Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28892890289128922893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonu daha dün aldım eski tel bozulunca, acele olunca hiç araştırmadım girdim direk g3 aldım
    sabah saat 8 gibi sarjdan cıkardım saat 1 oldu pil 50 ye düştü bu normal gelmedi bana?
    bide cok ısınıyor
    6.0 ile bu sorunlar gidicek mi
    ve 6.0 yayınlandımı

son olarak hangi kılıfı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah3684 -- 5 Mart 2016; 12:49:46 >
  • emrah3684 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Şarz kullandıkça oturur ortalama 3 saat ekran süresi alırsın yoğun kullanımda
    Kılıf beklerim diyorsan bunu al 15 günde geldihttp://s.aliexpress.com/m6RzYfmy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Hayırlı olsun
    Şarz kullandıkça oturur ortalama 3 saat ekran süresi alırsın yoğun kullanımda
    Kılıf beklerim diyorsan bunu al 15 günde geldihttp://s.aliexpress.com/m6RzYfmy

teşekkürler
    süre baya az geldi bana :(
    6.0 ile işler düzelir mi?

spigen slim armor hakkında ne düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

Şu bataryada kullanım kısmı 15-20 saatlerde olsa da şu ekran sürelerini alsak bu telefon şaha kalkardı ama olmadı, olamadı

Bundan bir önceki şarjımda 9 saat toplam açık sure 5 saat te ekran süresi almıştım. Bir de bunu 3g ile almıştım. Ama o zaman da internet browser pek kullanmamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslaSpaceX -- 5 Mart 2016; 13:40:51 >
  • Fulmic 4.2 ilk şarj pil iyi görünüyor...

• MÜJDEMİ İSTERİM!!!! Garantiyi aradım ve yeni telefonun teknosaya kargolandığını, pazartesiye kadar geleceğini söyledi!
    Yanlız kadın G4 falan demedi, G3 32 Gb da demedi, sanırım 16gb gelecek yine ama olsun, yenisi geliyor ya o da iyi
    Şuan 6.0 kullanıyorum süre aynı
    O kılıfları hiç kullanmadım

• Tele root attım rehber gitti nasıl geri getirebilirim rehberi

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Tele root attım rehber gitti nasıl geri getirebilirim rehberi

https://contacts.google.com/
    Numaralar hepsi simde kayıtlıydı sim gitti

• eto83 kullanıcısına yanıt
    Hattınızı başka android tele takın rehberiniz yedeğini alın. Aldığınız yedeği kendi yelefonunuza atıp kurun. Yada googleye yedekleme yaptıysanız ordan da alabilirsiniz

• üstadlar ekran koruyucu önerisi olan varmı spigen jelatin mi alayım yoksa cam mı bilemedim
  • arkadaşlar telefonuma root atmıştım ama şimdi hangi kdz yi yükliyecegime anlayamadım
    bi sürü kdz var bunların hangisi 16 lık için hangisi 32 lik için
    bide benim telefon lg garantili değil dışarıdan ithal herhangi bi ülkenin kdz sini yüklesek oluyormu

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41
  • Arkadaşlar zamanında kullandığım her telefonu root edip rom yükledim fakat garanti dışına çıkacak diye g3'ümü rootlamamıştım. Delta Servis garantili d855'e sahibim. Root edip twrp atıp fulmics rom yüklersem garantim bozulur mu? Kesin bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

arkadaşlar telefonuma root atmıştım ama şimdi hangi kdz yi yükliyecegime anlayamadım
    bi sürü kdz var bunların hangisi 16 lık için hangisi 32 lik için
    bide benim telefon lg garantili değil dışarıdan ithal herhangi bi ülkenin kdz sini yüklesek oluyormu

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41

Başında 6 yazanlar 16 gb modeller için
    Telefonun arka kapagini cikar sag ust kosede model yazar d855 tarzinda ona gore kdz yi yukleye bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: MasterOFMonster

Arkadaşlar zamanında kullandığım her telefonu root edip rom yükledim fakat garanti dışına çıkacak diye g3'ümü rootlamamıştım. Delta Servis garantili d855'e sahibim. Root edip twrp atıp fulmics rom yüklersem garantim bozulur mu? Kesin bir bilgisi olan var mı?

Root rom işlerinde garanti gider ama geçen bir arkadaş paylaşmıştı delta sadece root lu telefonlarida garantiye dahil ediyor diye link vermişti delta servisin sitesi ne bak istersen

• MasterOFMonster M kullanıcısına yanıt
    Geçen burada bir arkadaş paylaştı, Delta Servis root'u destekliyor ve rootlu cihazları garantiden sayıyor diye. Aşağıdaki linkten de bakabilirsiniz delta servis açıkça belirtiyor garantiden çıkmıyor diye. (Fakat eğer bir sorun olursa ben sorumluluk almam) Dikkatli rootlayın ve özellikle twrp'yi autorec programından yapmayın. Hard brick yaptım telefonu bu yüzden ve yeni telefon verdiler ücretsiz (LG Türkiye Garantili). Delta bu Hard Brick'lerde ne yapar bilemem. Sanırım deneyimli bir kullanıcısınız, zaten LG telefonlarına root sayacı koymadığı için istediğiniz zaman root'lu telefonunuzu LG Flash Tool aracılıyla stock rom flashlayarak orjinal haline döndürebilirsiniz.

Delta Servis Merak Edilenler Linki (en alttaki son iki soru) :
    http://www.deltaservis.com.tr/index.php?sayfa=merakedilenler

• Xenonhd hiz stabilite iyi ama sarj felaket kotu, birbucuk saati zor gordu ekran acik kalma. aicp biraz daha iyiydi ama g2 den sonra oda üzücü geldi. Saka mak g2 neymis be altibucuk saatleri gordugumu biliyorum ozellikle temasek romlardaydi.
    Simdi n&n 2.0 dayim %47 de birbucuk saat ekran acik kalma var demekki anlasilan g3 te yogun kullanimda 3~3.5 saati asamayacaz.
    Tabi g3 te temasek daha denemedim ayrica orjin cm yide denemedim, onlarada bi bakacam. İlginenelere bilgiler.

• hsenx kullanıcısına yanıt
    peki anladım şimdi indiriyorum turkiye kdz sinin en lattakinin bi üsttekini yüklüyorum
    ama benim telefon ithal türkiye için üretilenlerden değil fark edermi ?
  • Ya bu prime rom g2 de cok basariliydi,hala kitkat rom cikariyorlar, ve mukemmeldi. g3 te buralarda pek yorum goremiyorum... sanirim temasekten once bi onuda gormek istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 28892890289128922893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.