Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
72.614
Cevap
422
Favori
2.202.630
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    953 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Oyun optimizörüne nasıl gireceğiz sadece acma kapa var ne işe yarıyorki bi fark hisetmiyorum açıkken

gt racing indirmiştim bende, marshmallow da herşey güzel de sanki oyunlar da biraz daha kasma var gibi geldi. Optimizatörü falan da kapatıp açtım vs fakat bir katkısını göremedim hiç. Grafik işlemci artık 2016 'da çıkan oyunları hiç kaldırmaz sanırım :D

Aynen optimizatör ün hiç bir etkisi yok.

Telefonu yeniden başlatınca uyguluyor ayarları :)

Valla gün içerisinde 2 adet pil kullandıpım için sürekli yeniden başlatıyorum telefonu zaten. Ayar da sürekli açık. Bir faydasını görmedim şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1237 Mesaj

Hali bu arkadaşlar kablonun.
    http://i.hizliresim.com/gZXZpR.png
    Donanımhaber resim yüklerken request entity too large hatası verdiğinden hızlıresim e yüklemem gerekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    meco2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah hocam mutlaka arayacağım o kablodan

|
    |
    Gravaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: baymore

Arkadaşlar LG Slim Guard Kılıf nereden bulabiliriz

http://www.lg.com/tr/aksesuarlar/lg-CCH-320G

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum arkadaşlar. Alan varsa nereden aldı. Bildirirse g3 almayı planlıyorum direk siparişini vereyim.

Malfurion...
    The teachings of Cenarius were always your path.
    I felt... another calling. It was power I sought... but not the conquer or rule.
    It was a means to an end... to save Azeroth from an unstoppable foe.
  • Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Majestyca

quote:

Orijinalden alıntı: baymore

Arkadaşlar LG Slim Guard Kılıf nereden bulabiliriz

http://www.lg.com/tr/aksesuarlar/lg-CCH-320G

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum arkadaşlar. Alan varsa nereden aldı. Bildirirse g3 almayı planlıyorum direk siparişini vereyim.

Siteye girince sağ üstte kırmızı kutucuk var NEREDEN ALABİLİRİM yazıyor ordan bulunduğunuz şehirde nerde var öğrenebilirsiniz yine hepsinde olmayabiliyor gitmeden de bi arayın numaraları yazıyo zaten.

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTeeemo

Dün akşam 1169 tl ye 32 gb 511 serisi sipariş ettim n11 üzerinden. aranıza katıldık sonunda

İMEİ sorgulattın mı hocam nasıl çıkıyor. ben lg türkiye garantili aldım sorgulattım böyle çıkyor. ithalat yoluyla diyor paralel mi distribütör mü kafam karıştı.

IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak
    İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Sorgu Tarihi
    09/01/2016
    Marka/Model
    Üretici: LG Electronics Inc. Pazar Adı: LG G3 Model Bilgileri: LG LG-D855TR

paralel aldım hocam. Şuan kargoda ama pazara kaldığından pazartesi anca alırım. bakıcam saolun.
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    Merhaba,

Lollipop'ta gelen çağrı sesini telefonu ters çevirerek kapatabiliyorduk, bu sürümde bulamadım, kaldırıldı mı?

Tamam şarj tasarrufu sağlıyor ama şarjdan tasarruf amacıyla değil de ekrana yanlış dokunmaları engellemek için yapılmış. Mesela konuşurken ekran açık kalırsa yanagımızla konuşmayı kapatabilir veya farklı bir yerlere dokunabiliriz. Aynı cepteki gibi ekranı kapalı tutmasının sebebi yanlış dokunmaları önlemek

|
    |
    MylifeisPC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende 6.0 a gectim.batarya performansi ciddi sekilde düzeldi cok guzel oldu. Ama sarj da cok gec oluyor onceden 1 bucuk saat civari dolardi simdi ise 2 saatte %40 anca doldu niye böyle oldu acaba sarj aletimde orjinal.

6 da böyle bir ayar yok neden.

|
    |

Orijinalden alıntı: DROID RAZR

Hocam görünüm falan önemli değil, yolculuk için çok iyi olur 6000 Mh, satın alabileceğimiz bir link var mı?

ben bunu aldım orjinal ürün. lg g3 ü hemen hemen 3 kez şarj etti. 3 hafta önce 32 tl ye geldi. şimdi 50 tl civarı indirimleri beklersen inebilir, türkiyede 70 tl civarı şuan.

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muspel -- 9 Ocak 2016; 17:50:50 >
    |
    |

• Binbaşı
    1104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Bende 6.0 a gectim.batarya performansi ciddi sekilde düzeldi cok guzel oldu. Ama sarj da cok gec oluyor onceden 1 bucuk saat civari dolardi simdi ise 2 saatte %40 anca doldu niye böyle oldu acaba sarj aletimde orjinal.

Mesajıma cevap verirsiniz diye tahmin ediyorum. Genelde kimse yardimci olmuyor. Nasil yüklediniz 6.0 soyleyin bizde yapalim

1 yılı aşkın süredir LG G3 kullanıyorum. Son zamanlarda rehber kilitlenmeye başladı. Rehber bölümüne geldiğimde isimler bazen görünmüyor bazen de arama tuşuna basınca ekran kilitleniyor ama karşı tarafa çağrı gidiyor. 30-35sn sonra arama sonlandırıldı diyor. Geçen ay Operatör ve simkart kart değişikliği (4.5g) yaptım ve o zamandan beri böyle sıkıntı veriyor telefon. Hattı başka telefonlarda denedim sorun yok. Telefona başka hat taktım sorun devam ediyor. Rehber-ayarlar-gösterilecek kişiler sekmesindeki seçenekler de görünmüyor.

• Binbaşı
    1354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ebb47

quote:

Orijinalden alıntı: Peyloride

Hocam o Android İS işini çözdüm. Modemden dolayıymış. Xda'daki Hybrid 21A modemini kurunca düzeldi. Şu an 1 saat geçti ve uyanık tutma süresi 2 dakika 30 saniye.

Onceden 30b romlu 21a modemli olarak kullanmiyormuydunuz ki telefonu ?

Önceden normal 21A modemini kullanıyordum. Lollipop için olanı. Bu yeni kurduğumu bahsettiğim XDA'daki konuda bahsedilen hybrid olanı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: muxo

Tamam şarj tasarrufu sağlıyor ama şarjdan tasarruf amacıyla değil de ekrana yanlış dokunmaları engellemek için yapılmış. Mesela konuşurken ekran açık kalırsa yanagımızla konuşmayı kapatabilir veya farklı bir yerlere dokunabiliriz. Aynı cepteki gibi ekranı kapalı tutmasının sebebi yanlış dokunmaları önlemek

Öyle olsa tüm ekranı karartmak yerine sadece konuşmayı bozabilecek 2 tuş pasif hale getirebilir.Pil tasarrufu içindir.yanlış dokunmalar için oldugunu sanmam

Arkadasin dedigi dogru. YANLIS BASMALARI ONLEMEK AMACIYLA YAPILMIS bi özellik. Telegonda cift tiklama özelliği vs vs nedenlerle cepte ekranin acilmasini veya konusma sirasinda yanaginiza carpip baska islem yapmasini engellemek temel amaci. Tabi ekrani kararttigi icin sarj tasarrufu da sagliyor.

|
    |
    MylifeisPC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Öyle olsa tüm ekranı karartmak yerine sadece konuşmayı bozabilecek 2 tuş pasif hale getirebilir.Pil tasarrufu içindir.yanlış dokunmalar için oldugunu sanmam

Söylediğiniz şeyin ne kadar mantıksız olduğunun farkında olarak yazmışsındır umarım.

Orijinalden alıntı: blackswarthy

Selam Arkadaşlar;
    1 yılı aşkın süredir LG G3 kullanıyorum. Son zamanlarda rehber kilitlenmeye başladı. Rehber bölümüne geldiğimde isimler bazen görünmüyor bazen de arama tuşuna basınca ekran kilitleniyor ama karşı tarafa çağrı gidiyor. 30-35sn sonra arama sonlandırıldı diyor. Geçen ay Operatör ve simkart kart değişikliği (4.5g) yaptım ve o zamandan beri böyle sıkıntı veriyor telefon. Hattı başka telefonlarda denedim sorun yok. Telefona başka hat taktım sorun devam ediyor. Rehber-ayarlar-gösterilecek kişiler sekmesindeki seçenekler de görünmüyor.

Farklı sim kart takıp deneyin sorun yine aynıysa hard reset deneyin.

• Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: voodoo_wd

Merhaba,

Lollipop'ta gelen çağrı sesini telefonu ters çevirerek kapatabiliyorduk, bu sürümde bulamadım, kaldırıldı mı?

Erişilebilirlik ayarlarında var.

Merhaba arkadaslar sizlere bir sorum olacak . Gittigidiyor'dan 1100tl'ye delta garantili lg g3 32 buldum ve almayi düşünüyorum. Buradan almayi önerir misiniz. Bir sorun ciktiginda iade edebilir miyim.

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.