Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
72.614
Cevap
423
Favori
2.202.243
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    70 Mesaj

Farklı sim kartlar denedim sorun değişmedi.
    |
    |
    ReaLLibe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MylifeisPC -- 9 Ocak 2016; 21:12:35 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Tamam şarj tasarrufu sağlıyor ama şarjdan tasarruf amacıyla değil de ekrana yanlış dokunmaları engellemek için yapılmış. Mesela konuşurken ekran açık kalırsa yanagımızla konuşmayı kapatabilir veya farklı bir yerlere dokunabiliriz. Aynı cepteki gibi ekranı kapalı tutmasının sebebi yanlış dokunmaları önlemek

Öyle olsa tüm ekranı karartmak yerine sadece konuşmayı bozabilecek 2 tuş pasif hale getirebilir.Pil tasarrufu içindir.yanlış dokunmalar için oldugunu sanmam

Söylediğiniz şeyin ne kadar mantıksız olduğunun farkında olarak yazmışsındır umarım.

Fikrime mantıksız derken kendi mantığınızı ölçmeniz için de iyi bir fırsat oldu bu o zaman.LG G3 kullanım kitapçığından alıntı.İngilizce çeviremezsen PM mesaj atarsan yardımcı olurum.Konu kirliliği olmaması için :)

http://eguides.sprint.com/support/eguides/lgg3vigor/index.html#lg_g3_vigor_ug/proximity_sensor.html
    |
    |

• Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Juan - Juan

Merhaba arkadaslar sizlere bir sorum olacak . Gittigidiyor'dan 1100tl'ye delta garantili lg g3 32 buldum ve almayi düşünüyorum. Buradan almayi önerir misiniz. Bir sorun ciktiginda iade edebilir miyim.

hocam ben 2 gün önce aldım n11den 1,010 tl ye geldi kupon ile.delta garantili cihaz .iade olayı pek kolay olmuyor . cihazı servise gönderiyorsunuz servisten olumlu rapor çıkar ise ancak o şekilde iade edebilirsiniz diye biliyorum ben. hayırlı forumlar..
    arkadaşlar telefona güncelleme geliyor ""1-google yaması ile kullanabilirlik iyileştirmeleri "" adlı.. indiriyorum kurulum moduna geçior ancak daha sonra ""software update unavailable" diye bir hata alıyorum ve güncelleme yarıda kesiliyor daha önce böyle sorun yaşayan oldumu acaba cevap yazann olursa sevinirim saygılar

Gg de cayma hakki falan yaziyor 14 gun icinde. Ondan sordum yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BatCat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1676 Mesaj

Hocam tel rootlumu

|
    |
    BatCat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam cihazın lg türkiye lgtürkiye garantili

|
    |
    Gravaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

anlıyorum hocam teşekkürler

|
    |
    gungorce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Juan - Juan

Merhaba arkadaslar sizlere bir sorum olacak . Gittigidiyor'dan 1100tl'ye delta garantili lg g3 32 buldum ve almayi düşünüyorum. Buradan almayi önerir misiniz. Bir sorun ciktiginda iade edebilir miyim.

ben hepsi buradadan delta garantili olarak aldim.bence lg garantisiyle delta ariza oldugunda degisim falan yapmiyorlar.eger yaparlarsa sansa denk gelmistir.apple haricinde degisim kolay kolay yok.
    ben bundan sonra apple dan baska bir cihaz almicam fakat su ana kadar kullandigim en kullanisli android cihaz g3.
    hepsiburadan al bence cunku garantiye gonderirken ilk once hepsiburadaya gonderirsin.hem hediye ceki alirsin.

Mesela telefon bana ulasti ama bi baktim ki telefonun bir yerinde catlak var. O sekilde iade edilir mi demiştim.

|
    |
    karayel52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    Bugün yine aynı kullanımlarda 6 saati gördüm. Tek farkı güç tasarrufunu hiç açmadım.

• Binbaşı
    1237 Mesaj

Orijinalden alıntı: meco2010

Bugün yine aynı kullanımlarda 6 saati gördüm. Tek farkı güç tasarrufunu hiç açmadım.

ya arkadas nasıl alıyonuz bunu. aynı tel aynı surum 3,5 saat max. nasıl iş anlamadım. helal olsun

• Yüzbaşı
    503 Mesaj
    1 yıllık g3 32 gb delta garantili cihazımı nihayet servise verdim.
    Delta garantiliyde ve gayet ilgililer, sarj cihazı ses yapıyordu hemen yenisini verdiler, diğerinide almadılar.
    Cihaz tamir edilince kargo ile ücretsiz gönderecekler. yan Çatlayan çitayı değiştiriyoruz dediler. Bakalım cihaz gelince de mutlu olacak mıyım.
    Şimdilik 10 numara servis.
    İlk garantiye uğramamda sıvı teması olmadan sıvı teması deyip beni yarı yolda bırakan samsunga biraz feyz alsın.

Orijinalden alıntı: mustafa99999

quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

ya arkadas nasıl alıyonuz bunu. aynı tel aynı surum 3,5 saat max. nasıl iş anlamadım. helal olsun

Kullanım şekli hocam.Siz ekran parlaklığı yüksek, internette dolaşarak,oyun oynayarak,video izleyerek vs alıyorsanız normal sayılır o süre.Hadi en çok 1 saat fazla versin.Ben gün boyu whatsapp kullanarak alıyorum bu süreyi.Bu aralar çok ihtiyacım olmuyor telefondan farklı işler yapmaya.
    |
    |

• Binbaşı
    1237 Mesaj

Benim telefonda rehbere erişemiyorum.Kişi listesi güncelleniyor diyip duruyor.Aynı şekilde çağrı geçmişine de erişemiyorum.Ancak whatsapp ta kişiler hala görünüyor.Yardımcı olabilir misiniz?
    |
    |
    Bahsedilenler: Yazılımcı Online , hsenx , -forumber-

Hocam farkettiyseniz sadece watsap ve biraz arama yapmış yani telefonu yoracak oyun uygulama açmamış sadece ekran açık kalmış 6 saat

|
    |
    mustafa99999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: eto83

Hocam farkettiyseniz sadece watsap ve biraz arama yapmış yani telefonu yoracak oyun uygulama açmamış sadece ekran açık kalmış 6 saat

Aynen hocam çok az internet geri kalanın hepsi whatsapp :)
    |
    |
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.