Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Limitless rom kullanan yokmu halen arkadaşlar bu romu merak ediyorum, hafta içi yoğunluktan kuramadım.

indirdim telefonun rom klasörüne attım ama hala kurmadım biraz üşendim fulmics 3.7 kullanıyorum memnunum şu an değişiklik düşünmedim

hocam bende uzun zamandır fulmics 2.7 kullanıyorum. en çok nedeni ise bildirim ekranında network mod var rehberde mesaj ve arama kısayolu var vs..
    3.7 de network mod kaldırmışlar sanırım doğru mu?
    yada bu network mode özelliğini başka bi şekilde yükleyebilirmiyiz telefonlara..

network mode dediğin nedir anlayamadım? Fulmics lolipop kurup kullanmaktan vazgeçmiştim zamanında

bildirm ekranında wifi, hücresel veri, ekran döndürme gibi sekmelerin arasında network mode oluyor 2g-3g geçişi için. JB li iphonelardaki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 25 Şubat 2016; 13:20:39 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Limitless rom kullanan yokmu halen arkadaşlar bu romu merak ediyorum, hafta içi yoğunluktan kuramadım.

indirdim telefonun rom klasörüne attım ama hala kurmadım biraz üşendim fulmics 3.7 kullanıyorum memnunum şu an değişiklik düşünmedim

hocam bende uzun zamandır fulmics 2.7 kullanıyorum. en çok nedeni ise bildirim ekranında network mod var rehberde mesaj ve arama kısayolu var vs..
    3.7 de network mod kaldırmışlar sanırım doğru mu?
    yada bu network mode özelliğini başka bi şekilde yükleyebilirmiyiz telefonlara..

network mode dediğin nedir anlayamadım? Fulmics lolipop kurup kullanmaktan vazgeçmiştim zamanında

bildirm ekranında wifi, hücresel veri, ekran döndürme gibi sekmelerin arasında network mode oluyor 2g-3g geçişi için. JB li iphonelardaki gibi.

network mode yok maalesef hocam

• hsenx kullanıcısına yanıt
    ertank07 kullanıcısına yanıt
    fulmics 3.7 de mi yok dediniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 25 Şubat 2016; 13:23:14 >
  • quote:

fulmics 3.7 de mi yok dediniz hocam

ever fulmics 3.7 de öyle bir seçenek yok
    Teşekkür ederim hocam..
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    martta bekleniyor 6.0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Hocam benim mesela 3 4 5 dalgalanması olabiliyor ama şebekede küçük oynamalar oluyor sizin dediğiniz gibi 5 den bir anda 0 a iniyorsa elbette sorun vardır. Bu bölgesel mi bilmiyorum ama her yerde yapıyorsa bence donanımsal bir problemde olabilir. Eğer bölgeselse baz istasyonuda sorun olabilir. Mesela eskiden ben avea kullanırken eski telefonumda evden bir gün 3g full çekerken bir gün 3g hiç çekmiyor 2g de kalıyordu cihaz en sonunda aveayı aradım. Baz istasyonunda sorun olabilir diye. 3 gün geçti aradan o günden sonra sürekli 3g de bağlandı cihaz. Sizin sorununuz umarım donanımsal değildir.

Hocam benim sorunum genelde kapalı alanlarda oluyor. Açık alanda da bir kaç defa sorun yaşadım. Hattım avea. Önceki telefonum nokia idi. Onda aynı evde herhangi bir sorun yoktu. İnşaallah dediğiniz gibi donanımında bir sıkıntı yoktur.

• Hocam sim karttaki isimler gozukuyormu sizde gozukuyorsa nasil hallettiniz? Programi varmis ama bulamadim.Sim kartim 4.5g ye uyumlu degilmis. Karti yeniliycem ama simdeki isimler gidicek bu sefer.

• quote:

Orijinalden alıntı: burhany43

Hocam sim karttaki isimler gozukuyormu sizde gozukuyorsa nasil hallettiniz? Programi varmis ama bulamadim.Sim kartim 4.5g ye uyumlu degilmis. Karti yeniliycem ama simdeki isimler gidicek bu sefer.

aynen android 6 da root atınca o özellik gidiyormuş bende sonradan sim karta ulaşamayınca öğrendim

sim cart manager var sim karta ulaşa biliyorsunhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiennt.android.simcardmgr&hl=en

hattınız ne ? turkcell ve avea da sim rehber kayıt apk sı var play storede ona yedeğinizi alın ben kardeşim ve arkadaşım için o şekilde yapmıştım yedek işlemini

olmadı lolipopa geri dönün sim rehberinizi gmail hesabınıza yedekleyin karar sizin

turkcellhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.vario.turkcellbackuprestore

aveahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.avea.bulutt&hl=en

Hocam ben rootu kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: fare315

Hocam ben rootu kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim

rom u yani kdz yi baştan flashlıyacaksınız flash tool ile yada LG UP ile

Edit anlatım :http://forum.donanimhaber.com/m_88464102/mpage_866/f_//tm.htm#113228544

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsenx -- 25 Şubat 2016; 15:42:20 >
    Hattim avea. Aslinda gmail rehberde var yedekleri ama anlamadigim bi sekilde isimler siliniyor hem telden hemde gmailden. Verdiginiz program ise yaradi hocam bu arada saolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: burhany43

Hattim avea. Aslinda gmail rehberde var yedekleri ama anlamadigim bi sekilde isimler siliniyor hem telden hemde gmailden. Verdiginiz program ise yaradi hocam bu arada saolun.

avea da yedek alın hocam ne olur olmaz

ben fark etmedim silinme olayını 200 ü aşkın kişi var rehberde

programın işe yaramasına sevindim
  • arkadaşlar ses konusunda lg g3 ile g4 arasında fark çok mu?(kulaklık ses kalitesi,dışarıya verdiği ses) kullanan Arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
  • Arkadaslar telefonun bildirim kisminda yildiz isareti cikti ve gitmiyor nasil kaldırabilirim ?

Edit : hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLuB4R -- 25 Şubat 2016; 16:26:46 >
  • Arkadaşlar lg g3 d855 cihazımı Android 5 yükselttim fakat 4.5g lte config uygulama güncellemesi telefonuma gelmedi ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Arkadaşlar lg g3 d855 cihazımı Android 5 yükselttim fakat 4.5g lte config uygulama güncellemesi telefonuma gelmedi ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

menü- güncelleme bolumunden manuel yukleye bılırısın
  • G3 için en iyi ve kullanışlı el feneri uygulaması nedir arkadaşlar..!
  • 6.0 ile gelen kendi uygulamasi. Ust bildirim cubugunda yer aliyor.

• buradaki arkadaşlar belki araştırmıştır, G5 ile güncellenen arayüz sadece G5 demi kalacak yoksa çıkacak ilerki güncellemeler ile G3 ve G4 ede verirler mi?

G4 ün ara yüzü 6.0 ile G3 e geldi diye biliyorum. bu G5 dede olur mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.