Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33953396339733983399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıl 2 aylık kullanımdan sonra jelatini çıkardım bakalım. Çizilmez umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gungorce kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim hocam ?
    Hemen kurayım
    Pil konusunda 3-3,5 saat felan alıyorum ortalama çok dert değil ama ısınma sorunu can sıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Hemen kurayım
    Pil konusunda 3-3,5 saat felan alıyorum ortalama çok dert değil ama ısınma sorunu can sıkıyor.

Tabi ki hocam.
    Link:http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-s-reborn-release-3-vs985-t3309500
    Umarım memnun kalırsınız. 1080p ye düşürürseniz dediğim gibi ısınma konusunda rahat edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Cm14 geliyor gençler en gec haftaya çıkar diye düşünüyorum.

Daha android manifestosuna gelmedi bile. En az 1 ayı var CM tarafından resmi nightly'lerin gelmesine.

AOSP Deniyorum

https://review.cyanogenmod.org/#/q/topic:8974-n

Hocam birde nexus 5 için bir günde yaptılar

Hocam server üzerinden derleme felan mı yapıyorsunuz ?

Tester olmak isterim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerNoob -- 26 Ağustos 2016; 14:43:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şarj makinesi için uzatma kablosu kullanan var mı? Ben bir adet usb uzatma kablosu aldım, ancak şarja takıp kullandığımda şarjım artacağına git gide azaldı şarjım. Benim aldığım ürün mü yetersiz yoksa genel olarak böyle mi? Uzatma kablosu kullanan başka arkadaşlar var mı? Tavsiyesi veya cevabı olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 26 Ağustos 2016; 15:51:55 >
  • yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    fullmicsde bi dip 530 indirdim çok küçük geldi uygulamaların arasında baya boşluklar falan stock dpi kaç bunu ortası yok mu ya :D
  • Cihazını HTC One M8 ile takaslamak isteyen varsa özelden mesaj atabilir mi? İyi forumlar
  • Merhaba arkadaşlar lg g3 telefonuma d851modelin yazılımını yukledim cihaz sustu araştırma sonrası içini acip kablo ile jtag yapmaya çalıştım qualcomm driveri gördü sonra hata verdi bilgisayar bende Pendik sevgi iletişime gönderim yaklaşık 15 gündür orada ve yapamadıklarını söylediler böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu anakart tamiri yapan yer varmıdır.Telefon hiçbir şekilde açılmıyor bilgisayar gormuyor

• beyler bu telefonun sark soketı bı sarj oluyor bı sarj olmuyor dıye servıse verdım sarj aletlerın ıdegsıtırıp gerı verdıler sarj oluyor ama.. bazen bazı sarjlarda yıen sarj etmemem sorunu oluyor .. napmam laızm
  • quote:

Orijinalden alıntı: secokul

Ya su stock romda 1 gunu bu pil ile cikartabiliyomusunuz?

Maalesef hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungorce

quote:

Hemen kurayım

Tabi ki hocam.
    Link:http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-s-reborn-release-3-vs985-t3309500
    Umarım memnun kalırsınız. 1080p ye düşürürseniz dediğim gibi ısınma konusunda rahat edersiniz.

Hocam kamera performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

1 yıl 2 aylık kullanımdan sonra jelatini çıkardım bakalım. Çizilmez umarım.

Bende herhangi çizik oluşmadı inş sizde de oluşmaz hocam

• gungorce kullanıcısına yanıt
    Hocam yükledim ama ne yaptıysam çözünürlüğü değiştiremedim
    videolara felan baktım ama olmadı malesef stock roma geri döndüm anlamadım neden olmadı
  • quote:

videolara felan baktım ama olmadı malesef stock roma geri döndüm anlamadım neden olmadı

Çözünürlük düşürme Türkçe anlatım :

forum.one-teams.com/Konu-LG-G3-Ekrani-1080P-Cozunurluge-Dusurme-ve-Isinmayi-Azaltma

Stok ve stok editi romlar ayrıca paranoid romunda denemeyin.

• alperuygun26 A kullanıcısına yanıt
    Hocam video kalitesi güzel değil. Ancak fotoğraf kalitesi güzel. Gece çekimini sevmeye bilirsiniz ama gündüz güzel çekiyor. Gündüzleri çekimlerde hdr modunu tavsiye ederim. Ancak hdr modu olmadanda güzel fotoğraflar çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorce -- 26 Ağustos 2016; 21:03:08 >
  • quote:

Hocam özür dilerim cevabınızı geç gördüm.
    http://forum.one-teams.com/Konu-LG-G3-Ekrani-1080P-Cozunurluge-Dusurme-ve-Isinmayi-Azaltma
    Bu adımdakileri 4. adıma kadar yapın hocam bizi 4. adıma kadar olan yer ilgilendiriyor. 5. adım falan gerek yok.
    Bunları uygularken ben ilk denediğimde supersu güncel değildi yaptığım hiçbir şey işlemedi. Ancak supersu yu güncelledim adımları gerçekleştirdim. Yaptığım herşey çalıştı.
    Dpi 400 deyken simgeler widgetlet vs küçük gelebilir. Bende öyle oldu. Ben biraz simgeleri falan büyük seviyorum. Ayarladan dpi 480 e alarak hallettim onu. Siz yapmak zorunda değilsiniz tabi ki. Benim yapma sebebim tamamen görsellik. Keşke geri dönmeseydiniz stock roma. Geçte olsa çözerdik sorunu. Birkez daha denemek isterseniz. Verdiğim linkteki gibi yaparsanız olması lazım. Birde Supersu yu güncelleyip yapmanızda fayda var. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Arkadaşlar merhaba
    3aylık lg tr garantili d855 g3 üm geç şarj etmeye başladı daha önce çok hızlı 1,5saatte şarj ediyordu hem kendi hem de başka şarj aletinde denedim farketmedi hızlı şarjı sağlayan bir uygulamayı mı kapattım acaba
    Saf android kullanıyorum. Hard reset atsam düzelir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Arkadaşlar merhaba
    3aylık lg tr garantili d855 g3 üm geç şarj etmeye başladı daha önce çok hızlı 1,5saatte şarj ediyordu hem kendi hem de başka şarj aletinde denedim farketmedi hızlı şarjı sağlayan bir uygulamayı mı kapattım acaba
    Saf android kullanıyorum. Hard reset atsam düzelir mi

Kendi şarz cihazıyla kaliteli başka bir kabloyla deneyin...

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Başka kablo ile denedim
    Telefon çok hızlı şarj ediyordu 1,5saatte doluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

quote:

Orijinalden alıntı: Anatolium67

1 yıl 2 aylık kullanımdan sonra jelatini çıkardım bakalım. Çizilmez umarım.

Bende herhangi çizik oluşmadı inş sizde de oluşmaz hocam

Jelatinsiz ayrı güzel. Telefon beyaz, alttaki beyaz kısmı sarı gösteriyordu artık. En sonunda çıkardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 33953396339733983399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.