Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Benim telefon da sensör sorunu var.
    Arama yaptığım da yakınlık sensörü devreye giriyor ama aramayı sonlandıramıyorum kitleniyor telefon hiçbir şekilde ekran açılmıyor. Ancak arama bittikten sonra ekran açılıyor.
    Aynı durum ile karşılaşan oldu mu? Yardım edebilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Hocam çok tesekkur ederim ben de öyle yapmayı düşünüyodum son çare onu araştırıp yapica m flasliycam..

• Arkadaşlar 1 yıl önce telefonuma cep kasktan 1 yıllık sigorta yaptım.Telefonumun mikrofon kısmında çatlak var.Sizce telefonu garantiye mi cep kaska mı göndermeliyim?

• Arkadaşlar merhaba, bir soru sormak istiyorum. Telefonu alalı 1 hafta oldu ve genelde %10 seviyesine gelince telefonu sarja takıyorum. Batarya 1:50 dk da falan doluyor. Normal bir süre mi bilmiyorum size sormak istedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Hugo Strange -- 4 Ağustos 2015; 15:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prlk

Merhaba arkadaşlar, idealseçimden aldığım telefonum geldi bugün. Bir sıkıntı yok gibi görünüyor, imei ve garantisini de sorguladım. 507k serisi Delta garantili. Ancak kafamı kurcalayan bir kaç şey var,

1- Delta garanti kağıdında ithalatçı unvanı dışındaki satırlar boş. Bir şey yazmıyor, bunun karantiye bir sıkıntısı olur mu?
    2- Telefon kurulum falan olmadan direk Android 5.0 yüklü olarak açıldı. Bu normal midir?
    3- %20 civarı yüklü bir bataryayla geldi ve ben telefonu biraz karıştırııp kamerayı falan kontrol edince 10-15 dk gibi bir sürede %10'a düştü. Kullandıkça bataryada gözle görülür değişme olur mu?

Bilen arkadaşlar cevaplayıp içimi rahatlatırsa veya yapmam gereken şeyleri söylerse sevinirim. Teşekkürler.

Deltanın sitesinden imei ile garanti sorgulayabilirsin. Yeni yasalara göre faturan ile birlikte garanti belgesini atmamanı önemle tavsiye ederim. Faturada imei numarası yazmıyorsa telefonun kutusundan çıkan imei etiketlerinden birini faturana yapıştırmalısın. O etiketler kaybolursa aldığın yere faturayı yollayıp kaşeli imzalı geri alman gerekiyor. Başıma geldi ondan söylüyorum. Ama zaten deltada garantin görünüyorsa sıkıntı olmaz. Telefonun yeni seri olduğundan üretim tarihi ile satınalma tarihi arasında çok fark olmadığından da avantajlısın.

batarya kullandıkça oturur. ama lolipop ile çok bir şey bekleme. 2.5-3.5 saat arası ekran süresi alıyor genellikle.

telefonun lolipop ile gelmesi normal yeni seri telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Andorid M güncellemesi tam olarak ne getirecek? Bir de telefonda hücre yayını diye bir şey var ne işe yarıyor?

Mesela bunun gibi.
    http://youtu.be/25E6jiUjEQg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefona 3-4 gündür birşey oldu, sarj olmuyor yeniden başlatıyorum sarj oluyor. Ertesi gün yine sarj olmadı açıkken kapalı sarj ettim oldu. Bugün kapatıyorum, yeniden başlatıyorum sarj olmuyor. Sarj oluyor simgesi var ama olmuyor 1 saate yüzde 1 doluyor şaka gibi.

Hard reset atıcam ama sarj olması lazım onuda atamıyorum ne yapmam lazım. Kabloda sıkıntı olabilir mi ? İlkkez böyle birşey ile karşılaştım servise götürmem gerek mi ?

Daha önce telefon çatlamadan değişmişti 502 veya 503 serisi geldi yanlış hatırlamıyorsam. Neyse şuan başka bir prizde deniyorum sarj etmeyi olursa hard reset atıcam problem çözülürse yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: med000

quote:

Andorid M güncellemesi tam olarak ne getirecek? Bir de telefonda hücre yayını diye bir şey var ne işe yarıyor?

Mesela bunun gibi.

Hocam bu kitkatda da var

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockbarist

cloudy 2.5 rom'a xcam ve settings kurdum fakat ayarlarında stabil görüntüyü yakalayamadım, g3 için xcam settings ayarlarını verebilecek arkadaş varmı aranızda

Koca formda yokmu xcam kullanan yardımcı olabilecek bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetdemir19

Arkadaşlar Benim telefon da sensör sorunu var.
    Arama yaptığım da yakınlık sensörü devreye giriyor ama aramayı sonlandıramıyorum kitleniyor telefon hiçbir şekilde ekran açılmıyor. Ancak arama bittikten sonra ekran açılıyor.
    Aynı durum ile karşılaşan oldu mu? Yardım edebilir misiniz.

Hocam sensör ayarlarını baştan yapılandırın. Ayarlar-Genel-Hareketler. En altta sensör kısmından girebilirsin. Aklıma ilk bu geldi dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shy person

Arkadaşlar merhaba, bir soru sormak istiyorum. Telefonu alalı 1 hafta oldu ve genelde %10 seviyesine gelince telefonu sarja takıyorum. Batarya 1:50 dk da falan doluyor. Normal bir süre mi bilmiyorum size sormak istedim ?

Gayet normal bence hocam normal şarj süresi 1s40d filan zaten.
  • by_chicco B kullanıcısına yanıt
    Onu yaptim olmadi hocam baska bir islem varmi bildiğiniz dun basladi bu sorun ?

• telefon yeni elime geçti nelere bakmam gerek hat takmadan wifi bağlanmadan ?

edit : piksel testi - menü +kamera ve imei sorgusu yaptım.

telefon ingilizce geldi sanırım formatlamam gerekicek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 4 Ağustos 2015; 18:41:40 >
  • Selamun Aleyküm beyler..Bugünlerde moralim çok bozuk telefona maşAllah 1 sene oldu hiçbirşeyi yok derken birden bozuldu.Telefon kendi kendine kapanıyor reset atıyor ve başlangıç ekranı gelirken tekrar reset atıyor açılmıyor.İnternette araştırdım biraz bu durumu batarya bozulduğu için oluyormuş genelde öyle yazılar okudum.Şimdi batarya siparişi verdim internetten inşallah düzelir.Başına böyle bir durum gelen var mı ? bilgilendirirseniz memnun olurum

Edit: Telefon şarjdayken hiçbir sorun yok.
  • garantiye neden gondermedin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 4 Ağustos 2015; 19:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

garantiye neden gondermedin

hocam göndersem 15-20 güne anca gelir ondan gönderemedim.
  • Turkcell den almayı düşünüyorum ne dersiniz alayım mı? tek cevap yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonewolf3424

quote:

Orijinalden alıntı: med000

quote:

Mesela bunun gibi.

Hocam bu kitkatda da var

Doğrudur, ilk bulduğum zaman telefonu güncelleyip güncellemedigimi hatırlamadım o yüzden öyle yazdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar g3 ile mx4 arasında kaldım g3 fiyatları baya düşmüş g3 almayı düşünüyorum 32 gb sorunları varmı şarj sorunu falan var diyorlardı 2k dan dolayı son durumlar nedir ? 1280 lira sıralarında %5 indirim geldiğinde alırım yada bu fiyata alabilirim uygunmu sizce 2. ellerine bi bakıyım dedim 1500 den satan var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stickand -- 4 Ağustos 2015; 19:51:47 >
  • SATILIK LG G3 Stylus 8GB - 750 TL

Bugün bu ürünü aldım.
    Fakat daha elime ulaşmadan satmak istiyorum.
    Almak isteyen varsa 750 liraya satabilirim. Piyasa değerinin altında bir fiyat verdim.
    Güvenilir bir siteden aldım(04.08.2015). Kampanya bitmesin diye ürünü araştırmadan hemen aldım.
    Yazılımcı olduğum için bana uygun bir performans sağlamayacağını düşündüğüm için satıyorum.
    Gün içerisinde almak isteyen varsa mesaj atsın aksi takdirde ürünü iade edeceğim.

Ürün bilgileri =>www.lg.com/tr/smart-phones/lg-LGD693TR

• 
Sayfa: önceki 21492150215121522153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.