Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilginc44

Fly Kernel v0.6

• Beyler suna bakin

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Beyler suna bakin

hey maşallah 5ten sonrasını görmedim daha :) gerçi %25 şarjla bunu görmek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra.005 -- 25 Şubat 2016; 22:32:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalemin3456

Fulnics 3.7 yi kullanan arkadaşlar romda çift pencerede bütün uygulamaları kullanma özelliği var mı

Çok büyük ihtimalle vardır. Olmasa bile build.prop ta ufak bir düzenleme ile yapılabilir, zor iş değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Merhaba o g3 iphone, 6 testinin video linkini burada paylasirmisin kardeş, bizde izletelim.

Hocam youtube'a Lg G3 Marshmallow İphone 6 yazın çıkar zaten.

• emptiness kullanıcısına yanıt
    Hocam whatsapp varsa numarayı atın dosyaları gonderiyim bende fulmics kurdum dosyalar romun içinde geldi şimdi linkleri hatırlamıyorum güç bela bulmuştum ama şuan elimde var direk gonderiyim flashlayin baska biseye gerek yok. Ben mesela ust bari ozellestiriyorum alt bari kaldirip mi pop kurdum böylece ekrandan kisan o sanal tuşlardan kurtuldum telefonda rahatlamis oldu. Arka planda youtube oynatmayı kullanıyorum bide zaten çoğu işe yarar modülleri marshmallow uyumlu hale getirmişler. Tek sorun G3 tweaksbox çalışmıyor G4 tweaksbox çalışıyor o da ücretli malesef ve ücretsiz sürümü çok kısıtlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: diyarbakirliaga

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Orijinalden alıntı: diyarbakirliaga

Arkadaslar merhaba. Benim sorunum su: Wifi baglatim ve mobil sinyali kopuyor. Mesala o bat cubuklari surekli azalip yukseliyor bazen tamamen kopuyor. Wifi baglantim ise aciyorum bi kac islem yapiyor bir bakiyorum yok baglanti kopmus. Tekrar aciyorum bir sure sonra yine ayni sorun. Surum Android 6 bu arada. Yardım ederseniz sevinirim.

Hard Reset atıp bir kaç saat kullanın bakalım yine aynı mı olacak.

Ne yazikki ayni hocam iki kez attim hard reset fulmics 3.7 yukleyecegim tavsiye ederseniz

Ben şuan kullanıyorum ama artı veya eksisini görmedim batarya süresini test etmedim ama çok bi özellik yok açıkçası yine de farklılık arıyorsan güzel bi iki bisey var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Beyler suna bakin

Hocam kim gönderdiyse sizi güzel kandırmışlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLLibe -- 25 Şubat 2016; 23:38:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

quote:

Orijinalden alıntı: ilginc44

Fly Kernel v0.6

Birkac defa denedim sonuç gayet iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

quote:

quote:

Cloudy Android 6 rom çıkardı mı arkadaşlar?

Viper4android ile sorun yaşıyorum biraz.Çalışıyor ama rahatsız edici bir patlama sesi geliyor üç beş saniyede bir.

Cloudy g3 ünü satmış bırakmış g3 e rom yapmayı

Tam yapılacak işti bu.Helal olsun onlara..

Hocam peki fulmics te viper var mı dahili?

Edit:En iyisi ben xda da bakayım biraz romlara.

viper var hocam

Teşekkür ederim hocam limitless rom dan memnun kalmazsam fulmics rom u kurarım.Olmadı Kitkat 10n ile veya cloudy ile devam ederim :)

Bu arada xposed düzgün çalışıyor mu android 6 ile bilginiz var mı hocam?

Xposed sorunsuz çalışıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

G3 için en iyi ve kullanışlı el feneri uygulaması nedir arkadaşlar..!

Hepsi aynı işlevi gerçekleştiriyor hocam istediğinizi yükleyin reklamsiz olursa kafanız rahat olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

buradaki arkadaşlar belki araştırmıştır, G5 ile güncellenen arayüz sadece G5 demi kalacak yoksa çıkacak ilerki güncellemeler ile G3 ve G4 ede verirler mi?

G4 ün ara yüzü 6.0 ile G3 e geldi diye biliyorum. bu G5 dede olur mu acaba?

Customcular portlar büyük ihtimalle bizde kullanırız ama ne zaman olur onu bilemiyorum hocam.

• meraba arkadaslar bende yeni 511 serisi g3 var ama bir hata var .gece yatmadan sarjı % 100 yapıyorum ve sabah 6 da kalktıgımda sarj hep %88 oluyor .ve sarjı tuketen ıslem androıd sistem olarak gozukuyor.grafıge baktıgımdada bellı zaman aralıgında cok keskın bır iniş gözüküyor.kendi başına ne yapıyor bu telefon.teknik servislik bir problemmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdllh.08

meraba arkadaslar bende yeni 511 serisi g3 var ama bir hata var .gece yatmadan sarjı % 100 yapıyorum ve sabah 6 da kalktıgımda sarj hep %88 oluyor .ve sarjı tuketen ıslem androıd sistem olarak gozukuyor.grafıge baktıgımdada bellı zaman aralıgında cok keskın bır iniş gözüküyor.kendi başına ne yapıyor bu telefon.teknik servislik bir problemmı

Belli bir zaman aralığında işlem varsa büyük ihtimalle senkronizasyon açıktır ondan gidiyodur şarj. Gece yatarken wifi, mobil veri, konum ve senkronizasyonu kapatın bir de öyle bakın bakalım yine şarj düşücek mi eğer düşerse hard reset atıp yine dediklerimi kapatıp bakın büyük ihtimalle sorun düzelir servislik bir durum olduğunu zannetmiyorum ama yine de bu dediklerimi yaptıktan sonra bile şarj düşüyorsa o zaman batarya ölmüş olabilir servislik bir durumdur yeni batarya istersiniz.

• Merhabalar, su suralar smartnotice ile ciddi sikintilar yasiyorum. Kendi kendine su sekilde karmasiklasiyor, telefon kapanip acilinca kesin oluyor bazen de birden boyle oluyor. Verilerini temizleyince duzeliyor ama sonra yine oluyor. 6.0 gelene kadar format atma niyetinde degilim acikcasi bir cozum oneriniz var mi?

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: abdllh.08

meraba arkadaslar bende yeni 511 serisi g3 var ama bir hata var .gece yatmadan sarjı % 100 yapıyorum ve sabah 6 da kalktıgımda sarj hep %88 oluyor .ve sarjı tuketen ıslem androıd sistem olarak gozukuyor.grafıge baktıgımdada bellı zaman aralıgında cok keskın bır iniş gözüküyor.kendi başına ne yapıyor bu telefon.teknik servislik bir problemmı

Bi aralar benim cihazda kullanmadığım halde çokça şarj yiyordu. Defalarca hard reset attim ve farkli romlar yukledim hic bir sey degismedi, sonra sorunun ne olduğunu buldum ! Nemi ? Her format atisimda yeni kurulum yaptiğimda surekli kurduğum bir program vardi diyanet islerinin namaz vakti programi, onun ekrana koyduğum vakit widgeti malesef şarjı yiyormuş hemde su gibi, bu durum iki hafta sürdü, programı silip birgun denedim telefon normale döndü. Daha sonra google play yorumlarına baktığımda bu konu ile ilgili şikayetler gördüm.

Daha sonraları programi güncelleyip düzeltmişler.

Aynen Bendede adroid sistem görunuyordu encok şarj yiyen. Yani diyeceğim herhangi bir program veya widget olabilir.

Bu konu e ilgili Eski bir mesajim

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=102893741

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilginc44 -- 26 Şubat 2016; 2:21:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Merhabalar, su suralar smartnotice ile ciddi sikintilar yasiyorum. Kendi kendine su sekilde karmasiklasiyor, telefon kapanip acilinca kesin oluyor bazen de birden boyle oluyor. Verilerini temizleyince duzeliyor ama sonra yine oluyor. 6.0 gelene kadar format atma niyetinde degilim acikcasi bir cozum oneriniz var mi?

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Lollipopta smart notice gerçekten sıkıntılı 6.0 ile duzeliyor baya iyi oluyor bence kaldırın güncelleme sonrası yeniden kurarsiniz.

• offical güncelleme yalan oldu herhalde. Gerçi polonya geldi de bana sürekli sanki test romuymuşta bir sorun var hala üzerinde çalışıyorlar gibi geldi. Neden geciktiriyorlar anlamadım hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaşlar lg g3 d855 cihazımı Android 5 yükselttim fakat 4.5g lte config uygulama güncellemesi telefonuma gelmedi ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

menü- güncelleme bolumunden manuel yukleye bılırısın

Hocam dediğiniz gibi menüden güncelleme merkezine girdim uygulama gelmiyor listeye indirmek için manuel de olmuyor uygulama listeye gelse bunun apksı yok mu acaba

Apk si yok malesef, dosyalarinizin yedeğini alin hard reset atin o şekilde kontrol edin birde

• 
Sayfa: önceki 28552856285728582859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.