Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28492850285128522853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam resmi olarak yayında zaten. Polonya sürümü sızdırma sürüm değilki. Ha derseniz Türkiyeye çıktımı daha çıkmadı mart gibi diyor herkez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android 6.0 ile crt (eski televizyon gibi kilitlenme) efekti gitti nasil geri getirebilirim rootsuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fullmics kullanan varmı ? kullanıcı yorumlarına göre geçmek istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

fullmics kullanan varmı ? kullanıcı yorumlarına göre geçmek istiyorum

Ben n&n v2 de 2 saat ekran suresi aldım fulmicste 3 saat, bu sure ilk şarj da ayni kullanım kosulunda aldim, başka kullanan varsa onlarında yorumunu bekliyorum

• NN i hiç denemedim, fulmics kurdum oldukça memnunum. Dün batarya tamamen bittikten sonra açmadan kapalı olarak şarj ettim biraz daha uzun ekran süresi aldım. Memnunum tavsiye ederim.

• hsenx kullanıcısına yanıt
    n&n ne oluyor ilk kez duydum. şuan global mm var bende 3 saat kesin alıyorum.fazlası değişiyor

• ByAdmin kullanıcısına yanıt
    dosyası insin fırsat olduğu zaman denerim OTA üzerinden güncelleme veriyorlarmış galiba doğrumu ?

• Global MM kullanıyorum rootlu.Cihaz paralel ithalat Cloudy 2.5 kullanırken fm radyo çalışıyordu , şimdi kullanamıyorum frekans felan tarıyor kanalı buluyor adını vs. yazıyor ama bir türlü ses gelmiyor kulaklık çalışıyor bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Global MM kullanıyorum rootlu.Cihaz paralel ithalat Cloudy 2.5 kullanırken fm radyo çalışıyordu , şimdi kullanamıyorum frekans felan tarıyor kanalı buluyor adını vs. yazıyor ama bir türlü ses gelmiyor kulaklık çalışıyor bir sorun yok

hocam televizyon gibi kapanma bende 6.0 da gitti sizde varmi varsa nasil aktif edicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

arkadaşlar videolarda oynat dedikten sonra sesi açıp yada kaparsam video başa sarıyor yada oyun oynarken sesi kısıp açarsam oyun yenşden başlıyor bu bi özellik mi sorun mu bilemedim

arkadaşlar böyle bir şey kiimsenin başına gelmiyor mu ? çok gıcık oluyorum videonun durmasına falan .
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Bende yok hocam o sorun.
    Çatladığı için servise verip değiştirdiğim G3 te yazılımsal sıkıntılar vardı mesela müzik
    çalarda kendi kendine parça stopa
    basmışım gibi durardı veya kendiliğinden parça bitmeden başka
    bir parçaya geçerdi..
    Belki yazılımsal bir sorun vardır senin cihazdada...

• Arkadaslar sizce g3 un oyun performansi ve gunluk islerdeki hiz performansi nasil
    Not:Bende g3 kullaniyorum ve gayet memnunum sadece merakimdan sordum.
    G3 un tasarimi sizcede g5 ten daha iyi degilmi?

• Belki gordunuzmu bilmiyorum lg orjinal arka kapağını cok güzel yapmışlar bu kapaktan baska kapak kullanmam artik..
  • arkada?lar yakla?yk 2 haftadyr kullanyyorum genel itibariyle memnunum almadan önce çok ?ey okumu?tum kullanan kullanmayanlar baya karamy?lardy,?imdiye kadar ysyndy?yny görmedim oyun oynamam sadece internet ve bataryasyndan memnun kaldym,di?er telefonum htc one m7 di lg g3 den daha fazla ysynyyordu ve sarjy daha az gidiyordu
    ama ön kamerasyny hiç begenmedim birde kamerasynda hiç özellik yok,bazen lg g4 alaydym diyorum kamerasy yüzünden ama lg g3 ün tipi ekran kasa oranyny çok seviyorum tek elle rahat kullanabiliyorum.lg g4 ü inceledim tek elle kullanamadym daha kalyn ve büyük,lg g3 ün kasa ergonomi?i elle çok iyi oturuyor bunun için kullanmasyny seviyorum.ama telefonda bir hantallyk var genel itibariyle bu kadar güüçlü i?lemci ve ram olmasyna ra?men
  • arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum genel itibariyle memnunum almadan önce çok şey okumuştum kullanan kullanmayanlar baya karamışlardı,şimdiye kadar ısındığını görmedim oyun oynamam sadece internet ve bataryasından memnun kaldım,diğer telefonum htc one m7 di lg g3 den daha fazla ısınıyordu ve sarjı daha az gidiyordu
    ama ön kamerasını hiç begenmedim birde kamerasında hiç özellik yok,bazen lg g4 alaydım diyorum kamerası yüzünden ama lg g3 ün tipi ekran kasa oranını çok seviyorum tek elle rahat kullanabiliyorum.lg g4 ü inceledim tek elle kullanamadım daha kalın ve büyük,lg g3 ün kasa ergonomiği elle çok iyi oturuyor bunun için kullanmasını seviyorum.ama telefonda bir hantallık var genel itibariyle bu kadar güüçlü işlemci ve ram olmasına rağmen
  • Arkadaslar bu xceed kernelde hala reboot sorunu cozulebilmis degil mi ? Marshmallow da bile hala reboot ediyor belirli araliklarla. Cozebilenlerden yardim bekliyorum..

• G3 çıkalı 2 yıl oldu ama hala donanımı fazlasıyla yetiyor.
    Oyunda günlük işlerde akıyor cihaz.

G3 ile V10 karışımı bir cihaz olmalıydı G5. O zaman kimse G5 in
    tasarımına laf edemezdi.

• anibute kullanıcısına yanıt
    Bi faydamız olduysa ne mutlu

• uzman0725 U kullanıcısına yanıt
    Allah razi olsun üstad cok isime yaradi beni büyük dertten kurtardi yanliz bu kadar ugrastan sonra root yapmaya elim varmiyo

• Arkadaşlar delta servis garantili telefon alıp da para iadesi alabilen var mı? Ben 5 kez servise gönderdim fakat sorunlar bitmedi yapamıyorlar hiçbir sorunu. Birşey yapıyorlar başka birşey bozuyorlar. 6. Defa gönderirsem tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum. Bu durum hakkında bilgisi olan var mı.

• 
Sayfa: önceki 28492850285128522853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.