Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26562657265826592660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stickand

quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agritux

profili silme yok muydu yahu? siz böyle deyince denemeye korktum :)

Profil bölümüne de geldim hocam ordan da silinmiyor ki :) cidden çözümünü bulmamız lazım bu kadar saçma birşey olamaz adimsayar kapanmıyor

adım sayar bir sensor rootsuz kapamak zor.

hiç şarj yemiyor.

lg g3 te barometre var arkadaşlar.

yahoo wheater ile mesela 1000.3 diyosa 1000.1 goseriyo. az fark var...

ama nedense bu resmi olarak belirtilmemiş

hocam app remover ile telefonun kendi kalkmayan uygulamalarını kaldıran program var bilirsiniz büyük ihtimalle onunla kaldırdım lg healt'ı adım sayar durmuştur artık değil mi

cpu z ile sensorler kısmına bakın lg stepcounter gibi bir sensor var. dediğim gibi durmamış olabilir. ancak buradan bir batarya tasarrufu sağlamak gözle görülmez. ancak atıyorum 70 saat olan standby 70 saat 30dk olur gibi

• F460 Serisi cat6 cihazı olan arkadaşlar güncelleme gelmiş pc suiteden yapılıyor. Ben suan pc suiteden yapıyorum güncellemeyi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agritux

profili silme yok muydu yahu? siz böyle deyince denemeye korktum :)

Profil bölümüne de geldim hocam ordan da silinmiyor ki :) cidden çözümünü bulmamız lazım bu kadar saçma birşey olamaz adimsayar kapanmıyor

adım sayar bir sensor rootsuz kapamak zor.

hiç şarj yemiyor.

lg g3 te barometre var arkadaşlar.

yahoo wheater ile mesela 1000.3 diyosa 1000.1 goseriyo. az fark var...

ama nedense bu resmi olarak belirtilmemiş

hocam app remover ile telefonun kendi kalkmayan uygulamalarını kaldıran program var bilirsiniz büyük ihtimalle onunla kaldırdım lg healt'ı adım sayar durmuştur artık değil mi

cpu z ile sensorler kısmına bakın lg stepcounter gibi bir sensor var. dediğim gibi durmamış olabilir. ancak buradan bir batarya tasarrufu sağlamak gözle görülmez. ancak atıyorum 70 saat olan standby 70 saat 30dk olur gibi

hocam 30 dakika falan ekran süresi etkiliyor gibi yada benim kullanımımla alakalıydı lollipopdayken öyleydi yani sensörler boş birşey yazmıyor durmuş hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6.0 sonrasi sarj suresinde bi artis olan var mi olcmedim ama benim telefon daha yavas sarj oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stickand kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 24 Eylül 2017; 0:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Arkadaslar telefonun geldi
    509 seri delta garantili
    Ama kutu üzerinde jelatin yoktu
    Açılmamış kutu LG banttini ben açtım
    Kurulumu yaptım şu an güncellemesi yapıyorum.
    Ölü piksel yok.

hayırlı olsun hocam. ben de n11 den aldım kargolanmış normalde kutu jelatinli mi olması gerekiyor? tecrübelerden yarrlanalım hocom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsn33 -- 8 Ocak 2016; 18:59:14 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Şarj cihazı bozulunca birazda alternatif aradım ve yurtdışından 15 $ a Orjinal batarya ve batarya şarj cihazı aldım. Bugün ulaştı ve gerçekten fiyatına göre mükemmel bir kolaylık sağlıyor. 1.5 senelik LG bataryamdan daha iyi performans alıyorum şuan.
    Ürün bu :
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
    Linkte bu :
    2$ çek ile 15$ a mal edebilirsiniz.
    http://www.aliexpress.com/store/product/100-original-Replacement-Battery-Dock-Charger-For-LG-G3-F400-F460-D858-D830-VS985-BL-53YH/1641004_32525283227.html

• Bişey soracagım arkadasım g3 kullanıyor bataryadan şikayetci 10000 mah bi batarya sorununu çözermi lg ile bu bataryalar uyumlumu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anstzst

Ayarlar, ekran, ana ekran, smart bulletini kapat tamamdır

Hocam onu zaten defalarca denediğimi söylemiştim mesajda

Özür dilerim görmemişim

• quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Verileri temizleyince zaten kapanıyor. Ama şöyle bir gerçekte var g3 te adımsayar şarjı hiç etkilemiyor yani boşuna kapatmayın

Hocam verileri sildiğim halde iki gün sonra girip bakınca gördüğüm adımları saydığıydi

• ARKADAŞLAR BİRİNİZ SORUMA LUTFEN CEVAP VERSİN LG G3 İÇİN MARSHMALLOW TR'YE NE ZAMAN GELECEK VEYA GELEBİLİR.

• ebb47 E kullanıcısına yanıt
    İşte %20 daha kalmış durumlar böyle bugün telefonu düşürüp koruyucu camida kırdım allahdan cam cihaz sağlam v10da gözüm var gibi sağlam bi kılıf almak lazım
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: Pyrodia

ARKADAŞLAR BİRİNİZ SORUMA LUTFEN CEVAP VERSİN LG G3 İÇİN MARSHMALLOW TR'YE NE ZAMAN GELECEK VEYA GELEBİLİR.

Hocam nerden bilelim ha 1 ay ha 2 ay sonra ne fark eder. Bazı yerlerde mart ayında diyor bazı yerlerde 1 ay içinde. Lollipop güncellemesi 1 ay içinde Turkiyeye verilmiş mesela Marshmallow güncellemesi de öyle olabilir.

• Hocam pek ic açıcı değil ama ne yazikki benimde bu sekilde hard reset atarsaniz belki biraz daha iyi olabilir yada kalibrasyon yaparsaniz birazdaha fayda alabilirsiniz.

• Stickand kullanıcısına yanıt
    Hocam sensörü kapatamazsınız zaten ki gerekte yok. Ama lg healthin şarjı etkilemesini istemiyorsanız verileri temizleyip bir daha o uygulamayı açmamanız gerekir zaten açınca otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Ben bir çok kez denedim ama health uygulaması şarja çok çok az bir etki ediyor hani ekran süresi olarak 10 dk oynamaz kesinlikle. Zaten 6.0 ile gelen yeni health ux3 teki healthe göre biraz kırpılmış durumda neden böyle yaptı lg anlamak mümkün değil keşke aynı şekilde bıraksalardı

• O boyutta bir batarya yok. Olsa da telefona takamazsınız büyük olur sığmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 8 Ocak 2016; 20:43:06 >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    Ne yapacagız peki

• quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

Ne yapacagız peki

Benim gibi 3000 mahlık yedek bir batarya alıp çantanızda cebinizde taşıyacaksınız

• Arkadaşlar merhaba. G3un batarya performansı nasıl günü çıkarıyor mu tereddüt ediyorum. Oyun oynamayacagim sadece sosyal medya için

• Furqanqq F kullanıcısına yanıt
    Sosyal medyayı kaç saat kullandığınıza bağlı hocam.Aralıksız 4-5 saat arası ekran süresi alınabilir sosyal medyada bence tabi ekran parlaklığı senkronizasyon gps 3g 2g wifi gibi etkenler süreyi etkiliyor.Ama 2-3 saat kullanıyorsanız sosyal medyayı günü çıkarabilir.Bu şekilde kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa daha doğru bir cevap olur tabiki.

• 
Sayfa: önceki 26562657265826592660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.