Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
72.611
Cevap
425
Favori
2.201.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    259 Mesaj

Haklısınız hocam neden paylaşmadıklarını anlamak güç. Ya zaten desteğini keseceksin bari bırakta rahat rahat kullanalım yok. Yenisini al. Keşke bir gelitirici kamera için kod yazsa. Şöyle manuel modlu falan ne güzel olurdu . Bu arada G4 de biliyordum bootlop sorununu ama G5 de mi başlamış bootlop sorununa. Ya bu telefonlar testten falan geçmiyormu ya. Hadi uygun fiyatlı olsa birşey demezsin diyeceğimde artık uygun fiyatlı cihazların hiçbirinde böyle saçma bir sorun yok. Eğer lg nin her telefonu böyle olacaksa vay hallerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorce -- 8 Ağustos 2016; 9:29:24 >
    |
    |
    blackcat67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kodlar paylasilmadi, paylaşılsa xda yıkılır ortalık. Kodlar paylaşılsa ne olacak dersen kamera aosp de berbat aynı şekilde gpu ses vs çok daha iyi olacak uyarlama şekilde çalışmayacak cihaz kimse stock romda kalmaz . Nexus tan alınamaz farklı cihaz, olsa şimdiye kadar olurdu bence. Anca biri çalıp kodları yayınlar yoksa zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: blackcat67 , KillerNoob

Orijinalden alıntı: ertank07

Kodlar paylasilmadi, paylaşılsa xda yıkılır ortalık. Kodlar paylaşılsa ne olacak dersen kamera aosp de berbat aynı şekilde gpu ses vs çok daha iyi olacak uyarlama şekilde çalışmayacak cihaz kimse stock romda kalmaz . Nexus tan alınamaz farklı cihaz, olsa şimdiye kadar olurdu bence. Anca biri çalıp kodları yayınlar yoksa zor.

Google işe el atmalı Android'in geleceği için bunu yapmalı. Üreticiler kodları paylaşmalı isteyen istediği gibi kullanır sonuçta android kendi işletim sistemini yazsa hadi neyse bir arayüz yapınca senin mi oluyor :D
    |
    |

Hocam dedikleriniz doğru. Keşke öyle biri çıksada kodları bulsa. Ama zor. Millet daha telefon çıkmadan görüntülerini ortaya çıkarıyor. Ama kimse geliştiriciler için kodları ortaya çıkarmıyor ya
    |
    |
    ertank07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Güzel haberi vermenin zamanı geldi sanırım Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgilere göre; değişim bekleyen hiç bir cihaza aynı model verilmeyecek. Değişimdeki cihazınız eğer G3 ise G5 SE verilecek, eğer G4 ise G5 verilecek. G3 ve G4 stokları şuan için LG servislerine getirilmemekte. Bu yeni model vermelerinin de sebebi müşteri memnuniyetini yükseltmekmiş. Ne kadar yükseltebilirler o ayrı

Acaba güncelleme yaparken brick oldu falan diyip yollasam mı. Gerçi şansıma anakart getirirler yine değişim yapmazlar.
    |
    |
    bootlader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cok sağol bilgi için bende deyişim onayi mekliyorum merkezden şimdi banada g5 se mi verecekler acaba.

|
    |

Evet hocam kılıflara bakmaya başlayın siz
    |
    |
    ali6511 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son güncelleme ile kullandım baya dünden beri arka kamera çalışmaz oldu. Sadece ön kamerayı görüyor ve arkaya döndürme seçeneği yok. Instagramdan denedim Arka kamera çalışmıyor hatası alıyorum.

Hard reset yaptım sorun hala devam ediyor nasıl çözeriz bunu

Hocam sizi korkutmak istemem fakat Hard resetle bile çözülmediyse sorun donanımsaldır diye düşünüyorum. Bi garantiye götürün bence, kim bilir değişim vs. çıkar
    |
    |
    lakers45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu servise göndermeyi düşnüyorum, daha önceden tel acıp bildireyim mi?
    Kağıda yazıp fatura ile kutuya mı yerleştireyim?
    Servisten servise değişiyor durumlar, çatlak mevcut kasanın ustunde ve altında, kulaklıkta mic calsımıyor ve batarya birden bitip ustuste 10 defa reset atıyor.
    Sizce hangi ildeki hangi servise gönderiyim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Orijinalden alıntı: KillerNoob

quote:

Orijinalden alıntı: Doğukan Çelik

quote:

Orijinalden alıntı: KillerNoob

quote:

Orijinalden alıntı: Doğukan Çelik

quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Hocam ben kendim lg g3 kullanıyorum zaten ve gayet memnunum. Annem için alıcam bu sefer. Sizinkinde bi problem olabilir mi ben gayet memnunum çünkü ?

soluk renge eyv cekersem hizli bitwn bataryaya eyv cekersem gucsuz islemciye eyv cekersem bende memnunum bak sana bir tavsiye veriyim dostum suan j7 kullaniyorum annene g3 alirken o stantta j7 yi bul ve ayni fotografi yan yana koy renk canlilini anlarsin ve 2k ninda palavradan ibaret g3 e j7 ana ekran buz mavisi resmini indir ve yanyana koy iste anlarsin o zaman bu arada bnm g3 tamamen sorunsuz

Yazdığın sorunlarda tek pil sıkıntısı var bende.

O da %25 parlaklıkta 4-4.5 saat full wifi ile.

0 parlaklikta her telefonun sarji uzun gider ama ben 0 parlaklikta bile 4 saat gittini gormedim isik sifir olsun sadece wifi acik olsun ama devamli bi facede takil twit yap video izle bile demiyorum izlersen bu sefer su gibi biter he sadece wifi acik ekran acik oylece dursun 4 saat gider

%25 az bir parlaklık değil. %50 ye alsam 3.5 saat gibi bir sonuç gelir herhalde. %100 de de 2 saat felan görüyor.

Full wifi derken de wifi sürekli açık ve açık olduğu sure boyunca da tarayıcı , wp , mwssenger , facede gezdim. Dh den videolara baktım.

valla bnm j7 en dayanikli bataryaya sahipken wifi acik parlaklik 15 20 arasindayken baya oyun oynadim halde world of tanks modern combat 5 sarji 4 saat rahat cekiyo ama g3 un imkansiz ben kullandim kardesim isinmasin cart olmasin ozen gosterip 0 isikta oynuyordum nedeni ekranin omru kisalmasin diye

Doğukan Çelik...

• Yarbay
    14749 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

GPU, SoC'a bağlı ve kernelde açık kaynak kodlu olarak duruyor. Keza sesde kernelde, o da açık kaynak.

Kamerayı hiç kimse, Google Nexus cihazlara bile açık kaynak kodlu olarak sunmuyor zaten. Sunması da yanlış olur zira üreticilerin kendi yazdığı algoritmalar var.
    |
    |

|
    |

Siz aldinizmi hocam cihazi servisten g5 se. Genel merkezden mi aldiniz haberi. Benim 40 gün oldu servise vereli 10 gundur.de merkezden deyisim onayi bekliyor.

|
    |

Çarşsamba günü benim de 20 iş günü doluyor inşallah yapamazlar :D PCB 16 gb batarya ve panal değişimi bekliyor cihaz yetiiştirirler mi sizce 2 günde :D
    |
    |

Sanmıyorum G3 parçaları şuan yok dendi ama siz bir arayın çarşamba günü onları
    |
    |
    captain1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır hocam almadım. Benim de değişim kararı verildi onay bekleniyor dedi kadın, o sıra tepem attı benim 20 gündür onaylayamıyor musunuz bir telefonu diye bağırdım biraz, o da dedi ki bu hafta içerisinde onaylanır çünkü stoklar geldi artık ve onaylandıktan bir iki gün sonra da alabilirsiniz telefonunuzu dediler.
    |
    |
    ali6511 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bootlader

Hocam sizi korkutmak istemem fakat Hard resetle bile çözülmediyse sorun donanımsaldır diye düşünüyorum. Bi garantiye götürün bence, kim bilir değişim vs. çıkar

Paralelden aldım
    Isındı kışın yandım
    Pili değiştir dediler kandım
    Paralelden aldım.

Bu yeterli sanırım
    |
    |

çarşamba günü 20.gün hocam bi gün sonra arasam daha iyi olmaz mı belli mi olur son gün yapmasınlar :D
    |
    |
haberler
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.