Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
72.614
Cevap
423
Favori
2.202.500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    309 Mesaj
    Arkadaslar 2K ekranin iyi ve kotu yonleri nelerdir ekrani cok mu iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Twrp ile flashlanabilir ve rootlu...

https://mega.nz/#!HEARGTyR!_qhtkXyeJspuai9vMNnGhhlLnVE8myYik86t83VqUYU

Ben şu an o rom üzerinden yazıyorum. Polonya 30b sürümünü de kullandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eksilen -- 13 Ocak 2016; 2:15:33 >

Türkiye LG Mart gibi diyor (o da gibi yani belli değil)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gunall

Modem.img benzeri bir dosya bulunuyorsa orijinali [eski yazılım romundaki] ile değiştirilirse imei tekrar geri gelebilir.
    Denemekte fayda var.

hallettim hocam bunu da, bizdeki gibi efs yokmuş gizli saklı. MTK da direk system/data/nvram klasöründe saklanıyormuş imei numarası. dosyayı da buldum ama null değerinde görüyor tablet zaten 2016 tarihli yeni yaratılmış. Baya aradım taradım sonunda bir ufak exe buldum imei numarasını cmd 'de tabletin okuyacağı formata çeviriyor. root explorer ile attım direk klasörün içine resetten sonra imei çıktı, sim falan taktım sorunsuz kullandım. :D Stock roma döndürdüm imei işini de hallettim bu kadar tablet macerası yeter. Gerçi mtk işlemcili cihazlarda da az buçuk tecrübe sahibi olduk bu sayede
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eksilen

Nova team custom mm rom yayınladı, dileyen htcmania.com dan bakabilir...

Twrp ile flashlanabilir ve rootlu...

https://mega.nz/#!HEARGTyR!_qhtkXyeJspuai9vMNnGhhlLnVE8myYik86t83VqUYU

Ben şu an o rom üzerinden yazıyorum. Polonya 30b sürümünü de kullandım...

stock roma göre ne değişiklikler var ? Değer mi geçmeye, 30b nin modemini kullanıyor acaba.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Teğmen
    171 Mesaj
    Nerede kaldı bizim yazılım acaba.
    |
    |

Ben alttaki siteden kurdum dostum,resimlerle de anlatmış,Yazılımonline arkadaş ta anlatmış,fakat
    telefonu kapatmayı,download mode'a almayı yazmamış,bilmeyen olabilir.

http://www.androiddunya.com/lg-flashtool-ile-lg-g2-d802-telefona-rom-nasil-yuklenir/
    |
    |
    Bahsedilenler: Yazılımcı Online , Enrique Iglesias07

Teşekkür ederim hocam,benim telefon eylül üretimi baya yeniymiş,inş çatlama,sarı ekran filan
    yaşamam.
    |
    |
    Bahsedilenler: petro24
    Kablosuz şarj kullanananınız var mı arkadaşlar ? Değişik markalar var da ,hangisi verimli dir ?
    Model tavsiyeniz var mı?

Orijinalden alıntı: ertank07

Arka arkaya mesaj oldu biraz, Forumda konusu illa geçmiştir,kılıf ile kullanaabileceğim,stand gibi
    Kablosuz şarj kullanananınız var mı arkadaşlar ? Değişik markalar var da ,hangisi verimli dir ?
    Model tavsiyeniz var mı?

Acikcasi ben pek kablosuz sarj onermem. Ilk telefonu aldigimda bende cok istiyordum falan ama sonra biraz daha yavas sarj oldugunu ogrendim mis gibi kablo ile etmek varken bence gereksiz. Ama harbiden cok sekil duruyor
    Kilif olarak ben cok sayida kilif kullandim orj akilli kilif,spigen slim armor,seffaf slikon,sadece yanlik metal cerceve ve hatta ekstradan gold rengi telefonuma siyah arka kapakta aldim ama sunu soyliyim cerceve telefonu ciziyor acikcasi oyuzden kullanmiyorum seffaf slikon hemen rengini degistirdi ama spigen ultra hybird de nasil olur bilmem ve o kilifi gercekde gormedim ama cok da guzel gozukuyor bence
    Suan akilli kilif ve spigen slimi kullaniyorum. Genelde okulda saglam olan spigen,disari falan ciktigimda akilli kilifi kullaniyorum ama kesinlikle akilli kilifi siddetle tavsiye ederim. Cakmalardan asla tavsiye etmem alicaksaniz orjinal alin gercekten cok farkediyor. Cok ele ve goze hos gelen bir kilif. Birde 6.0 yukleyip root attinizmi tadindan yenmiyor valla

|
    |

• Yüzbaşı
    953 Mesaj
    Beyler kilit ekranına şifre koydum şimdi kaldıramıyorum. Kaydırma veya Yok devre dışı gözüküyor. Sorun nedir acaba?

Bu arafa yazmayı unutmuşum Sürüm Polonya 6.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 13 Ocak 2016; 10:22:34 >

Orijinalden alıntı: uyelik2016

Klasör oluşturma, yardım?

arkadaşlar eski telefonumda istediğim gibi klasör açabiliyordum ve istediğim uygulamaları bir arada toplayabiliyordum. Bilen yardım ederse sevinirim.

Uygulamalar menüsündeyken, sağ üst köşeden düzenleyi seçip aynı klasörde görmek istediğin uygulamalardan 1 tanesini diğerin üzerine sürükleyip braktığında klasör oluşur. Bundan sonra + ya dokunarak o klasöre diğer uygulamaları seçersin.

Saygılar.
    1997 Mazda Lantis - 1,9 Benzin - 114 Hp-165 Nm
    2001 Skoda Felicia 1,3 Benzin- 68 hp - 106 Nm
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brus77

quote:

Orijinalden alıntı: uyelik2016

Klasör oluşturma, yardım?

arkadaşlar eski telefonumda istediğim gibi klasör açabiliyordum ve istediğim uygulamaları bir arada toplayabiliyordum. Bilen yardım ederse sevinirim.

Uygulamalar menüsündeyken, sağ üst köşeden düzenleyi seçip aynı klasörde görmek istediğin uygulamalardan 1 tanesini diğerin üzerine sürükleyip braktığında klasör oluşur. Bundan sonra + ya dokunarak o klasöre diğer uygulamaları seçersin.

Saygılar.

Allah razı olsun kardeş :)
    Sağolasın. Forever dh forum :)

iyi forumlar, iyi günler.

|
    |

• Teğmen
    150 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Arkadaşlar şu knock code a bir çözüm bulunamaz mı 6da. Sırf bu yüzden yüklemiyorum 6 yı. Ben 3 dokunmayla kullanıyorum ve acayip alıştım buna. Gidip 6 tane yapamam yani ve birde 3 bölge zorunluluğu varmış sanırım o daha da kötü. Tamam anladık daha güvenli ama şu anda istesem zaten ben o kadar güvenli yapabilirim bu kısıtlama niye

Selam.
    Maalesef onun çözümü yok. Ben şekil şifreye döndüm istemeye istemeye de olsa.
    3 bölge 6 dokunuştan daha pratik.
    Saygılar.
    |
    |
    Bahsedilenler: fast556.
    1997 Mazda Lantis - 1,9 Benzin - 114 Hp-165 Nm
    2001 Skoda Felicia 1,3 Benzin- 68 hp - 106 Nm
  • Binbaşı
    1267 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 24 Eylül 2017; 0:50:48 >
    |
    |
    brus77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    411 serisi delta garantili telefonumu çatlak var diye gönderdim. hatta köşesinde ezik bile vardı, inşallah bahane etmezler dedim, nitekim sıkıntısız şekilde kasası değişti. toplam 8 günde elime geçmiş oldu.

aferim delta. sevdim seni.

6.0 yükledikten sonra başlayan ufak bir sıkıntım var arkadaşlar. 2 gündür wifi bağlıyken belli bir süre sonra internetten veri transferi yapamıyorum. wifi bağlantısı kopmamış ama net yok. telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. var mı bunun bir çaresi?
    |
    |

3845#*855#

|
    |
    ReaLLibe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serseri441907

3845#*855#

Bu 6.0'da kullanılmıyor hocam bunu biliyorum.

SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.