Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28502851285228532854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim lg g3 lte configs güncellemesi gelmedi Sebeke ayarlari LTE yok yani ne yapmam gerek. delta-Paralel garantili..4g icin ne yapmam gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbapsinan -- 24 Şubat 2016; 1:41:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kingrootla teli rootladim marketten supersu yükledim olmadı cihazı sadece rootlmak istiyorum racovery mo falan istemiyorum nasıl yapabilirim

• kobra.005 kullanıcısına yanıt
    Söz ettiginiz romu cok kullandim gayet iyi idi, android 6 mm cikinca birkac rom denedim suandada fulmics 3.7 kullaniyorum.

Kernel yuklemeyide tipki rom kurar gibi kurmaniz gerekiyor. Cihazın modeline göre aratip indirin, zipli olan dosyayi recovery menuden instal ederek kurabilirsiniz.

Bu arada fulmics 3.7 romu ile test yaptim 50396 puan verdi, sonra recovery menuden flykernel v.06 istal yaptim tekrar test ettim ve 62768 puan verdi.

• x-testers X kullanıcısına yanıt
    Yeniden baslat dediğinde ekran karariyor ve led yanip sönüyor ama baslamiyorsa yani böyle bir sorun varsa benimde basima geldi ve bu sorunu v21c modem yükledikten sonra düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

n&n ne oluyor ilk kez duydum. şuan global mm var bende 3 saat kesin alıyorum.fazlası değişiyor

fulmics gibi android 6 custom rom

RECARGAR [ROM] [D855]N&N ROM 2.0 (30B ~ 6.0 Marshmallow) [FAQ = RESPUESTAS] [Hilo 3]

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1136263
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

dosyası insin fırsat olduğu zaman denerim OTA üzerinden güncelleme veriyorlarmış galiba doğrumu ?

Evet ota üzerinden güncelleme desteği var
  • ilginc44 kullanıcısına yanıt
    Bu rom da 40.000 düzeyi puan alıyor antutudan. Bahsettiginz rom da cloudy gibi diğer modellere uygun mu? Bide dediğim gibi pek anlamıyorum d850 uyumlu onerdiginz bir kernel varsa link verirseniz sevinrm.su an 5 saat ekran süresi alabiliyorum bu performans artışı pili etkileyecekse çok önemli değil aslında. Bide kernel den sonra yüklü programlara bir zarari var mı acaba?

• TR roma marshmelow geldi mi? Bi güncelleme gelmiş telefona ama o mu acaba şuanki kullandığım sürüm 5.0

• quote:

Orijinalden alıntı: Crytek123

Beyler iPhone 5s kullanıyorum lg g3 32 gb geçmek mantıklı olurmu

5s den g3 e geçen biriyim bende hocam 5s i 2 ay kadar kullandım o kadar sorunluydu ki g3 e geçtim 1250 lira falandı ben aldığımda fakat şuan 1050 tl ye düşmüş ve indirim zamanlarıyla kaçırılmaması gereken bir telefon ama üzerine biraz daha ekleyip g4 almanızı öneririm keşke bekleyip g4 alsaydım diyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stickand -- 24 Şubat 2016; 11:08:39 >
  • kobra.005 kullanıcısına yanıt
    Aslinda kullandiginiz rom gayet iyi ve uzun sure kullandim. Hatta bir cok rom deneyip tekrar geriye döndüm, hem performans hemde kullanilirligi cok iyi.

Kisacasi cok sık rom degistiren birisi olarak size tavsiyem bence bu sekilde kullanin,yanlis bisi yapip telefonunuzdan olmayin, bir kac defa böyle riskler aldim, uzun lafin kisasi kullandiginiz rom cok kullanisli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stickand

quote:

Orijinalden alıntı: Crytek123

Beyler iPhone 5s kullanıyorum lg g3 32 gb geçmek mantıklı olurmu

5s den g3 e geçen biriyim bende hocam 5s i 2 ay kadar kullandım o kadar sorunluydu ki g3 e geçtim 1250 lira falandı ben aldığımda fakat şuan 1050 tl ye düşmüş ve indirim zamanlarıyla kaçırılmaması gereken bir telefon ama üzerine biraz daha ekleyip g4 almanızı öneririm keşke bekleyip g4 alsaydım diyorum :)

Saol usta cevabın için :) Malesef g4e geçmeye bütcem yok nettende alamıyorum şuan g3 1300 tl teknosa gibi yerlerde 1300 tl vermek istemiyorum daha ucuza bulabilirmiyim

• Lg G5 ile bana göre intihar etmiştir.Bir sürü aparat çıkarmış kim ne yapsın ve onları nasıl ve neresinde taşısın? Korkarım G5 tasarımcısına(!) para da vermişlerdir.
    1,5 yıl önce kullandığım G2 kesinlikle G5 modelinden daha hoş duruyor..

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★  ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Arkadaşlar Lg g3 ü ilk aldığımda eski telefonumda kulllandığım 8gb lık sd card ı takmıştım ama artık yetersiz gelmeye başladı. Bende yeni bir kart takıcam.Acaba eski kartımdaki dosyaları(uygulama dosyaları oob data vs.) yeni karta olduğu gibi atsam bir sıkıntı çıkar mı? Sorunsuz bir şekilde sanki hiç hafıza kartını değiştirmemişim gibi çalışır mı?
  • DieselQuattro kullanıcısına yanıt
    bi problem olacağını düşünmüyorum. sonuçta aynı dosya yolu, aynı dosya. eğer 6.0 kullanıyorsan format atmanı isteyecek zaten.
    en isabetlisi başka bir kart ile deneme yanılma yapman.
  • Ben de şöyle bir problem var; telefonu bilgisayara bağlayamıyorum.Usb taktığımda bilgisayarda gözükmüyor.
  • Merhaba arkadaslar yeniyim bi hatam varsa mazur görün. Benim sorunum şu ki; İki hafta önce LG G3 D855 32 GB modelini aldım. Dün farkettim ki arka kamerada fotoğraf çekerken üst köşede çok hafif bi kararma gibi bişey var bir tık zoom yaptığımda ve ışık fazla olursa kayboluyor. Ne yapmamı önerirsiniz darbe falan almadı geldiğinde öyleydi ben yeni farkettim büyük ihtimal. Delta garantili önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    aaa ne tesadüf aynısından bana da gelmişti gerçekten çok hoş güzeldi :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Crytek123 C kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta A101'de tr garantili 32 gb 1149 liraydı mükemmel bir fiyat bir sor istersen ellerinde merkezde kalmış vardır belki yoksa gittigidiyordan ithalat garantili 1000 liraya filan bulabilirsin puan vs kampanya ile

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Lg G5 ile bana göre intihar etmiştir.Bir sürü aparat çıkarmış kim ne yapsın ve onları nasıl ve neresinde taşısın? Korkarım G5 tasarımcısına(!) para da vermişlerdir.
    1,5 yıl önce kullandığım G2 kesinlikle G5 modelinden daha hoş duruyor..

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★  ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Kesinlikle katılıyorum g3 ve özellikle g4 ciddi değerlenir g5 satışı yerlerde sürünür bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Respawns

Bir miktar konu dışı ama.LS990 modelinde 3G/2G hatta şebeke'de zayıflıklar yaşıyorum.Hattım Vodafone
    Bir çok rom denedim.Tavsiye/çözüm önerilerine açığım

Hocam sadece o modelde değil g3'ün bütün modellerinde şebekede zayıflıklar ve gariplikler var. Yan yana birçok telefonla kıyasladım hepsinden de zayıf çekim gücüne sahip. Hep aklıma sar değeri düşük olduğu için böyle bir problem oluşacağı geliyor. Ayrıca şu da var 2 sn içinde aynı yerde 5 çubuktan bir anda 0 çubuğa düşebiliyor. Veya 1 çubukken bir anda 5 çubuğa çıkabiliyor. Belki bu problemi farklı sürümler flaşlayarak çözebilen olmuştur. Ama stok romda sorun var.

• 
Sayfa: önceki 28502851285228532854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.