Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26782679268026812682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dieselsingle

411 serisi delta garantili telefonumu çatlak var diye gönderdim. hatta köşesinde ezik bile vardı, inşallah bahane etmezler dedim, nitekim sıkıntısız şekilde kasası değişti. toplam 8 günde elime geçmiş oldu.

aferim delta. sevdim seni.

Bilgi icin tesekkurler, arka kapagi da degistiriyorlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g3 üm 3-4 gündür kendi jendine kapanıp açılmaya başladı vede bunu baya sıkı yapıyor 9-10 kere ard arda telin şarjı böyle kapan açıl yüzde 50den yüzde 3 e geliyor sonra tele hiç dokunmuyuorum bakmışım şarj yüzde 15 olmuş bi açıyım diom yine kapanıo neyapmam lazım böyle bir aorun yaşayanınız varmı.

• Bana daha güncelleme geldi arap emirlikleri telefonu almak için taktik varmı benim telde mi sorun var

• quote:

Orijinalden alıntı: muncuk123

Lg g3 üm 3-4 gündür kendi jendine kapanıp açılmaya başladı vede bunu baya sıkı yapıyor 9-10 kere ard arda telin şarjı böyle kapan açıl yüzde 50den yüzde 3 e geliyor sonra tele hiç dokunmuyuorum bakmışım şarj yüzde 15 olmuş bi açıyım diom yine kapanıo neyapmam lazım böyle bir aorun yaşayanınız varmı.

Pil ile ilgili bir sıkıntı olabilir diye düşünüyorum ama emin de değilim açıkçası. Yazılımsal bir problemde sizin bahsettiğiniz durumlar düşük ihtimal olarak değerlendirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

hocam bende artık bu menü çalışmıyor anlamadım 30b kullanıyorum.

6.0'da hidden menu kodu *#546368#*855#

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

tamam hocam orjinal sarjını kullanmaya dıkkat ederım
    2, soruma bı cevap
    +cıhazda planlı açma ve kapama varmı?
    yoksa bı uygulama varmı????

Telefonu planlı açma kapama mı bahsettiğiniz?

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Rootlu twrp yüklü lollipopun üzerine MM kurdum. Belirtmemişim :)

TWRP'den full wipe yaptım. Sizin anlatımı baz aldım. Silindi mi bilmiyorum ama erişemiyorum twrp ye ve root checker yaptığımda unroot gözüküyor. Galiba bi yanlışlık yaptı TWRP halbuki supersu 2,52 yi en son flashlayıp supersu kurma demiştim..
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bir de batarya kalibrasyonu vasat düzeyde (sot 3h) acilen battery calibrator lazım . Batarya tamamen bitirmeden yolu var mıdır? Root a mı çalışsam...
  • ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    ewet.
    çalar saat kurulup telefon kapatıldıgında nasıl saat çalacak??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardesim hidden menuye girdim simdi batarya omrunu uzatmak ve kalibrasyon yapmak icin bi ayar var midir ?

• LG G3 Hardbrick Oldu Yardım. Sanırım Hard Brick bu oluyor

Sorun şu şarj %0 yazısı gelıo arada bir ekrana.. Şarjda iken tepki yok.. Şarja takıp batarya çıkarınca Batarya işareti gelıo sarı ünlemde
  • Arkadaslar merhaba. Ben daha once telefonu bir kere catlama sorunundan dolayi garantiye yolladim ve degistirdiler. Simdi garanti suresi dolmak uzere ve telefon yine catladi.

Tekrar yollasam degisim yapma olasiliklari var mi? Eger yoksa bosuna 1 ay telefonsuz kalmayayim..

Tesekkurler.

• xalit kullanıcısına yanıt
    Bunu biz nerden bilelim kardeş? Garantiye götürüp vermek yerine buraya yazmanda enteresan ayrıca.

• Neymis efendim, şarj 100/15 in altina düşerse foto-video flasi kullanilamazmis. Afferin size mm...

• muncuk123 M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğini problemi ben de yaşadım. Her açılıp kapanmasında şarj da düşüyordu. Ben iki pil kullanıyorum ve bu sorunu bir pilde yapıyordu diğerinde düzgün çalışıyordu cihaz. O pili ıskartaya kaldırdım yenisini aldım sorun ortadan kalktı. Yeni batarya deji orjinal bataryadan daha iyi performans veriyor ama orjinal pil 1 senelik.

• quote:

Orijinalden alıntı: birolhan1

Kardesim hidden menuye girdim simdi batarya omrunu uzatmak ve kalibrasyon yapmak icin bi ayar var midir ?

Kalibrasyon için google'dan aratin ordan yapamazsınız m

• quote:

Orijinalden alıntı: xalit

Arkadaslar merhaba. Ben daha once telefonu bir kere catlama sorunundan dolayi garantiye yolladim ve degistirdiler. Simdi garanti suresi dolmak uzere ve telefon yine catladi.

Tekrar yollasam degisim yapma olasiliklari var mi? Eger yoksa bosuna 1 ay telefonsuz kalmayayim..

Tesekkurler.

Şansınızı deneyin ha 1 aylık ha 23 aylık sonuçta garanti süresinin içinde oluşmuş ve bu telefonların kronik sorunu olan birşey değiştirirler ama kasa değişimi yeni cihaz vermezler büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzman0725

LG G3 Hardbrick Oldu Yardım. Sanırım Hard Brick bu oluyor

Sorun şu şarj %0 yazısı gelıo arada bir ekrana.. Şarjda iken tepki yok.. Şarja takıp batarya çıkarınca Batarya işareti gelıo sarı ünlemde

Hard brick oldu derken root atarken falan mı yoksa sorun şarj ile ilgili mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

ewet.
    çalar saat kurulup telefon kapatıldıgında nasıl saat çalacak??

Çalmaz bildiğim kadarıyla forum maceram süresince de böyle bi uygulama vs. duymadım hiç.

mınık bır özellık eksıgı
    ıkı kuruşluk telefonlarda bıle
    planlı açma kapama oluyor ama g3 te yokmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26782679268026812682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.