Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33893390339133923393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anlkaplan1

Dpi düşürdüğünüzde hata veriyor mu bir aralar öyle dneiyordu

DPI işlerine müdahil olmadım hiç bir zaman, bilemiyorum...
  • Oto ya hala 6.0 gelmemiş, ve 6.0 a gecenlerden2 cok sikayet görüyorum sanki forumda yanılıyor muyum? 5.0 en iyisimi yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme amaçlı yüklemiştim ama 1 haftadır kullanıyorum. Herşey gayet düzgün çalışıyor. Sadece Dpi a cesaret edmiyorum. Onu yapınca sapıtıyordu.
  • Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben cihazi lollipop ta 1 gun kullandim 2. Gun marshmallow attim 6.0 attigimda oh be dedim gercekten bendemi sikinti vardi bilmiyorum ama cihaz lollipop da can cekisiyordu menu gecisleri bile lagli geciyordu yani

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Arkadaşlar merhaba telefonumu delta servise verdiğimde ekranda sararma, kasa çatmalası, reset sorunu vardı. Anakart değişimi, ekran değişimi, kasa değişimi yapılmış. Fakat sıkıntı şu ben kamerayı tertemiz göndermiş olmama rağmen aşırı çizik bir kamera ile geri döndü telefon. Telefonu geri göndermeyi düşünüyorum ama 1 ay kadar daha telefonsuz kalacağım. Bu çiziklerin kameranın çekimine etkisi olur mu bunu nasıl test edebilirim?

Aslında telefonlari garantiye yollamadan her tarafının resmini cekeceksiniz ondan sonra sorun çıkarsa ben size bu sekil verdim siz mahvedip geri verdiniz diyeceksinis şimdi yollasaniz muhtemelen ihale sise kalacak siz çizdiniz diyecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Oto ya hala 6.0 gelmemiş, ve 6.0 a gecenlerden2 cok sikayet görüyorum sanki forumda yanılıyor muyum? 5.0 en iyisimi yoksa?

OTA'ya gelmeyecek 6.0 bildiğim kadarıyla...

Daha doğrusu bilgim şu yönde. 4.x'den 5.x'de ya da 5.x'den 6.x'e geçişler TWRP üzerinden,
    x.0'dan x.1'e OTA üzerinden. 5.1'den 5.2 ve 5.3'e OTA ile geçmiştim ben. Şimdi de 6.0'a TWRP üzerinden geçtim. Bu sabah 6.1'de OTA'dan geçtim...
  • Sanırım stock romdan bahsediyor. @visceroid @Nicolai Tesla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Foto çekerken arka flaş patlamiyor artık. Var mı sorunu yaşayan?

?
  • Telefonu Delta Servise gönderdim. Ekran sararmasy, ?arj sorunu vs.. sebeplerinden dolayy.
    Telefonum Andorid 5 sürümü ile geldi.
    Telefonu 6 ya güncelledim.
    ?uanda telefon 5'e göre inanylmaz iyi. Herkese tavsiye ederim. ?arj da çok iyi.
    5de son zamanlarda ekran süresi 3 saat alyyordum. 6da 5 saate çykty.

Bataryada kullanym 12s 26dk
    Ekran Süresi 4 saat 51dk
    KAlan ?arj %7
    tasarruf modu da aktif de?il.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Oto ya hala 6.0 gelmemiş, ve 6.0 a gecenlerden2 cok sikayet görüyorum sanki forumda yanılıyor muyum? 5.0 en iyisimi yoksa?

Daha doğrusu bilgim şu yönde. 4.x'den 5.x'de ya da 5.x'den 6.x'e geçişler TWRP üzerinden,
    x.0'dan x.1'e OTA üzerinden. 5.1'den 5.2 ve 5.3'e OTA ile geçmiştim ben. Şimdi de 6.0'a TWRP üzerinden geçtim. Bu sabah 6.1'de OTA'dan geçtim...

6.1 de yayınlandı yani, lg nin orjinal sitesinde doğru mu anladım?

Peki 5.0 dan 6 ya geçmelimiyim sizce, memnun musunuz siz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

6.1 de yayınlandı yani, lg nin orjinal sitesinde doğru mu anladım?

Peki 5.0 dan 6 ya geçmelimiyim sizce, memnun musunuz siz?

Galiba bir karışıklık oldu. Fulmics konuşuluyordu. Sizin mesaj da o arada geldi...

Fulmics'den bahsediyorum ben. Stock rom değil...

• XOSP rom kullanan var mı? Ya da kullandığı romu tavsiye edecek olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Arkadaşlar merhaba telefonumu delta servise verdiğimde ekranda sararma, kasa çatmalası, reset sorunu vardı. Anakart değişimi, ekran değişimi, kasa değişimi yapılmış. Fakat sıkıntı şu ben kamerayı tertemiz göndermiş olmama rağmen aşırı çizik bir kamera ile geri döndü telefon. Telefonu geri göndermeyi düşünüyorum ama 1 ay kadar daha telefonsuz kalacağım. Bu çiziklerin kameranın çekimine etkisi olur mu bunu nasıl test edebilirim?

Aslında telefonlari garantiye yollamadan her tarafının resmini cekeceksiniz ondan sonra sorun çıkarsa ben size bu sekil verdim siz mahvedip geri verdiniz diyeceksinis şimdi yollasaniz muhtemelen ihale sise kalacak siz çizdiniz diyecekler

Aslında garantiye yollamadan her tarafının fotoğrafını çektim :)

• bootlader kullanıcısına yanıt
    Xosp kullanıyorum hocam. Çözünürlüğü 1080p yapıp kullanıyorum. Isınmada gerçekten azaldı. Pil 4 4.5 en kötü 3 saat civari oldu bende. Cm tabanlı romlarda çift tık ile uyutma durum cubuğu ile yapılıyordu. Ama Xosp de luncher çift tık olayını destekliyor. Kamera olarak fena değil. Video çekimi çok iyi değil. Ben tavsiye edebilirim kurmanızı. Takılma lag vs de yaşamadım. Kullanılabilecek güzel bir rom. Umarım biraz olsun fikir verebilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorce -- 22 Ağustos 2016; 15:51:16 >
  • Bende Xosp kullanıyorum,kilit ekranında çift tıkla kapanma iyi oluyor.Başka bir kili ekran programı
    kurdum ön kameranın oraya elimi sürünce ekran açılıyor,cepten çıkarttığımda direk ekran açılıyor
    güzel.Forto tema kullanıyorum yazı fontu efsane bence.Kernel any acc kerneldeyim.Dpi düşürmedim
    henüz pil fazla gidiyor bende ama ısınma çok yok.Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Bende Xosp kullanıyorum,kilit ekranında çift tıkla kapanma iyi oluyor.Başka bir kili ekran programı
    kurdum ön kameranın oraya elimi sürünce ekran açılıyor,cepten çıkarttığımda direk ekran açılıyor
    güzel.Forto tema kullanıyorum yazı fontu efsane bence.Kernel any acc kerneldeyim.Dpi düşürmedim
    henüz pil fazla gidiyor bende ama ısınma çok yok.Tavsiye ederim.

Evet slimde pil sonradan daha hızlı gidiyor.İlk kurulumda 5 saat giden pil aynı şartlarda 4.5 felan gitmeye başladı.

Xosp pil performansı nasıl ? Xperia Apps yüklü olmayınca normal AOSP uygulamalar mı oluyor romda ?

• Xosp pil dayanımı diğer rom lar gibi stock rom ne kadar giderse öyle benim anladığım. Xosp apps yüklemeden normal uygulamalar kalıyor galiba çok emin değilim. Bi takvim saat pili etkilemez zaten yükle gitsin. Özelleştirme görsellik güzel xosp de. Voltaj düşürdüm işlemci den bakalım etkisi olacak mı.

• Aosp romlarda kamera sorunsuz çalışsa kesinlikle bir saniye beklemem kurarım.

• EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    https://www.mediafire.com/folder/ea4gb0fec26g3/MM#yk8sng582jru3

1.6 versiyonunun u5 versiyonunu yükle.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuisance1979

https://www.mediafire.com/folder/ea4gb0fec26g3/MM#yk8sng582jru3

1.6 versiyonunun u5 versiyonunu yükle.

Şu söylediginiz modu nereden aktif edecegim. Cit mi ctt mi ne

• 
Sayfa: önceki 33893390339133923393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.