Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21112112211321142115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G2 nin romlari portlansa framework olsun sistem uygulamalari olsun portlanirsa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum hayirlisi bekliyecez artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

G4le çekilmiş bir resim. Tripod var sanırım

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Anlamam bu işlerden ama enstantaneyi 4sn lere kadae arttırınca stok yazılımla, bu sonucu alıyormuş sanırım...

tripod olmadan hayatta çekemez. Az daha uztsaymış enstantaneyi diyecem ama işte sabit diyaframın zorluğu DSLR olsa kısarsın basarsın 10sn oh mis gibi olur G4 iyi ya para iadesi almadığıma pişmanım vallahi Neyse G3 ile 5-6 sene devam artık

• Ya arkadaslar bu telefon artik kendi kendine kapanmayi abartti. Sarja takili degilken kendi kendine acilip kapaniyor ama surekli yani acildigi an kapaniyor. Cloudy g3 2.1 surumu. Buna bir cozum yok mu pildeylen kullanmak imkansiz oldu. Sorun pilde desem acilip kapandigi o kisa surede pilin yuzdesini gosteriyor bunun bir cozumu yok mu? 20 gun telefonsuz kalmak istemiyorum servise verip

• G3 leri versek. Üzerine biraz da para versek G4 alsak. Yok mu bunun bir kolayı. Ben G4ü gerçekten çok beğendim. Bu telefonda beni sinir eden her ne varsa yok etmişler.

• sorun büyük olasılıkla yazılımsaldır. Önce hard reset atın sorun devam ederse Stock roma dönüş yapmanızı tavsiye ederim. stock romda da sorun devam ederse servis yolu görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoNTGeR

quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

bak sımdı kıyasladıgın cıhaza bak G3 2k ekran var GM 4G de ıse 720p ekran var sen hıc pc de oyun oynarken oyun kasıyor dıye ekran çöznürlüğünü düşürdün mü :) lg g3 te ekran çözünürlüğü 1080p ye düşerse zaten sana hem batarya tasarrufu yapacak hemde ısınma kasma donma sorunu ortadan cıkacak işte sorun sadece 2k ekran onuda lg b sekılde stabılıteye oturtmus ama ısınma sarj sorununu pek çözmüş değil onuda artık androıd m guncellemesı ıle nasıl yapar bılınmez.

1080p zaten 2k demek oluyor.

yoh artık daha neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Anlamam bu işlerden ama enstantaneyi 4sn lere kadae arttırınca stok yazılımla, bu sonucu alıyormuş sanırım...

tripod olmadan hayatta çekemez. Az daha uztsaymış enstantaneyi diyecem ama işte sabit diyaframın zorluğu DSLR olsa kısarsın basarsın 10sn oh mis gibi olur G4 iyi ya para iadesi almadığıma pişmanım vallahi Neyse G3 ile 5-6 sene devam artık

Alıntıları Göster
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:25:39 >

• Hocam 2.5'de gizli menüyü açamıyorum ya çok sinir oldum , 3845*#855# değilmiydi kod ?
    Birde geçen gün xposed kurdum her şey iyi güzeldi ama gps hiçbir şekilde bulamadı yerimi ( internet ile buluyor ) yarın hard reset çakacağım eğer xposedden kaynaklanıyorsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Hocam 2.5'de gizli menüyü açamıyorum ya çok sinir oldum , 3845*#855# değilmiydi kod ?
    Birde geçen gün xposed kurdum her şey iyi güzeldi ama gps hiçbir şekilde bulamadı yerimi ( internet ile buluyor ) yarın hard reset çakacağım eğer xposedden kaynaklanıyorsa

hiç denememiştim açılmıyor vallaha

• quote:

quote:

quote:

G4te sanırım 4sn limit hocam

G3 iyi hocam boşverin ya Beraber camera2api için savaşalım

yok yav 30sn yeye kadar düşürebiliyorsun da önüne ND filtre lazım, 30 sn lik nereyi cekeceksen artık f1,8 açıklık ile. Yıldız falan pozlarlar

ya bu arada stock romda bu çift pencerede cloudy romdaki gibi istediğimiz bütün programları kullanabileceğimiz bir program falan var mı ? Rootlu olacak elbette orası kesin de varsa ben direk stock roma döneceğim. Bıktım g4portlanmış cloudy den ya da 2,2 ye dönerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 20 Temmuz 2015; 1:56:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Hocam 2.5'de gizli menüyü açamıyorum ya çok sinir oldum , 3845*#855# değilmiydi kod ?

hiç denememiştim açılmıyor vallaha

Çünkü debloated, voice remote da yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok yav 30sn yeye kadar düşürebiliyorsun da önüne ND filtre lazım, 30 sn lik nereyi cekeceksen artık f1,8 açıklık ile. Yıldız falan pozlarlar

ya bu arada stock romda bu çift pencerede cloudy romdaki gibi istediğimiz bütün programları kullanabileceğimiz bir program falan var mı ? Rootlu olacak elbette orası kesin de varsa ben direk stock roma döneceğim. Bıktım g4portlanmış cloudy den ya da 2,2 ye dönerim.

Neden hocam g4 uygulamarı daha hoş geliyor bana Şaşırdım beğenmemenize...

Çift ekran olayını bilmiyorum...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neden hocam g4 uygulamarı daha hoş geliyor bana Şaşırdım beğenmemenize...

Çift ekran olayını bilmiyorum...

Pek ısınamadım ya nedense alttan alttan sorun varmış gibi hissetitiyor telefon. Safkan bir g4 port olsa belki severis

• Arkadaşlar G3 32 gb almayi dusunuyorum. Cihaz carrefour cihazi. 2.el olarak alacagim. Carrefour cihazlarında garantidrn dolayı falan sknti olur mu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: asim03

Arkadaşlar G3 32 gb almayi dusunuyorum. Cihaz carrefour cihazi. 2.el olarak alacagim. Carrefour cihazlarında garantidrn dolayı falan sknti olur mu acaba.

Carrefour cihazı nedir yahu? Garanti firmasını belirtin, ona göre önerelim. Delta mı, ritzy mi, lg mi vs..
    Sorunuz şunun gibi olmuş. "arkadaşlar maret macar salam alcam ama salam migros ürünü. sorun olur mu?"
    nereden alırsanız alın telefon lg nin fabrikasından çıkıyor. ürün aynı yani. sadece satış sonrası teknik servisleri farklı.
    carrefour'un sattığı cihazların hangi teknik servis firmasının garanti kapsamında olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.
  • Zaten hangi firmanin garantiyi sagladigini bilmedigim icin sordum hocam. Carrefour dan alanlar varsa sorun yasadilar mi servisten, garantiyi hangi firma sagliyor gibi bilgiler almak icin sordum. Yoksa delta servisi nasildir lg turkiye servisi nasildir diye sorardim.

• Selam dostlar cloudy 2.5 tavsiye edermisiniz. 2.4 sürümünü kullanmıştım ama biraz yabancılık çektim . Yeni lg arayüzü biraz garip geldi o yüzden. Ama pil ve ısınma konusunda önerirmisiniz. Ve benim için önemli olan kamerası g4 kamerasını galiba beğenmeyenler olmuş. Gerçekten cloudy kamerası kötümü ?. Eğer bende beğenmez isem stock g3 kamerasına nasıl dönebilirim. Şimdiden yorumlar için teşekkürler.
  • Arkadaşlar lg g3 e kılıf aldım, ilk taktığımda ortadaki yuvarlak kısma bir sefer saat geldi, lakin daha sonra hiç gelmedi, ne ettiysem yapamadım, kılıfın üstte sol tarafında delik yok, ondanmı yapıyor yoksa yazılımsal bir sorunmu var. Lütfen biri yardım edebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asim03

Zaten hangi firmanin garantiyi sagladigini bilmedigim icin sordum hocam. Carrefour dan alanlar varsa sorun yasadilar mi servisten, garantiyi hangi firma sagliyor gibi bilgiler almak icin sordum. Yoksa delta servisi nasildir lg turkiye servisi nasildir diye sorardim.

Ama onunda garantisi yokki. Carrefour bugün ordan ucuz bulur alır satar yarın başka yerden ucuz bulur onu satar. İthal eden kendi olmadığı için kendi bir servis ile anlaşmalı ürün getirtip satmaz yani. Siz satıcıdan servisi öğrenin bence.
    Ben delta servisten memnun kaldım. Paraleller arasında en iyi diye adlandırılan delta servistir. Ama deltadan bile memnun olmayan arkadaşlar var.
    Paralel alıyorsanız servis ile işiniz olmaması lazım. Yoksa üzülüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Arkadaşlar lg g3 e kılıf aldım, ilk taktığımda ortadaki yuvarlak kısma bir sefer saat geldi, lakin daha sonra hiç gelmedi, ne ettiysem yapamadım, kılıfın üstte sol tarafında delik yok, ondanmı yapıyor yoksa yazılımsal bir sorunmu var. Lütfen biri yardım edebilirmi

O saati çıkartan mıknatıs hocam. Bir toplu iğne alın kılıfın kapağında gezdirin. Mıknatıs düşmüş mü yoksa işlevini kaybetmiş mi bakın.
  • 
Sayfa: önceki 21112112211321142115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.