Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22502251225222532254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRap_34

Beyler oncelikle slim armor alacsgim. Ama onune yani ekrana ne alacsgim bilmiyorrum. Buff kirilmaz dusundum ama cok masrafli oluyor sizce ne yapayim oneriniz nelerdir?

Hic masrafli degil. 1.5 dolar. Aliexpresstencal. Ben 2 tane aldim. 2 haftada geliyor.

Burda.25tl verme. Hava alabilir. Inan hepsi 1.5 2 dolar.

Kazilanma
    Aliex suanda 300tl uzeri alisveris yaptim hic skinti yok. Cikarsa para iaden var.

Kirilmas ekranin guzel yani nir cizilmiyo iki hissi super

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg G3 kitkat modem dosyası olan varmı sürekli kullandığım link kırılmış elinde olan biri upload yapabilirmi teşekkürler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merakli51

LG G3 32GB mı almalıyım yoksa Xperia Z2 mi sizce? Birde LG G3'ün son serisini nedir?

hocam ben arkadaşın z2 sini uzun süre kullandım sonra kendime g3 aldım. g3 şıklık, özellik ve ekran olarak z2 den daha iyi ve fiyat olarak daha ucuz. fiyat performans açısından kesinlikle lg g3 ü öneririm.
  • arkadaşlar quick charge 2.0 destekliyormu acaba
  • arkadaşlar karşı taraf beni arıyor açıyorum alo diyorum karşı taraf beni duymuyor. Yani ben telefonu açtıktan 1-2 sn sonra görüşme başlıyor. ben karşıyı duyuyorum ama ilk 1-2 saniye onlar duymuyor. Hangi sürümü yükleyim daha önce firmware yyükledim ama orun hallolmadı. stok romdan yanayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corleone60

quote:

Orijinalden alıntı: merakli51

LG G3 32GB mı almalıyım yoksa Xperia Z2 mi sizce? Birde LG G3'ün son serisini nedir?

hocam ben arkadaşın z2 sini uzun süre kullandım sonra kendime g3 aldım. g3 şıklık, özellik ve ekran olarak z2 den daha iyi ve fiyat olarak daha ucuz. fiyat performans açısından kesinlikle lg g3 ü öneririm.

Bende aynı ikilemde kaldım, g3 aldım. 1200 tlye geldi 32 gb versiyonu. Z2 alcaktim 1300 e gelecekti. Tek sorunu kasa catlamaz inşallah diyorum. Aklımda hala z2 de ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf1404

Bugun itibari ile g3 ümü arama yada msj geldıgınde reset atma ve ekran durdu hatası verdıgı ıcın servise verdım . kronık catlakları da gosterdim .büyük ihtimal değişim olacak dedi servisteki arkadas . umarım değişir .. iyi aksamlar..

arızaya verdıgım telefonum değişim oldu 509k serisini verdiler . fakat bıraz once ekran durdu hatası aldım . bakalım hatayı tekrar tekrar almaya devam edersem tekrar verıcem servise ..
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-875-tl-lg-g3-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-223831075/detay/

şöyle ilanlar var ... çok da eminler kendilerinden ... mümkün değildir herhalde ..
  • 20W CIKMIS YUKLIYIP ROOTLAYABILEN VAR MI?

edit rootladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 20 Eylül 2015; 1:39:36 >
  • Arkadaşlar bende ayarlar secilmiyor dolaylı yoldan saatide degistiremiyorum orjinal değil ondan olucaginida sanmam ama bakalım app yükledim sildim yine düzelmedi reset cikar takda olmadi

• wolf1404 W kullanıcısına yanıt
    Türkiye garantili mi yoksa paralel mi ?
  • ANDROİD MARKETTEN İSTEDİĞİNİZ UYGULAMAYI İNDİREBİLİRSİNİZ

4G İnternet Üzerinden Nerde Olursanız Olun İnternete Bağlanabilirsiniz!
    Marketten Bütün Uygulamaları İndirip Sorunsuz Bir Şekilde Kullanabilirsiniz
    Whatsapp, Facebook, Spype, İnstagtam, Foursquer Gibi Bütün Uygulamaları Son Sürüm Olarak Kullanabilirsiniz.
    Shazam Programı Sorunsuz Olarak Çalışan Tek Telefondur!!
    Shazam Programı:
    Herhangi Bir Yerde Çalan Şarkıyı hangi şarkı olursa olsun bulup telefonunuza İndiren Bir programdır.
    LG G3

böyle bilgiler veren kişi düşündürdü beni bu fiyata ya kaçaktır yada kore malı falan.

iyice baktım. özellikleri ile g3 ün alakası yok telefon çakma!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loser. -- 19 Eylül 2015; 22:33:12 >
  • merhaba,

sistem saati telefonda geride kalıyor ekranda göründüğü üzere çalar saat gecikiyor hal böyle olunca nasıl düzelir bu durum yardımcı olur musunuz?

• Arkadaşlar Türk Telekom kampanyasıyla almayı düşünüyorum cihazı. Ancak 16 GB hafıza ve 2 GB RAM'li model. Telefon zaten yerden yere vurulmuş ama bu modeli kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Injoker

Arkadaşlar Türk Telekom kampanyasıyla almayı düşünüyorum cihazı. Ancak 16 GB hafıza ve 2 GB RAM'li model. Telefon zaten yerden yere vurulmuş ama bu modeli kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

3 bilemedin 4 aydır kullanıyorum 16 gb modeli. 2 gb ram benimde gözümü korkuttu acaba kasarmı edermi diye ama merak etme. Eğer telefonu sosyal medya için kullanıcaksan ki ben öyle kullanıyorum beni idare ediyor. Ha dersen e ben oyunda oynayacağım oyunları rahat kaldırıyor sadece. İlerleyen zamanda yeni cıkan ağır oyunlarda uzebilir. Ama ben telefonumu sosyal medya olur haber olur video olur 2-3 vakit gecirmelik basit oyun olur arama icin ve mesajlaşma için kullanıcaksan eğer telefon seni mutlu edebilir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gungorce

quote:

Orijinalden alıntı: Injoker

Arkadaşlar Türk Telekom kampanyasıyla almayı düşünüyorum cihazı. Ancak 16 GB hafıza ve 2 GB RAM'li model. Telefon zaten yerden yere vurulmuş ama bu modeli kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

3 bilemedin 4 aydır kullanıyorum 16 gb modeli. 2 gb ram benimde gözümü korkuttu acaba kasarmı edermi diye ama merak etme. Eğer telefonu sosyal medya için kullanıcaksan ki ben öyle kullanıyorum beni idare ediyor. Ha dersen e ben oyunda oynayacağım oyunları rahat kaldırıyor sadece. İlerleyen zamanda yeni cıkan ağır oyunlarda uzebilir. Ama ben telefonumu sosyal medya olur haber olur video olur 2-3 vakit gecirmelik basit oyun olur arama icin ve mesajlaşma için kullanıcaksan eğer telefon seni mutlu edebilir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Sağolun hocam. Gözümü korkuttu konudaki mesajlar cidden. Gerçi hangi telefonun konusuna girsem var böyle yorumlar ama G3'le ilgili "Aldığım güne lanet olsun"a varan yorumlar görünce korkmuştum.

• Injoker kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz modeli yaklaşık 3 aydır kullarıyorum, şarjının çabuk bitmesi ve şebeke çekim gücünün zayıf olması dışında bir problem görmedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: the_mafia

Bahsettiğiniz modeli yaklaşık 3 aydır kullarıyorum, şarjının çabuk bitmesi ve şebeke çekim gücünün zayıf olması dışında bir problem görmedim..

Sağolun hocam. Şebeke çekimi hatla alakalı olabilir mi acaba (operatörle yani)?
  • Kasanin cercevesinin ust 2 kosesinde renginde soyulma oldu garantiden degistirebilir miyim?
    Bazen de geri tusu basmiyor veya basili kaliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elel

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-875-tl-lg-g3-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-223831075/detay/

şöyle ilanlar var ... çok da eminler kendilerinden ... mümkün değildir herhalde ..

4g uzerinden Goruntulu gorusme yapabilirsiniz
    8cekirdek quad core vs yazmislar (:
    Bunlarin kendisi cakma ,gonderecekleri telden ne beklenirki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERYX -- 20 Eylül 2015; 2:57:15 >

• 
Sayfa: önceki 22502251225222532254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.