Şimdi Ara

LG G3 Kasa Çatlağı Yüzünden Teknik Servise Gönderilen Telefonların ANA KONUSU (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.977
Cevap
36
Favori
142.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18nde teknosaya teslim ettiğim telefon henüz fırat elek.de sorgulama çıkmıyor. 20 iş günü benim teknosaya verdiğim günden itibaren başlıyor sanırım. daha önce htc onex para iadesinde öyle oldu diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CocaBJK

18nde teknosaya teslim ettiğim telefon henüz fırat elek.de sorgulama çıkmıyor. 20 iş günü benim teknosaya verdiğim günden itibaren başlıyor sanırım. daha önce htc onex para iadesinde öyle oldu diye hatırlıyorum.

Ürün servise ulaşınca başlıyor 20 gün. Daha önce bende teknosa vasıtasıyla farklı bir telefonu göndermiştim, servise ulaşana kadar geçen süre sayılmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

quote:

18nde teknosaya teslim ettiğim telefon henüz fırat elek.de sorgulama çıkmıyor. 20 iş günü benim teknosaya verdiğim günden itibaren başlıyor sanırım. daha önce htc onex para iadesinde öyle oldu diye hatırlıyorum.

Ürün servise ulaşınca başlıyor 20 gün. Daha önce bende teknosa vasıtasıyla farklı bir telefonu göndermiştim, servise ulaşana kadar geçen süre sayılmamıştı.

verdikleri kağıtta servise gönderim günü olarak verdiğim gün yazıyor ayın 17si. daha önce fırat elektronike gitmişti. bu sefer güneş elektroniğe göndermişler. ARıza takipte edilmiyor online burda :( Ellerinde kasa varsa takarlar artık kısmet.

• Sim kart gormeme ve sarjsal probemlerden dolayi 8 gun once servise gonderdim bende. Anakart ve batarya bekleniyor su anda bakalim ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @dn@n

bende bugun delta servise kasa çatlağı için gönderiyorum bakalım ne olacak
    aynı zamanda bataryadan kaynaklı sürekli yeniden başlıyor
    daha önce gönderen çözüm bulan yada sorun yaşayan varmı

Telefonunuz durumu nedir. Bende göndermek istiyorum fakat uzun sürer diye hep erteliyorum.
  • Bugün kasa çatlağı sebebiyle verdiğim G3 telefonumu verdikten 1 saat sonra, onarım tamamlandı şeklinde giriş yapmışlar sisteme. Söyleseler bekler alırdım.
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    ben mecburen gönderdim.garantinin bitmesine 20 gün kalmıştı.
    göndereli 2 hafta oldu ve hala onarımda bende merakla bekliyorum
  • benim telefon 33 gündür delta serviste onarım bekliyor
    ses kısma tuşu basmıyordu ve telefon güvenli moddan çıkmıyordu
    tüketici mahkemesine vereyim mi?
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    Bence hiç zaman kaybetmeden para iadesi için başvurun. 20 işgünü geçtiği için sizin lehinize karar çıkar.
  • Telefonun garantisinin bitmesine 4 ay var. değişim yapılması için hangi yolu izleyebilirim?

LG G3 Kasa Çatlağı Yüzünden Teknik Servise Gönderilen Telefonların ANA KONUSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa25 -- 27 Ekim 2016; 15:57:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

quote:

verdikleri kağıtta servise gönderim günü olarak verdiğim gün yazıyor ayın 17si. daha önce fırat elektronike gitmişti. bu sefer güneş elektroniğe göndermişler. ARıza takipte edilmiyor online burda :( Ellerinde kasa varsa takarlar artık kısmet.

Ön kasa ekran ve batarya değişimi yapıldı 10. İş günün de teslim ettiler.

• Telefonumda düşmeye dayalı darbeler var ama çatlakta oluştu ayrıca klasik olan türden.
    Değişim olmaz galiba değil mi
    Dist. garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa25

Telefonun garantisinin bitmesine 4 ay var. değişim yapılması için hangi yolu izleyebilirim?

LG G3 Kasa Çatlağı Yüzünden Teknik Servise Gönderilen Telefonların ANA KONUSU

Ben de merak ediyorum.

Tel lg tr garantili. Daha once ilk 6 ay yenisiyle degismislerdi. Simdi kasa yine catlak ve ekran disa dogru çıkık duruyor kenarlardan. G4 koparamaz miyiz?

• Arkadaşlar merhaba delta servis cumartesi günüde çalışıyor , iş günü sayısını hesaplarken bu cumartesileride katıyor muyuz?
  • Selamlar

Ben rom isinden anlamam ama size bisey sormak isterim. Lg g3 telefonumu servise yolladim pili az gdyor diye. Onlar da anakart degismis ve fullmics diye bisey yuklemisler. Size sormak istedigim bu bir rommudur? Eger oyle ise resmi bisey mi? Ykb cuzdan uygulamasindaki nfc duzgun calismiyor. Uygulamayi yuklerken guvenli degil mesaji veriyor. Teknik servisin bunu yuklemesi legal midir?

Tsk

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Evet fatura istiyorlar .
  • Şarj soketini telefoncuda tamir ettirmiştim simdi uzun sure sonra anakart bozuldu yaparlar mı ?
  • Cumartesi itibari ile LG Ankara Fırat Elektronik servisine bataryanın çabuk bitmesi nedeni ile telefonu verdim.
    şuanki durumu

05.11.2016 13:01:49 0506xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx IMEI numarali cihazinizin tamiri icin Uretici Firmadan Yedek Parca beklenmektedir. Servis islemleri tamamlandiginda tekrar bilgilendirme saglanacaktir.http://www.lgankaraservis.com
    05.11.2016 13:01:49 YEDEK PARÇA BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    05.11.2016 13:01:44 Malzeme Eklendi Stok Kodu : EBR79426501, ANAKART - 2GB RAM
    05.11.2016 13:00:53 0506xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx IMEI numarali cihazinizin servis islemlerine baslanmistir.Cihaz takibinihttp://www.lgankaraservis.com adresinden yapabilirsiniz.
    05.11.2016 13:00:23 İşemri Açıldı

Sizce anakart gelirmi? Eğer gelmez ise yerinE LG5 isticem vermezlerse veya 20 iş günü süresi dolarsa para iadesi istemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 7 Kasım 2016; 10:11:53 >

• YEDEK PARÇA BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.

Malzeme Eklendi Stok Kodu : EBR79426501, ANAKART 16GB

Malzeme Eklendi Stok Kodu : EAC62378701, BATARYA

İşemri Açıldi

Arkadaslar ben telefonu vodafondan 24 ay tarifeye ek aldim. Onarim bekleme suresi doduktan sonra yeni telefon almak istiyorum fakat para iadesi istemem durumunda nasil bir yol izlemeliyim acaba? Cunku tarifeye ek odugu icin urunun faturasi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anubisin_Ruhu kullanıcısına yanıt
    Bugün DOA değişim bekliyor mesajı geldi. Acaba bu süreçte ne kadar bekleyeceğiz? Deneyimi olan arkadaşım yazarsa çok sevinirim.
    LG pişmanlıktan öte bi heyecan fırtınasına sebeb oldu resmen :D acaba nasıl bir yeni cihaz gönderecekler.
    ABD vizesini dün almış ve 1 ay sonra new yorka gidip iphone almayı planlayana 33 yaşındaki bu adama yaşattıkları kinder süpriz yumurta heyecanı nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum :))
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.