Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35783579358035813582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: Wolves In The Throne Room

Boşta bırakırsam 1500-1600'de dolanıyor. Kullanırken interenete falan girerken 900'e kadar düştüğünü gördüm, değişken yani ama boştayken durum bu gibi. Kabloyu değiştirin hocam, düzelecektir.

sarj şu anda takılımı sizde hiç bi yere girmeden telefon kenarda iken kaç şarj hızı kaç mah görünüyor

sence sorun usb kablosunda mı sarj aletinde sorun olabilir mi eskiden boş pildeyken 1,5 saate doluyordu

servis yeni pil taktı yeni sıfır orjinal pil

Kullanmadığım zaman 1500 civarıydı, % 99'da sizinki gibi hızın düştüğünü gördüm, 600 falan idi.

USB kablosundadır diye tahmin ediyorum, daha önce de aynı sorunu yaşayanlar oldu. Benim de kabloda sorun çıkmıştı. Şarj cihazında bir şey yoktur sanırım, ben aynı cihazı kullanıyorum. Batarya değişmedi, sadece kabloyu değiştirdim.

• quote:

quote:

quote:

Boşta bırakırsam 1500-1600'de dolanıyor. Kullanırken interenete falan girerken 900'e kadar düştüğünü gördüm, değişken yani ama boştayken durum bu gibi. Kabloyu değiştirin hocam, düzelecektir.

sarj şu anda takılımı sizde hiç bi yere girmeden telefon kenarda iken kaç şarj hızı kaç mah görünüyor

sence sorun usb kablosunda mı sarj aletinde sorun olabilir mi eskiden boş pildeyken 1,5 saate doluyordu

servis yeni pil taktı yeni sıfır orjinal pil

Kullanmadığım zaman 1500 civarıydı, % 99'da sizinki gibi hızın düştüğünü gördüm, 600 falan idi.

USB kablosundadır diye tahmin ediyorum, daha önce de aynı sorunu yaşayanlar oldu. Benim de kabloda sorun çıkmıştı. Şarj cihazında bir şey yoktur sanırım, ben aynı cihazı kullanıyorum. Batarya değişmedi, sadece kabloyu değiştirdim.

bi daha şarj ettiğimde samsung orjinal usb kablosu ile deneyeceğim

o zaman sorunun nerde olduğu belli olacaktır .

teşekkürler

• 2 yılı aşkındır lg g3 32 gb kullanıorum son bi kaç gündür arayan kişilerden telefonun kapalıydı gibi şeyler duymaya başladım ama telefon sürekli açık 7/24 bende kronik sim sorunumu yaşacağım acaba daha önce başına gelen bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Benim G3 serüvenim oldukça hareketli geçti.

Meshur kasa çatlagindan dolayi sifir değişim oldu.

Yeni gelen telefondada bir sure sonra çatlak oldu, cerceve değişti.

Sonra power tuşu bozuldu, cihazın anakartindan ekranina kadar hepsi değişti. Hatta yeni pilde gelmişti ozaman.

Cihazlarda elbet az cok sorun çıkıyor, burda onemli olan ureticinin ürünün arkasinda olması.

Her yaşadığım servis olayinda super hızlı aksiyon alindi, 2-3 gün en fazla telefonsuz kaldım.

Nacizane tavsiyem, turkiyede kendi ofisi olmayan markalardan uzak durun, ithalatci garantilerden uzak durun.

Ben zamaninda 200-300 lira fazla verip lg turkiye garantili almıştım.

Bugün yeni bir telefon alacak olsam ios mu yoksa androidmi olacagina karar vermem lazım.

Ios ise zaten tek marka, ama android alacaksamda bu yeniden LG olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin den anakart getirten kullanan oldu mu tavsiye eder misiniz ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece usb kablosunu değiştirdim şarja bağladım

şarj saat 13:30 da % 30 du saat 14:00 da % 60 yarım saatte 30 dk % 30 şarj doldu
  • Kaç sene oldu bilmiyorum ama hala kullanıyorum G3'ü. Ekran süresi 2 saat -sadece müzik dinleme, whatsapp başka bir şey yok mobil veri açık- alıyorum maksimum. Bakalım, bundan sonraki telefonum %90 ihtimalle iPhone X olacak bu lanet telefona veda edeceğim. Yine de bir batarya şart gibi, önerisi olan var mı?
  • Lg flash tool ile android 5 yükleyin. Şarj sorununuz düzelir. Hatta siz bile inanamazsınız telefonunuzun hızına ve pil performansına.

Fakat rom yüklerken arka kapak kapalı olsun. Ve flash tool programını açıp TELEFON AÇIKKEN rom yüklemeyi başlatın. Program telefonu kendisi kapatıyor merak etmeyin. Eğer işlem uzun sürer de telefonısınırsa fazla zorlamayın. Soğuyunca tekrar deneyin.

Buradan telefonunuz için uygun rom seçin. Lg flash tool ile yükleyin.

https://www.lgdestek.net/lg-g3-guncel-stock-rom-kdz-yazilimi-indir-29662/

Programları indirdikten sonra rom yükleme sadece 5 dakika sürüyor. Ama dediğim gibi telefon çok ısınırsa zorlamayın.

• Arkadaşlar,
    Benim G3 "Sim kart hatası" ndan sonra Servise gitmişti, dönüşünde 6.0 Marshmallow güncellenmiş olarak geldi,
    Az önce açtım, Pil %0 geldi ve ayarları yaparken PİL YÜZDESİni göztermiyor Durum Çubuğunda..
    İnternette baktım, ama net bir bilgi yok, yazılanları da ben göremedim telefonda
    PİL YÜZDESİ ni nasıl aktif edebilirim...
  • ayarlar-genel-pil ve güç tasarrufu-durum çubuğunda batarya oranı göster
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki ölmüş o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: manwee

Hocam benimki ölmüş o zaman?

seninde mi geç dolmaya başladı

şarj kablosundan o zmaan
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 saate %100 yapıyor şarj aleti ve bataryayi alali 1 hafta oldu programda böyle göstermesi aklımı karıştırdı

• quote:

Hocam 2 saate %100 yapıyor şarj aleti ve bataryayi alali 1 hafta oldu programda böyle göstermesi aklımı karıştırdı

sürekli 650 mah civarlarında mı gösteriyor 1500 mah çıkmıyor mu
  • quote:

quote:

sürekli 650 mah civarlarında mı gösteriyor 1500 mah çıkmıyor mu

Evet

• manwee kullanıcısına yanıt
    Hocam o sanırım telefonu kullanmakta olduğunuzdan öyle olabilir. VPN açık, Google Play'den bir şey indirip kurmuşsunuz, internet açık vs şarj oranını düşürebilir. Bir de telefonu bir süre boş bırakın interneti ve vpn'i kapatıp. Bir de öyle bakın. Yukarı çıkması lazım.

Telefon kullanımdayken yavaş şarj olması normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 3 Kasım 2017; 17:50:34 >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar,

Oreo daha çok yeni çıktı ancak telefonlarımıza Nougat güncellemesini yükleyebiiliyor muyuz?
    G3'te Nougat veya daha üstü yüklü olan, kullanan var mı?
  • Deşarj oranının düşük olması mı iyi, yüksek olması mı?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Oradaki oran şarj oranı, şarja takılı, üstteki simgeye bakın. Bende de aynı program var, şarjda değilken deşarj oranı yazar.

• Anlamadım hocam ama telefonu %100 yapıp bakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellRazor -- 4 Kasım 2017; 0:6:8 >
  • 
Sayfa: önceki 35783579358035813582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.