Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26662667266826692670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu program internet olunca çalıyor.Bildiğiniz fm alıcı ile yani internet kapalıyken fm donanımı ile çalışan program varmı.
  • Benimde telefonum ame acaba hangi radyo programını kullanıyorsunuz.
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Benimde telefonum ame acaba hangi radyo programını kullanıyorsunuz.
  • yuvasaray kullanıcısına yanıt
    Hocam menüden güncelleme merkezine girin uygulama güncellemesine tıklayın sayfanın sonunda boş uygulamalar bölümünde radyo var oradan yükleyip dinleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeşim benim güncelleştirme merkezinde uygulamalar bölümü yok.İstanbul bilişimden paralel ithalat olarak aldım.Acaba rootlamakmı gerekiyor.
    Güncelleştirme merkezine girin uygulama güncellemesi menüsünün içinde bende ist bilişimden aldım ben dinliyorum

Rootlamaya gerek yok

• Arkadaşlar güncelleme merkezinde uygulama güncellemesi bölümü bende çıkmıyor sebebi nedir ?
  • muxo kullanıcısına yanıt
    wi-fi de ne kadar kayıtlı ağ varsa silin, wi-fi'yi batarya düzelene kadar kullanmayın, sonra batarya kalibrasyonu yapın. bende de aynı sorun vardı bu ikisinden biri işe yaradı ama hangisi bilmiyorum.

batarya kalibrasyonu içinhttp://teknokasif.com/batarya-kalibrasyon-islemi-nasil-yapilir/
  • bugün vedalaştık cihazla. 6 ay garantisi kala sattım. muhtemelen iphone yada sony alacağım hoşça kalın dostlar.
  • theman32 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim :)

Cihaz yurt dışından temin edildi

• Bende araniza katildim arkadaslar lg g2 verip usrune biraz para takas ettim. 417serisi gold TR cihaz, henüz 6.0gecmedim ama yükleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 11 Ocak 2016; 8:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifiri34

bugün vedalaştık cihazla. 6 ay garantisi kala sattım. muhtemelen iphone yada sony alacağım hoşça kalın dostlar.

Hayırlı olsun
    Sony alın bence iPhone alana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

BendeBaraniza aktildim arkadaslar lg g2 verip usrune biraz para takas ettim. 417serisi gold TR cihaz, henüz 6.0gecmedim ama yükleyeceğim.

Hayırlı olsun G3 dünyasına hoş geldin
    Android 6.0 düşünüyorsan anlatım altta

http://forum.donanimhaber.com/m_88464102/mpage_866/tm.htm

• Sağolasın dostum,yüklemek gerek Android 5.0 haliyle G2 den daha sıkıntılı gözüküyor.
  • Mantıklı olan ne 500e ekranını yaptırmak yoksa 300e kırık ekranlı g3ü satıp 2. El s3 almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 11 Ocak 2016; 9:08:27 >
  • Android 5.0 20N sürümü zor root oluyormuş galiba,bunun için root yöntemi bulamadım arkadaşlar,tek click vs.
    root yöntemi biliyormusunuz,iş yerindeyim bütün forumu gezemedim,malesef.
  • Herkese iyi günler. 2 yıl evvel (2014 ağustos) almış olduğum Lg G3 cihazımdan oldukça memnunum aslında birkez kasa çatlağından dolayı garantiye yollamıştım düzeltip geri yollamışlardı. Lolipop çıktığından beri bu sürümü kullanıyordum. Cihaz Turkcell den alındığı için içinde radyosu hiç bir şekilde çalışmıyor ve menüsü çıkmıyordu. 3 gün evvel Android global 6 sürümünü yükledim polonya sitesinden ve şimdilik gayet memnunum cihazın performansından. Sormak istediğim bir şey de şu dur ; Sürümün kurulumunu ingilizce( abd ) olarak yaptım ve cihazda daha önce olmayan radyo geri geldi. Açtığımda kulaklığı takın dedi ve bende kulaklığı taktım ancak radyo çekimi olmadı yani hiç bir kanalı yakalayamadım. Hani cızırtı bile çıkmadı kulaklıktan. Kulaklık takılıyken hoparlöre sesi verdim yine ses çıkmadı. Bu durumla karşılaşan oldumu acaba hiç. Birde garantiden yaklaşık 8 ay önce kasa çatlağı değişmişti yine aynı çatlak üstünde ve altında yeniden oluştu. Aynı şekilde yine garantiden değiştirirler mi acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

BendeBaraniza aktildim arkadaslar lg g2 verip usrune biraz para takas ettim. 417serisi gold TR cihaz, henüz 6.0gecmedim ama yükleyeceğim.

Hayırlı olsun G3 dünyasına hoş geldin
    Android 6.0 düşünüyorsan anlatım altta

http://forum.donanimhaber.com/m_88464102/mpage_866/tm.htm

Paralel g3 kullanıyorum, verdiğiniz rehberdeki android 6.0 kurulumlarından "LG FLASH TOOL KULLANARAK YÜKLEMEK (STOCK KULLANICILAR İÇİN)" olanı yaparsam telefon garanti dışına çıkar mı ?
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 26662667266826692670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.