oluyor ve alfabe otomotik olarak değişiyor her seferinde böyle yeniden düzeltiyorum. Bazen de ana ekrana eklediğim bazı widgetler kayboluyor. Çözümü konusunda yardım bekliyorum. Teşekkürler.

Hard reset yada factory reset atarsan duzelir diye dusunuyorum. Ama hard reset daha iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.