Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28542855285628572858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cevabin icin tesekkur ederim. Yuklu degil yukleyip denerim tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transfikk

quote:

Orijinalden alıntı: anstzst

quote:

Orijinalden alıntı: Transfikk

Oncelikle s.a. arkadaşlar. 2 gun once 2. El yurt dışından gelmis bir g3 16gb modeli aldim. Bugun biraz face clash of clans falan oynadim ve telefonun fazla ısındığını fark ettim. Daha once asus zenfone 5 kullaniyordum o bu kadar isinmiyordu kilit tuşu cayir cayir yaniyors sanki internette bktim 70 derecelerin riskli olduğundan bahsediliyordu. Telefonun garantisi yok ne yapmami tavsiye edersiniz aldigim yere geri iade ediyim mi veya bu sorunu bir telefoncu cozebilir mi ? Ssler aynen soyle. 10Dk clash oynadim 70lerde idi pil ise 38 dereceydi. Bi sure 25 ekran parlakliginda facede gezdim durum ondan daha fena.world of tank blitz gibi agir oyun oynuyorudum asusda bunda oynayamicam da nerde oynucam bilemedim tavsiyelerinizi bekliyorum :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hard reset at daha iyi olur ama clash of clans gibi oyunlarda ciddi ısınıyor bende de aynı 38 derce gayet iyi bu telefon zaten sıcak çalışıyor ben yarım saat clash of clans oynafığımda pil 43 44 derecleri sensörlerde 80 dereceleri görüyor bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar

Cevabınız için teşekkür ederim. Aldığım bu değerler beni korkutmadi degil açıkçası. Hard reseti ilk başta bende düşündüm ama kararsız kaldım

Bu değerler gayet serin hocam

Benim cihazla 90 ları görmüşlüğüm var

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

buradaki arkadaşlar belki araştırmıştır, G5 ile güncellenen arayüz sadece G5 demi kalacak yoksa çıkacak ilerki güncellemeler ile G3 ve G4 ede verirler mi?

G4 ün ara yüzü 6.0 ile G3 e geldi diye biliyorum. bu G5 dede olur mu acaba?

G3 ün bir daha büyük güncelleme alacağını düşünmüyorum.Dolayısıyla o arayüz gelmez hocam büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Orijinalden alıntı: diyarbakirliaga

Arkadaslar merhaba. Benim sorunum su: Wifi baglatim ve mobil sinyali kopuyor. Mesala o bat cubuklari surekli azalip yukseliyor bazen tamamen kopuyor. Wifi baglantim ise aciyorum bi kac islem yapiyor bir bakiyorum yok baglanti kopmus. Tekrar aciyorum bir sure sonra yine ayni sorun. Surum Android 6 bu arada. Yardım ederseniz sevinirim.

Hard Reset atıp bir kaç saat kullanın bakalım yine aynı mı olacak.

Ne yazikki ayni hocam iki kez attim hard reset fulmics 3.7 yukleyecegim tavsiye ederseniz

• Cloudy Android 6 rom çıkardı mı arkadaşlar?

Viper4android ile sorun yaşıyorum biraz.Çalışıyor ama rahatsız edici bir patlama sesi geliyor üç beş saniyede bir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Arkadaslar merhaba. Benim sorunum su: Wifi baglatim ve mobil sinyali kopuyor. Mesala o bat cubuklari surekli azalip yukseliyor bazen tamamen kopuyor. Wifi baglantim ise aciyorum bi kac islem yapiyor bir bakiyorum yok baglanti kopmus. Tekrar aciyorum bir sure sonra yine ayni sorun. Surum Android 6 bu arada. Yardım ederseniz sevinirim.

Hard Reset atıp bir kaç saat kullanın bakalım yine aynı mı olacak.

Ne yazikki ayni hocam iki kez attim hard reset fulmics 3.7 yukleyecegim tavsiye ederseniz

Modem flashlayınca düzelebiliyormuş hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

Cloudy Android 6 rom çıkardı mı arkadaşlar?

Viper4android ile sorun yaşıyorum biraz.Çalışıyor ama rahatsız edici bir patlama sesi geliyor üç beş saniyede bir.

Cloudy g3 ünü satmış bırakmış g3 e rom yapmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Tam yapılacak işti bu.Helal olsun onlara..

Hocam peki fulmics te viper var mı dahili?

Edit:En iyisi ben xda da bakayım biraz romlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslaSpaceX -- 25 Şubat 2016; 19:49:16 >
  • Fulmicste v4a var ama sanki cloudydeki v4a sesi daha iyiydi sanki yada banada ole geliyor olabilir. Yinede duydugum en iyi ses v4a.

• quote:

Orijinalden alıntı: burhany43

Fulmicste v4a var ama sanki cloudydeki v4a sesi daha iyiydi sanki yada banada ole geliyor olabilir. Yinede duydugum en iyi ses v4a.
    quote:

Orijinalden alinti: burhany43

Fulmicste v4a var ama sanki cloudydeki v4a sesi daha iyiydi sanki yada banada ole geliyor olabilir. Yinede duydugum en iyi ses v4a.

Katılıyorum hocam.Android 6.0 stok rom kullanıyorum ve hiç memnun değilim.Bazı irs ler çalışmıyor cloudy de çalışan.Bi gariplik var sanki test sürümü kullanıyorum gibi hissettiriyor.Pure Bass+ özelliğini açınca noise oluşuyor.Bi garip yani.Bu gidişle ya cloudy'ye döneceğim ya da custom rom deneyeceğim.V4a sorunsuz çalışmadan hiçbir rom uymuyor bana onu anladım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslaSpaceX -- 25 Şubat 2016; 20:00:23 >

• quote:

quote:

quote:

viper var hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

viper var hocam

Teşekkür ederim hocam limitless rom dan memnun kalmazsam fulmics rom u kurarım.Olmadı Kitkat 10n ile veya cloudy ile devam ederim :)

Bu arada xposed düzgün çalışıyor mu android 6 ile bilginiz var mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslaSpaceX -- 25 Şubat 2016; 20:27:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: forevershield

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

ARKADAŞLAR ŞİMDİ OBJEKTİF OLALIM VE CEVAP VERELİM...
    G3 DE ORTALAMA... DİKKAT ORTALAMA.... EN UZUN SÜRE BATARYA HANGİ SÜRÜMDE ALDINIZ.
    6.0
    5.0
    4.2.2
    YADA DİĞERLERİ
    LÜTFEN YARDIMCI OLUN ONU YÜKLEYECEĞİM...

Ben 6.0da aldim

Ben şahsen 4.4 ü denemedim. 5.0 cloudy ile en uzun ekran süremi almıştım.
  • Fulmics 3.1 i kurdum kuralı şebeke problemi yaşıyorum. Eskiden çeken yerde şimdi çekmiyor, Samsung ve Asus ile görüşme yapılabilen depoda bir tek benim ki çekmiyor. Modemden olabilir mi?

• Bende sadece bana ole geliyor sandim. Gercekten fulmicsteki v4a sesi farkli. Biraz daha tok bi ses veriyor. Cloudydeki v4a cok berrakti sesi. Zaten simdiye kadar sorunsuz kullandigim tek rom cloudy. 4×4 luktu. Tek sıkıntı 5.0 uzerine olmasi. Olsun yinede gececegim gibi cloudye.

• quote:

Orijinalden alıntı: burhany43

Bende sadece bana ole geliyor sandim. Gercekten fulmicsteki v4a sesi farkli. Biraz daha tok bi ses veriyor. Cloudydeki v4a cok berrakti sesi. Zaten simdiye kadar sorunsuz kullandigim tek rom cloudy. 4×4 luktu. Tek sıkıntı 5.0 uzerine olmasi. Olsun yinede gececegim gibi cloudye.

Aynen ben de stokta o eski berraklığı bulamadığım için denemelere başlıyorum bugün.İlk limitless deneyeceğim.Sonra fulmics i dener en son artık cloudy ye dönerim.Gerçekten çok stabildi.Ayrıca viper4android de mükemmeldi.Gerçi şimdi AnalogX diye bir özellik eklemişler ama bir fark göremedim.
  • Arkadaşlar limitless rom u yüklerken kernel i sordu.Sizce hangisi daha iyi.
    Stock Kernel
    Fly Kernel v0.6
    Xceed Kernel Build v6
    Solid Kernel v1.7
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaşlar lg g3 d855 cihazımı Android 5 yükselttim fakat 4.5g lte config uygulama güncellemesi telefonuma gelmedi ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

menü- güncelleme bolumunden manuel yukleye bılırısın

Hocam dediğiniz gibi menüden güncelleme merkezine girdim uygulama gelmiyor listeye indirmek için manuel de olmuyor uygulama listeye gelse bunun apksı yok mu acaba

• Fulnics 3.7 yi kullanan arkadaşlar romda çift pencerede bütün uygulamaları kullanma özelliği var mı
  • Modemden olabilir v30b modem kullaniyordum şebeke sorunlari oluyordu.

V21c modep modladim gayet iyi

• 
Sayfa: önceki 28542855285628572858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.