Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26722673267426752676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Baz istasyonunda mı yaşıyorsunuz hocam
    Bende ful çeken yerde speed test yapmıştım, utandım paylaşamıyorum.

@agritux hocam sen geç vodafone geç

Kaç para ulan bi speedtest?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 saat ekran süresi tüm G3 kullananlarda aynımı? Eger oyleyse çok kötü bir sonuç. G3e geceyim diyorumda ekran süresi kötü görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 12 Ocak 2016; 9:07:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti Gidiyor üzerinden %10 indirimle 1030 TL ye almış bulunmaktayım. (Delta Garanti) İnşallah sorunsuz güzel bir kullanıcı deneyimim olur.
  • Ankara çukurambar vodafone vs avea

http://i.hizliresim.com/7MqgNN.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayel52

android 6.0 yuklemedim nasil kullaniyorsam oyle kullandim tlfnu.ayrica normal siyah metal cerceve iste.bende biliyorum cok sacma bise oldugunu ama durum bu!!!

Link atabilir misiniz hocam
  • quote:

Ankara çukurambar vodafone vs avea

http://i.hizliresim.com/7MqgNN.jpg

vay avea fark atmış

ben vodafone cuyum hocam değişmem
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    yok fark atmamış da bizim neyimiz eksik onu anlayamadım fulse ful işte 34 nerede 1 2 3 4 nerede
  • quote:

Baz istasyonunda mı yaşıyorsunuz hocam
    Bende ful çeken yerde speed test yapmıştım, utandım paylaşamıyorum.

tarifem spotify 3 gb esnek tarife..
    aldığım hız gerçekten Türkiye standartlarının üzerinde bi hız.
    3G'de bu hızı alıyorum 4.5G'de kim bilir kaç olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Ocak 2016; 9:51:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

iyi geceler.. android 6 yüklemiştim telefona geri 5 e dönüp custom rom kurmak istiyorum. lg flash tool programı ile geri dönebilir miyim 5 e ?? teşekkürler..

şu an sadece LG UP ile geri dönüş oluyormuş
    @Yazılımcı Online anlatımı var

http://forum.donanimhaber.com/m_88464102/mpage_866/tm.htm

teşekkür ederim hocam anlatım yapan @Yazılımcı Online hocama da ayriyeten teşekkürler..

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    bende samsung galaxy tab 3 t-110 var onunda hiç bi desteği yok son sürüm jelly bean hiç güncelleme vermediler vede hiç bi desteği yok bi root ve recovery kurdum o kadar :) bence tablette en iyisi nexus almak sade ve seri olur :)
  • Lg3 kullanan dostlar; 1100. hatta 100 tl. para puan ile 1000tl.ye gelecek
    Beyaz: 511 SERİSİ yada Gold : 510 SERİSİ G3 Almayı düşünüyorum.

Resmi ithalatçı ve Teknik servisi RİTZY imiş .Tavsiye edermisiniz ?

KASA ÇATLAMASI Bu yeni 510 seri ler için hala devam ediyormu acaba ?

Yoksa bu fiyata bu donanımlara sahip başka bir telfn mu tavsiye edersiniz ?

Not : Lütfen 510 veya 511 Serisi bu kasalardan kullanmış yada kullanmakta olanlar beni bilgilendirirse çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

bende samsung galaxy tab 3 t-110 var onunda hiç bi desteği yok son sürüm jelly bean hiç güncelleme vermediler vede hiç bi desteği yok bi root ve recovery kurdum o kadar :) bence tablette en iyisi nexus almak sade ve seri olur :)

elimde galaxy tab 2 7" var. modeli de p3110 yanlış hatırlamıyorsam ve daha dün cm 12.1 kurdum. samsung değil google da olsa nexus cihazlara belirli bir süre sonra güncelleme vermiyor, developerların insiyatifine kalıyorsunuz. arkadaşın anlatmak istediği custom romun bile olmadığı. tab 2'den bu yönde orta derecede memnunum, hiç değilse cm ile falan akıcılığı sağlayıp anneme candy crush falan oynattırabiliyor.
  • Arkadaşlar lgphonefirmware sitesinden lg g3 32 gb polonya marshmallow'un kdz guncellemesini indirip flashlasam olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

Lg3 kullanan dostlar; 1100. hatta 100 tl. para puan ile 1000tl.ye gelecek
    Beyaz: 511 SERİSİ yada Gold : 510 SERİSİ G3 Almayı düşünüyorum.

Resmi ithalatçı ve Teknik servisi RİTZY imiş .Tavsiye edermisiniz ?

KASA ÇATLAMASI Bu yeni 510 seri ler için hala devam ediyormu acaba ?

Yoksa bu fiyata bu donanımlara sahip başka bir telfn mu tavsiye edersiniz ?

Not : Lütfen 510 veya 511 Serisi bu kasalardan kullanmış yada kullanmakta olanlar beni bilgilendirirse çok memnun olurum

Benim cihazımda 510 serisi delta garantili yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Yeni seriler adı üstünde yeni olduğu için çatlak probleminin bunlarda olup olmayacağı meçhul. İleride göreceğiz. Çatlak problemi büyük bir problem olmasada ileride olma ihtimaline karşılık sağlam bir ithalat garantili almanızı tavsiye ederim. Çok araştırmış ince elemiş sık dokumuş biri olarak size bir kaç nacizane tavsiye;
    1. Paralel alacaksınız mümkünse Delta garantili alın. Alamazsanız fonotel. Başkasına girmeyin.
    2. Forum çek sayfasını bakarsanız hediye çeki satın alıp bununla n11 den alabilirsiniz. Bu şekilde çok daha ucuza alabilirsiniz.
    3. Beyaz renk kesinlikle tavsiye etmem. Zevk meselesi ama beyaz renk sanki çakma gibi duruyor. Gold veya titan rengi tercihiniz olsun. Elinize aldığınızda bile premimum bir görünüşleri var.

• şuanda telefonumda v20i stok rom var root atmaya çalışıyorum 2 root yöntemi denedim 2 side çalışmadı çalışan root yöntemi hangisidir ??

Edit : çalışan root buldum.. ama cwm/twrp yüklemedi nasıl yükleyeceğim yardım ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn003 -- 12 Ocak 2016; 14:02:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrodia

Arkadaşlar lgphonefirmware sitesinden lg g3 32 gb polonya marshmallow'un kdz guncellemesini indirip flashlasam olur mu

cihaz 16 ise farketmez hocam birisini indir..ama 32 ise mutlaka 32'yi indirmeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Ocak 2016; 14:00:55 >
  • arkadaşlar aranıza ben de katıldım. biraz oldu ama üyeliği yeni açtım forumda :)

1- önerebileceğiniz tema var mı? başka geliştirici uygulama vb. de tavsiye alabilirim.
    2- yeni android sürümü 16 gblıklar için de gelir mi?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyelik2016

arkadaşlar aranıza ben de katıldım. biraz oldu ama üyeliği yeni açtım forumda :)

1- önerebileceğiniz tema var mı? başka geliştirici uygulama vb. de tavsiye alabilirim.

teşekkürler.

1-nova launcher ve icon packlar play storede bula bilirsin çeşit bol olarak
    2-866. sayfada @Yazılımcı Online nın anlatımı ve linkler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrodia

Arkadaşlar lgphonefirmware sitesinden lg g3 32 gb polonya marshmallow'un kdz guncellemesini indirip flashlasam olur mu

866. sayfada @Yazılımcı Online nın anlatımı ve linkler var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uyelik2016

arkadaşlar aranıza ben de katıldım. biraz oldu ama üyeliği yeni açtım forumda :)

teşekkürler.

1-nova launcher ve icon packlar play storede bula bilirsin çeşit bol olarak
    2-866. sayfada @Yazılımcı Online nın anlatımı ve linkler var

eyvallah. Nova Launcher'ı indiririm. Nova Launcher Prime indirimini takip ederim. (arasındaki fark nedir?)

ben öyle kendi güncellemesini tercih ediyorum çünkü pek anlamıyorum bu işlerden :) şimdi kullandığımız da ne bilmiyorum :D :D

iyi günler cümleten.

• 
Sayfa: önceki 26722673267426752676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.