Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nicosia

Kaliteden kasıt tam olarak nedir acaba? Veri aktarım hızı mi yoksa başka bir değer mi var. Önerebileceğiniz kaliteli bir kablo var mıdır? Ben 5 metre uzunluğunda bir kablo aldım. Ondan kaynaklandı sanırım.

Malzeme kalitesinden bahsediyor. Malzeme kaliteli olunca zaten aktarım hızıda yüksek oluyor. 5 metre olan kaliteli kablo bulmak zor bence.
  • Oo millet android 7`ye geçmiş. Biz daha lolipopdayiz. Bu arada arap emirliklerine ota güncellemesi gelmedi mi hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3 Android 6.0 sürümünde en son yayınlanan güncellemenin versiyon kodu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Oo millet android 7`ye geçmiş. Biz daha lolipopdayiz. Bu arada arap emirliklerine ota güncellemesi gelmedi mi hala?

OTA ya gelme işi allaha kalmış beklemeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

LG G3 Android 6.0 sürümünde en son yayınlanan güncellemenin versiyon kodu nedir?

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41
  • quote:

Orijinalden alıntı: msamiakca

Uyudum uyandım allahın belası telofon kafayı yemiş wifi açılmıyor açılıyor diyip takılıyor mac adresi gözükmüyor telefon kullanılmasa bile durduk yere aşırı ısınıyor ve şarj su gibi gidiyor pil kullanımına girdim android is yüzde 84 ekran yüzde 6 bu neyden kaynaklanır . fabrika ayarlarına dönüp 3 kere hard resette attım düzelmedi ?

LG flash tool ile cse modunda rom yüklemeni öneririm. Yedeklerini almayı unutma
  • Bu sorundan ben de muzdaribim. Klavye için Market'de bulunan third party uygulamaları zaten sevmiyorum. Aslında tasarım olarak stok klavyeyi de seviyorum ama kullandığım telefonlar arasında açık ara en kötü klavye G3te, hatta rezalet seviyesinde. Kasma sorunu Marshmellow ile kısmen azalsa da, nedense istediğim tuşa basma konusunda sürekli sıkıntı yaşıyorum. Ilk defa kullandigim arkadaslarimin telefonlarında dahi daha az hata yaparak yazıyorum. Bu konuda ne yapılabilir bilemiyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan_22 -- 28 Ağustos 2016; 0:43:12 >
  • earkadaşlar ben telefonu rootlayıp fulmics 6.1 kurmuştum. açcak garantinin bitimine 2 ay var. şimdi telefona baktım altta ve üste 2 adet kasa çatlağı var. ben telefonu nasıl orjinal haline geri getirebilirim rootu nasıl kaldırabilirim. sizce garantiye yolluyim mi. 20 güne anca gelicek . kırılmaz camı sökücekler. 10 tl masraf çıkarıcaklar. siz ne yapardınız. kasa çatlağını önemsemiyorum. acaba lg g4 verirler mi.

• yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    2 veya 3 metre boyutlarında önerebileceğiniz kaliteli bir kablo var mı? Gitti gidiyor, hepsiburada ya da başka bir online alışveriş sitesinden link olarak örnek bir ürün verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: diego10ribas

earkadaşlar ben telefonu rootlayıp fulmics 6.1 kurmuştum. açcak garantinin bitimine 2 ay var. şimdi telefona baktım altta ve üste 2 adet kasa çatlağı var. ben telefonu nasıl orjinal haline geri getirebilirim rootu nasıl kaldırabilirim. sizce garantiye yolluyim mi. 20 güne anca gelicek . kırılmaz camı sökücekler. 10 tl masraf çıkarıcaklar. siz ne yapardınız. kasa çatlağını önemsemiyorum. acaba lg g4 verirler mi.

Garantiye göndermen için stock rom yüklemelisin
    Buradan imei sorgula ve cihazının kdz formatında stock romunu indir >>>http://lg-phone-firmware.com/index.php?firmware=1
    İndirdiğin kdz romu bu şekilde yükle >>> https://www.lgdestek.net/lg-g3-ame-marshmallow-kdz-yukleme-rehberi/

20 gün içinde yedek parça bulamayıp tamir olmazsa ya değişim yapacaklar yada emsali bir cihaz verecekler. G3 veya g4 veya g5 se olabilir. Ama kesin bir şey söylenemez

Tam olarak açıklayamamışım. Benim bir ucu dişi bir ucu erkek bir usb uzatma kablosu almam lazım. Mikro uç şarj adaptörüne bağlı zaten, orjinal şarj aletini ve kablosunu kullanmak istiyorum. Onu uzatmak istiyorum usb eki ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Tam olarak açıklayamamışım. Benim bir ucu dişi bir ucu erkek bir usb uzatma kablosu almam lazım. Mikro uç şarj adaptörüne bağlı zaten, orjinal şarj aletini ve kablosunu kullanmak istiyorum. Onu uzatmak istiyorum usb eki ile.

O zaman elektronik mağazalardan MARKALI herhangi bir kablo alman lazım hocam.

Logilink > Alman markasıymış. Kaliteli olduğunu okudum
    http://www.hepsiburada.com/logilink-cu0056-usb-3-0-type-a-to-type-a-3m-mavi-uzatma-kablosu-p-BS42632

Bandbridge > Kaliteli oldugunu okudum
    http://www.hepsiburada.com/bandridge-bcl4305-usb-a-male-a-female-4-5m-usb-uzatma-kablo-p-BS50265
    http://www.hepsiburada.com/bandridge-bcl4302-usb-a-male-a-female-2m-usb-uzatma-kablo-p-BS50264

Dark
    http://www.hepsiburada.com/dark-usb-3-0-3m-uzatma-kablo-usb-3-0-a-tip-dk-cb-usb3extl300-p-BS51686

• quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Oo millet android 7`ye geçmiş. Biz daha lolipopdayiz. Bu arada arap emirliklerine ota güncellemesi gelmedi mi hala?

PC suite ile ya da diğer alternatiflerden 6'ya güncelleyebilirsiniz. Haziran'da güncelleme geldi Arap Emirlikleri'ne.

Ben LG Mobile Support Tool ile sorunsuz güncellemiştim.

OTA'yı beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 28 Ağustos 2016; 13:49:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün fulmics 6.1'e geçiş yaptım , şuanlık bir sorun görünmüyor
    Ama quickremote'de klima markalarında sadece LG ve SAMSUNG var , diğer markaları nasıl ekleyebilirim ? ( 5.3'dede bu ikisi vardı sadece )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonuma birkaç gün önce pc suite üzerinden 6.0 güncellemesini yükledim. Üzerine hard format attım ve kullanmaya başladım. Güncellemeden sonra batarya ömrünün farkedilir biçimde kıssaldığını farkettim. Pil tüketimine bakınca şöyle bir durumla karşılaştım.
    Yukarıda görüldüğü gibi ne olduğu belli olmayan bir uygulama sürekli çalışıp pili sömürüyor. Tıklayınca şöyle görünüyor.
    Son şarjdan sonra hiç konum özelliğini açmadım. Bu uygulama konum kapalıyken gps üzerinden pil tüketiyor. Google hesabından konum takibi vs. konumla ilgili her şeyi kapatmama rağmen gps üzerinden pil tüketmeye devam etti.
    Ardından uygulama izinlerinden tüm konum izinlerini iptal ettim ve yeniden başlattım. Şu an böyle bir sorunum yok ama bu durumda da navigasyonu kullanamam. Bu uygulamanın ne olduğu, neden konum kapalıyken gps'i kullanmaya devam ettiği hakkında fikri olan var mı? (Yazılım v30b-tur, Root yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Orijinalden alıntı: KillerNoob

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KillerNoob

quote:

https://github.com/AOSP-G3/platform_manifest

nougat için manifest yayınlandı :)

Hocam tahmini ne zamana gelir ?

daha indirme tamamlanmadı bir bitse gün içerisinde en geç yarına gelir

İnşallah sorunsuz açılır.
    Server üzerinden derleme felan mı yapıyorsunuz ?

Kendi bilgisayarım üzerinden yapıyorum derlemeyi. Bu ay AKK'ya takıldım ondan uzun sürdü şimdiye bitmesi gerekirdi indirmenin. İşin build kısmı uzun sürmez heralde bunun için SSD aldım.

Son durum nedir hocam ?

Sağolun hocam. Son bir şey daha soracağım, önceki mesajınıza attığınız direkt kendi şarj aletime takacağım o mikro usb kablolar zarar verir mi telefona?

• Arkadaşlar kingrootdan telefonuma root atamıyorum. önceden sıkıntısız rootlamıştım ancak telefon garantiye gitti ve lolipop yüklü verdiler pcden mmye güncelledim.telefon açılınca warranity diye bir uyarı veriyor çok önemli bir şey değil gibi o uyarı. Kingroot %33te takılıyor ve research request root failed falan diyor. telefon sea.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhsmhs61

Arkadaşlar kingrootdan telefonuma root atamıyorum. önceden sıkıntısız rootlamıştım ancak telefon garantiye gitti ve lolipop yüklü verdiler pcden mmye güncelledim.telefon açılınca warranity diye bir uyarı veriyor çok önemli bir şey değil gibi o uyarı. Kingroot %33te takılıyor ve research request root failed falan diyor. telefon sea.

İnternete bağlı olsun ve tekrar tekrar deneyin.

S3'lerde 3-4 kere denedikten sonra rootlanıyordu.

• 
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.