Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
72.614
Cevap
423
Favori
2.202.460
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    16613 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: agritux

anladım. işte o tarz brick için hard brick diyorlar. hard brick çözmek için de anakart üzerindeki devreler arasında köprü kurmak gerekiyor. ben pek anlamıyorum. bir resimli anlatıma rastlamıştım. bakındım şimdi de tekrar göremedim.

Onu biri halletti forumda konu varda anlatmıyorlar XDA da da var konusu kısa devre yapılacak yeri gösteriyor da vallahi tam okumadım rj45 kablo falan fotosu koymuş dedim ula ne alaka. Ama sanırım GND dediği için cat5 kablonun şasejini anakarta değdirerek yapılıyor. Bak şimdi kafamda ampül yandı düşününce Aman Allah korusun o derece hard brick yapmayalım da G3 ü soft yarı hard falan yeterli

@hsenx

O değilde şimdi tab1 ve tab2 nin özelliklerine baktım bire bir aynı donanıma sahip cihazlar. fakat tek farkı onda 7" ips ekran var bizde kıytırık TN panel. İşlemciler falan her şey aynı. Yazılımı neden çalışmadı acaba ? Aramızda rom portlayan oldu mu hiç ? ,böyle bire bir donanımda sadece build.prop da değişklik yapsak yer mi acaba. Bir araştırayım bakalım, çünkü tab2 ye lolipop güncellemesi verirken tıpa tıp aynı donanımdaki tab1 e güncelleme vermemiş lenovo. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 12 Ocak 2016; 17:22:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hsenx

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    6006 Mesaj

http://www.buyincoins.com/item/26740.html#.VpUa3vmLSUk

bu ne işe yarıyor hocam?
    eskiden televizyonlar dışarıdan antenliyken yükseltici gibi bir şey vardı onun mantığı ile mi?
    Yoksa evde wireless rpeat etmek için kullandığımız rpeater gibi mi?
    bilginiz var mı?
    |
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: agritux

http://www.buyincoins.com/item/26740.html#.VpUa3vmLSUk

bu ne işe yarıyor hocam?
    eskiden televizyonlar dışarıdan antenliyken yükseltici gibi bir şey vardı onun mantığı ile mi?
    Yoksa evde wireless rpeat etmek için kullandığımız rpeater gibi mi?
    bilginiz var mı?

çok ilginç ilk defa gördüm vallahi, access point gibi bişey diyecem ama iki girişi var diğeri ne işe yarıyor acaba ?

tabletle başım dertte hala cm rom buldum kurayım dedim sd karttan atarım diye bastım wipe 'ı anaa sd kartı görmüyor twrp. pc de tanımıyor falan yine söküp takarken şans eseri tanıdım pc ama bu seferde dosya aktarmıyor. ADBsideload ne işe yarıyor derdim hep onu da kullanmış olduk. Şimdi onunla rom flashlıyorum bakalım çalışır inşallah. hah nazar değdirdik

edit: bunu da hallettik şükür açılıyor bakalım 5,1,1'li tabletimiz :D ahanda imei silinmiş iyi mi. Ne yapacaz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 12 Ocak 2016; 20:14:57 >

Ne mutlu Türküm Diyene

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Telefonu hepsiburadadan alan var mi ? Memnun musunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mükemmel olmuş,nerdeyse Cynoagen mod kadar yağ gibi akıyor.Lolipop gerçekten çok kötüymüş,G2 den
    geçtim,eyvah dedim bu yazılım nedir?Pil su gibi gidiyor.Bu telefonda modifiye stockları bilmem,ama
    lolipop ta durulmaz çok sıkıntılı devamlı takılıyor,Marshmallow çok smooth bilgi veren arkadaşlara
    teşekkür ederim.

Root konusunda root eden birisi xda 'da sim kart okumamiş,Status bardaki data ok 'ları yok olmuş.
    Root edenler böyle sıkıntılar yaşadı mı ?

Video
    https://www.youtube.com/watch?v=ZBwe5TmRGGM

• Yarbay
    2595 Mesaj

G3 bitti bu kez de tablet başladı illa kurcalayaksın android 6 ile g3 kusursuz olunca tablete musallat oldun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar son zamanlarda mic çatlağı yüzünden değiştiren oldu mu telefonu. bi kere degiştirmiştim temmuz ayı gibi. şimdi farkettim hafiften yine catlak var gibi. Acaba tekrar değiştirebilir miyim?
    avea taahhütlü bu arada fırat elektronik ankara servisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

edit
    http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/mm-xposed-support-d855-v30b-t3286231

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrecan3321 -- 12 Ocak 2016; 20:59:44 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: petro24

G3 bitti bu kez de tablet başladı illa kurcalayaksın android 6 ile g3 kusursuz olunca tablete musallat oldun

he yav G3 ile uğraşacak bir şey bulamadım uğraşıp bozmayayım güzelim akıcı, bataryası iyi giden romu tablete sardım onda da imei patladı demin. MTK lı işlemcilerde olay farklı mı acaba imei yazmadım kara kara düşünüyorum bakalım

Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Ya android konusunda tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum bu MM'a xposed falan ne zaman gelir? Lolipopta falan tecrübe eden var mı bu geçiş sürecini?

xda da yapanlar var da hiç işim düşmediği için uğraşmadım hocam

Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gregom

arkadaşlar son zamanlarda mic çatlağı yüzünden değiştiren oldu mu telefonu. bi kere degiştirmiştim temmuz ayı gibi. şimdi farkettim hafiften yine catlak var gibi. Acaba tekrar değiştirebilir miyim?
    avea taahhütlü bu arada fırat elektronik ankara servisi.

garanti devam ediyorsa isterse 50 kere çatlasın ilgilenmek zorundalar hocam. Hele TR garantiliyse kafanız rahat olsun daha iyi ilgilenirler. çatlak konusunu kabullendikleri için 6 ay içinde bire bir değişim 6 aydan sonrada kasa değişimi yapıyorlar garanti süresi içinde.
    |
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    2630 Mesaj

Sağolun hocam

Tablet konusunda da iyi şanslar dilerim Elin dursa ayağın durmuyor yav oynayacan illa birşeyle

|
    |

411K serisi mayısta aldim çatlama felan yok varsa da ben gormuyorum
    (eski cihazi yutturmuslar bana ama çok şukür sorunsuz aldigimda kitkat taydi )

|
    |

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkdaşlar Lg G3 ü belki 2-3 gündür kullanıyorum,Birkaç saat önce Android 6.0 a geçtim kdz ile.Gerçekten
    mükemmel olmuş,nerdeyse Cynoagen mod kadar yağ gibi akıyor.Lolipop gerçekten çok kötüymüş,G2 den
    geçtim,eyvah dedim bu yazılım nedir?Pil su gibi gidiyor.Bu telefonda modifiye stockları bilmem,ama
    lolipop ta durulmaz çok sıkıntılı devamlı takılıyor,Marshmallow çok smooth bilgi veren arkadaşlara
    teşekkür ederim.

Root konusunda root eden birisi xda 'da sim kart okumamiş,Status bardaki data ok 'ları yok olmuş.

Video

G3 android 6 gercekten lolipoptan sonra cok iyi geldi.root konusunda hiçbir sıkıntı yok.fabrika ayarlarina döndüm taş gibi duruyor.

|
    |

• Yarbay
    2161 Mesaj

garanti veren firma soru işareti, 32 gb alın

|
    |
    ikonx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar beni acil bir bilgi lazım 509 serisi G3 hangi aya aittir ay/yıl??

Arkadaşlar beni acil bir bilgi lazım 509 serisi G3 hangi aya aittir ay/yıl??

2015 9.ay hocam

Arkdaşlar Lg G3 ü belki 2-3 gündür kullanıyorum,Birkaç saat önce Android 6.0 a geçtim kdz ile.Gerçekten
    teşekkür ederim.

Video

HOCAM BARI SIZ ANLATIN. NASIL YÜKLEDİNİZ 6.0 BIZDE YAPALIM. HERKES KENDI KENDİNE KONUSUYOR. BI TAM CEVAP YOK.

• Yarbay
    4340 Mesaj
    Uzun suredir kullanan arkadaslar, hala bir gunu rahat cikariyor musunuz ? Internet,konusma,video izleme gibi klasik bir kullanimda bir gunu tam cikariyor mu ? Dolu bataryayla bir film izledikten sonra ortalama %kac sarj kaliyor ?

Bir de yuksek ayarlarda oyun oynarken bir sure sonra kasma oluyor mu telefonda ve oyun oynarken sarj performansi nasil ?

SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.