Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35583559356035613562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG nin orjinal arayüzü olup en son android sürümü olan nedir link filan nedir daha once cok sefer yazılımlar kurdum telefona 1 yıldır kurmamıstım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 27 Haziran 2017; 18:1:55 >
  • 4.4.2 ye dondum.Sarji suanda cok guzel gidiyor.2 saat ekran surem var %58 sarjim var.Normalde bitiyordu suana kadar.Hard reset te attim.Sarj sorunu yasayanlara tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

merhbalar herkese iyi bayramlar

LG nin orjinal arayüzü olup en son android sürümü olan nedir link filan nedir daha once cok sefer yazılımlar kurdum telefona 1 yıldır kurmamıstım bekliyorum

ben 5.0 lolipop kullanıyordum ama şarjı hiç iyi gitmiyordu bide arada donmalar oluyodu ilk öce rootlayıp rom attım ama güvenli olmadıgını ögrenince 6.0(V30g) stok rom yükledim şuan için baya stabil gibi donma vs. yok pil de eskisinden daha iyi gidiyor şuan.sadece boşta ram kullanımı 1.5gb ama olsun.şimdilik bi sıkıntı yok.
  • Stock rom kullanıp telefona yazık etmeyin arkadaşlar yükleyin fulmics 7.5 aradaki farkı görün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Stock rom kullanıp telefona yazık etmeyin arkadaşlar yükleyin fulmics 7.5 aradaki farkı görün

güvenli olmadığı sürece dünyanın en iyi rom'u olsada ne fayda
  • Fulmics, 7.5 güncellemesi ile v30g'den bile daha yeni bir güvenlik yamasına sahip olduğu için stock ROM'dan daha güvenli bence hocam Ama telefona root yetkisi isteyen uygulamalar kuracaksanız ne kurduğunuza dikkat etmek lazım

Bu arada Fulmics 7.6 yayınlandı. 7.5'te veya daha eski bir sürümde olan arkadaşlar 7.6'ya geçerlerse Fulmics Tweaks uygulamasını açtıklarında hoş bir sürprizle karşılaşacaklar ROM'u yüklemeden önce TWRP'den Full Wipe yapmayı unutmayın. İyi eğlenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 28 Haziran 2017; 2:25:3 >

• Orijinal arayüzlü (UX4) ROM olarak stock v30g ROM'unu yükleyebilirsiniz hocam. Root isterseniz Tekcafe UX4 v3.5 de v30g sürümü üzerine inşa edilmiş bir ROM ama düzeltilmesi gereken ufak tefek kusurları var, onun haricinde aman aman bir sıkıntısı yok. Yalnız elinizdeki model D855TR değil de düz D855 ise v30g ROM'unu LG'nin kendi programı ile indiremeyebilirsiniz. Bu durumda v30g KDZ'sini bir yerlerden bulup LG Flash Tool ile telefona yazmanızı tavsiye ederim. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 28 Haziran 2017; 2:32:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguh

4.4.2 ye dondum.Sarji suanda cok guzel gidiyor.2 saat ekran surem var %58 sarjim var.Normalde bitiyordu suana kadar.Hard reset te attim.Sarj sorunu yasayanlara tavsiye ederim.

ilginç süre.
    internet açıkmıydı ve parlaklık %kaç idi ortalama.
    çünkü %40 tüketim ile 2 saat ekran süresi g3 için zor baya.
    6.0 kullandım, cyanogenmod 7.1 kullandım ama %40 ile en fazla 1.30 falan aldım o da parlaklık az tonla ayar vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizz

quote:

Orijinalden alıntı: draguh

4.4.2 ye dondum.Sarji suanda cok guzel gidiyor.2 saat ekran surem var %58 sarjim var.Normalde bitiyordu suana kadar.Hard reset te attim.Sarj sorunu yasayanlara tavsiye ederim.

ilginç süre.
    internet açıkmıydı ve parlaklık %kaç idi ortalama.
    çünkü %40 tüketim ile 2 saat ekran süresi g3 için zor baya.
    6.0 kullandım, cyanogenmod 7.1 kullandım ama %40 ile en fazla 1.30 falan aldım o da parlaklık az tonla ayar vs

3g ve konum acikti.1 saat kadar wifi kullandim parlaklik hatirlamiyorum simdi.Sasirtti beni acikcasi o sure.Greenify kullanmadim bu arada.4.4.2 ilac gibi geldi.

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Fulmics 7.5 sürümünü kullanıyorum. Bahsettiğiniz sürpriz için tekrardan kurulum yapmaya değer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: papummmm

Fulmics 7.5 sürümünü kullanıyorum. Bahsettiğiniz sürpriz için tekrardan kurulum yapmaya değer mi ?

Türkçeleştirme ve bir iki ufak özellik gördüm. Dil sorunu yaşamayanlar için pek fark yok, OTA yayınlansa geçin derdim, ama sıfır kuruluma değmez bence.
  • Fulmics 7.0 ve 7.5'te SuperSU seçenekleri düzgün çalışmadığı için 7.6 güncellemesinde OTA mümkün olmadı maalesef hocam
    hocam kolay gelsin. lg g3 e 30b yükleyip root atmak istedim fakat anakart ı yaktım değiştirdim ve kit kat a dönüp öyle root yapmak istiyorum. dediğiniz lg up ve tot için gerekli dosyalar nereden bulunabilir yardımcı olursanız sevinirim. stock rom işkencesinden kurtulmak istiyorum en fazla 1 hafta dayanabildim
  • Hocam D855 kullanıcısı iseniz TOT dosyalarına şuradan erişebilirsiniz:
    http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G3%2FStock%2FD855%2FD855+TOTs%2F

Bu klasörde 1 DLL dosyası var, diğerleri ZIP dosyası. ZIP'ler, TOT dosyalarını içeriyor. DLL'yi ve telefonunuza uygun zip dosyalarından birini indirip ZIP dosyasını içeriğini ve DLL dosyasını aynı klasöre koyar LGUP'u kullanarak işlemi halledersiniz daha önce yazdığım gibi. Sizin de anlayacağınız gibi 16G yazan ZIP'ler 16 GB dahili bellekli modeller için, 32G yazan ZIP'ler 32 GB dahili bellekli modeller için. HKG-EUR gibi şeylere fazla takılmayın, bendeki D855 SEA (Singapur veya Güney Doğu Asya modeli) olmasına rağmen EUR TOT dosyası ile sorunsuz şekilde çalıştı. LGUP programını başka yerlerden de bulabilirsiniz ama D855 için birkaç farklı LGUP DLL'si var ve eski olan DLL sürümü program açılışında telefonu tanımama sıkıntısı yaşatabiliyor bazen, o yüzden siz yine benim mesajımdaki dosyaları indirip denersiniz. Daha önceki mesajımı iyice okuyup her şeyi dediğim gibi yaparsanız sorun çıkacağını sanmıyorum. Kolay gelsin

LGUP indirmek için:https://mega.nz/#F!lwRGGKpI!8A5sZg65M0pTsOdreOmI_A

DP ROOT v2 indirmek için:https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934552571

NOT: TOT dosyaları ile telefonu eski haline çevirirken çok dikkatli olun. İşlemin yarısında güç kesilmesi gibi bir problem olursa telefon kurtarması çok zor bir şekilde tuğla olabiliyor. Böyle bir durum bir kez başıma gelmişti sanırım, bir şekilde düzelttim telefonu ama düzeltene kadar soğuk terler döktüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 29 Haziran 2017; 23:31:55 >

edit. yanlış mesaj. silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 30 Haziran 2017; 4:47:22 >
  • arkdaslar teelfonun stabıl ve akıskan olması ıcın neler yapılırr ... nova kullanıyorum bunun harıcınde uygulmam farklı bırseylç... rott atamam
    teşekkür ederim hocam açıklamalarınız için :)
  • Merhaba arkadaşlar telefonun ekranı sol taraftan hafif kalkıyor internnete batarya şişmesinde olur diyorlar yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcncsr2481 -- 1 Temmuz 2017; 15:11:31 >
  • IhtiyaR87 I kullanıcısına yanıt
    Zaten orjinal rom kullanıyorsunuz telefonunuz stabildir.Geliştirici ayarlarındaki animasyon geçişlerini kapatarak daha hızlı geçişler elde edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ikinci el LG G3 almak istiyorum sizce mantıklı mı ?
  • 
Sayfa: önceki 35583559356035613562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.