Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
72.608
Cevap
418
Favori
2.207.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    2831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ycangir

slm arkadaşlar garantisi dolan g3 tr cihazım sürekli kendini kapatıp açıyor yeni pil aldım değişiklik olmadı buna bir çözüm varmı servise yollasam garanti bittiği için çok ücret isteyecekler aranızda hukuk çu varsa cevaplarsa sevinirim eğer mahlkemeye versem sonuç alabilirmiyim tşkler

10 bin tl tazminat alırsın

çok güldüm kusura bakma

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Orijinalden alıntı: ycangir

slm arkadaşlar garantisi dolan g3 tr cihazım sürekli kendini kapatıp açıyor yeni pil aldım değişiklik olmadı buna bir çözüm varmı servise yollasam garanti bittiği için çok ücret isteyecekler aranızda hukuk çu varsa cevaplarsa sevinirim eğer mahlkemeye versem sonuç alabilirmiyim tşkler

10 bin tl tazminat alırsın

çok güldüm kusura bakma

ASLINDA KOMİK DEĞİLDİ TELEFON SATILIRKEN YANLIZCA 2 SENELİĞİNE ALMIYORUZ TELEFONU KALDİKİ LG TELEFONLAR G3 VE G4 LER MALESEF PROBLEMLİ ÇIKTI 2 SENEW İÇİNDE ARIZALANIRSA ÇOK ŞANSLI OLUYOSUNUZ SONRASINDA Bİ TON TAMİR PARASI
    |
    |

• Binbaşı
    1720 Mesaj
    Dün ilk defa G3 Sahibi oldum. İkinci el aldım tabi. Garantisi yeni bitmiş. Şu anda telefonda Android 5 yüklü. Telefon normal kullanımda bile ısınıyor. Ayrıca 3 saat ekran süresi alıyorum.

Bu sıkıntıları nasıl aşabilirim ? Android 6 güncellemesi aldımı bu telefonlar ? Ben Ayarlardan telefon güncelleme kısmından kontrol ettiğimde " en son sürüm yüklü" şeklinde bir mesaj ile karşılaşıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Orijinalden alıntı: messevim

Dün ilk defa G3 Sahibi oldum. İkinci el aldım tabi. Garantisi yeni bitmiş. Şu anda telefonda Android 5 yüklü. Telefon normal kullanımda bile ısınıyor. Ayrıca 3 saat ekran süresi alıyorum.

Bu sıkıntıları nasıl aşabilirim ? Android 6 güncellemesi aldımı bu telefonlar ? Ben Ayarlardan telefon güncelleme kısmından kontrol ettiğimde " en son sürüm yüklü" şeklinde bir mesaj ile karşılaşıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Android 6 çıktı, LG PC Suite ile güncelleyebilirsiniz.

Batarya ve ısınma konusunda yapacak birşey yok malesef.

Güncelleme ile birlikte batarya performansında iyileşme oldu mu? Veya ısınma konusunda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -forumber- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Batarya degil ama isinma sorununu cozmustu

|
    |
    messevim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: s. paul jobs

KDZ ile alakalı olabilir. Rom vs atın düzelir belki

servıs anakart dedı kesın sorun bu gıbısınden ama .. sımdı kıme guvenıcez b ana kart 500 tl yazık... napıcamı sasırdım valla. kdz ben ıthalat yolu ıle almanya sururmu kullanıyorum androıd 6 su an

oncekı suurmlerde bole sorun yoktu ama cogu kısıde bu sorun oluyormus degenlde anakart degısımı dıyorlar... kdz ıcın kesın cozum olurmu yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IhtiyaR87 -- 21 Mart 2017; 1:59:5 >
    |
    |
    Teşekkür ederim. Bugün Android 6 ya yükselttim. Uygulama güncelleme bölümüne 5 adet Turkcell uygulamaları gelmiş. Telefonu ikinci el aldığım için nereden alındığını bilmiyorum telefonun. Bu telefon Turkcellden mi alınmış oluyor? Yoksa Android 6 ya yükselten herkese bu uygulama güncelleme seçeneği gelmiş mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messevim -- 21 Mart 2017; 6:9:41 >

Kardeşimin kullandığı G3, 1-2 haftadır WIFI açmıyor, takılı kalmış gibi oluyor ve bağlanabileceği ağlar görünmüyor. Sorun sadece buyken Hard Reset attık, ama düzelmiş gibi olup ertesi gün yine gitti. Bununla da kalmadı, Bluetooth ve Mobil veri de açılmamaya başladı. Kısacası şu an telefon hiçbir şekilde internete bağlanamıyor. Sorduğumuz bazı telefoncular bunun sebebinin son yazılım güncellemesi olduğunu ve bazı telefonların bunu kaldırmadığını ve anakartın çöktüğünü söyledi. Bana hala problem yazılımsalmış gibi geliyor.

Bu sorunu yaşamış olan var mıdır, yada şunu dene diyebileceğiniz bir konu olursa denemeye çalışacağım. Telefonu alalı 2 yılı geçti, Delta garantiliydi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    Ekran sararmasından sonra şimdi ekran kararmaya başladı arkadaşlar tuş kilidini açıyorum sanki can çekişerek ekran komple kararıyor hiçbir şey görünmüyor. Servise vermem şart oldu ama Android 7den 6ya dönmem için twrp işlemi yapmam için ekranı görmem lazım kapandığı için onu yapamıyorum. telefon bu şekildeyken usb üzerinden pcye bağlayıp Android 6ya nasıl dönebilirim?

|
    |
    Selam.

Ağustos 2015 te Turkcell den aldığım LG-Tr garantili 32 GB G3 Gold telefonumun, kulaklık girişinden ekrana doğru çatladığını fark ettim. Bu aralar servisler bu durum için ne yapıyor acaba? Değişim mi tamir mi?
    Bir sorun daha var aslında. Batarya bazen yavaş bazen hızlı doluyor. Pil de eskiye oranla çok daha çabuk bitiyor. Günde 2 şarja düştü.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brus77 -- 24 Mart 2017; 22:36:34 >
    |
    |
    1997 Mazda Lantis - 1,9 Benzin - 114 Hp-165 Nm
    2001 Skoda Felicia 1,3 Benzin- 68 hp - 106 Nm
  • Binbaşı
    1451 Mesaj
    Arkadaşlar durup durupken telefonum su an 03 olan saati 04 yaptı kendisi. Hayır 3 e ayarlamaya çalışıyorum hicbir şekilde kabul etmiyor 4 e ayarliyor kendini. Bakayim baska saatlere ayarlayabiliyor muyum manuel sekilde diye onlarda istedigime ayarlayabiliyorum. Şu an doğru saat hariç her saate ayarlayabiliyorum niye böyle saçma sapan bir sey oldu bu? Klasik Türk tamir seklimiz kapatıp acmayi da denedim yine olmadı çok garip ya

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineering

Arkadaşlar durup durupken telefonum su an 03 olan saati 04 yaptı kendisi. Hayır 3 e ayarlamaya çalışıyorum hicbir şekilde kabul etmiyor 4 e ayarliyor kendini. Bakayim baska saatlere ayarlayabiliyor muyum manuel sekilde diye onlarda istedigime ayarlayabiliyorum. Şu an doğru saat hariç her saate ayarlayabiliyorum niye böyle saçma sapan bir sey oldu bu? Klasik Türk tamir seklimiz kapatıp acmayi da denedim yine olmadı çok garip ya

Aynısı şu an bana da oldu kesinlikle istediğin saate ayarlama olmuyor. Saat dilimini değiştir istediğin saate getirebilirsin

• Binbaşı
    1451 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diamondmonster

quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineering

Aynısı şu an bana da oldu kesinlikle istediğin saate ayarlama olmuyor. Saat dilimini değiştir istediğin saate getirebilirsin

Evet öyle yaptım zaten. Tüm g3'lerde falan mi oldu anlamadım

|
    |

• Binbaşı
    1278 Mesaj
    Sanırım dediğin gibi birden bire böyle oldu bende saat ne kadar geç olmuş dedim kendi kendime. Senin yazıyı görünce duvar saatine baktım da meseleyi anladım.

|
    |

Avrupa yaz saati uygulamasina geçti.1 saat ileri alindi.ondan kaynaklı olabilir mı?

|
    |
    Aeronautical Engineering kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mduzgun60

Avrupa yaz saati uygulamasina geçti.1 saat ileri alindi.ondan kaynaklı olabilir mı?

Muhtemelen ama samsunglarda falan olmamış öyle bir sey. Bi biz de mi oldu

|
    |
    merhaba eski dostlar. Lg g3 kullanıcılarının yeni başağrısı ekran kararması benimde başıma geldi. Cihaz yurtdışı. Tamiri serviste olurmu sizce. Parasıyla tabi. Bu sorun basit bişeymi. Anakartımı değiştiriyolar.
    |
    |
    iphıne rom yokmu g3 için
    ana ekran tuşları sıkıntı değil aslında iphone gibi ekran da geri tuşu uygulaması yüklerdik :D
    |
    |
kolayoto.com
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.