Şimdi Ara

LG G3 Kasa Çatlağı Yüzünden Teknik Servise Gönderilen Telefonların ANA KONUSU (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.977
Cevap
36
Favori
142.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 407 k 16 gb g3 hem kulaklık hem de kızılötesinden çatlak var.garantisi de ağustos ta bitiyor.lakin iki köşede düşmeden dolayı ezik var.hem de bu cihaz sıfır aldığımız g2 arızalı çıktığı için onun yerine değişim cihazı olarak verilmişti.
    Sizce değiştirirler mi cihazı?
    Hatta köşelerde ki ezikleri bahane edip tekrar geri mi verirler.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin_Paşa E kullanıcısına yanıt
    Hocam sormasi ayip ama ne kadara almistiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Arkadaşlar 407 k 16 gb g3 hem kulaklık hem de kızılötesinden çatlak var.garantisi de ağustos ta bitiyor.lakin iki köşede düşmeden dolayı ezik var.hem de bu cihaz sıfır aldığımız g2 arızalı çıktığı için onun yerine değişim cihazı olarak verilmişti.

Malzeme Eklendi Stok Kodu : ACQ87190301, KAPAK ÖN TOUCHPAD LCD BEYAZ
    21.03.2016 13:41:04 Cihaz Statusu Değişti: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Tamir Kodu: FM-LCD degistirildiKapanisSonucu: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Not:Panel değiştirildi. Batarya akım değerleri normal. Ses frekans değerleri normal. Hat takılarak test edildi. Yazılım yüklendi. Genel kontrollerden geçti.

Cihazı değiştirmemişler.
    Ilgimi çeken millet 20 25 gün beklerken.benim cihazı hemen halletmeleri.!!!

• quote:

quote:

Arkadaşlar 407 k 16 gb g3 hem kulaklık hem de kızılötesinden çatlak var.garantisi de ağustos ta bitiyor.lakin iki köşede düşmeden dolayı ezik var.hem de bu cihaz sıfır aldığımız g2 arızalı çıktığı için onun yerine değişim cihazı olarak verilmişti.

21.03.2016 13:41:04 Cihaz Statusu Değişti: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Tamir Kodu: FM-LCD degistirildiKapanisSonucu: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Not:Panel değiştirildi. Batarya akım değerleri normal. Ses frekans değerleri normal. Hat takılarak test edildi. Yazılım yüklendi. Genel kontrollerden geçti.

Cihazı değiştirmemişler.

merhaba bir kaç birşey sormak istiyorum. hangi servise gönderdiniz? değişim talep ettiniz mi? onarım görürken sizi arayıp bilgi verdiler mi. bende bugün teslim ettim cihazı çatlaktan dolayı
  • Arkadaslar ben lgnin servis kalitesinden oldukca memnunum.ben de dahil olmak uzere forumda ve cevremde binlerce kisinin telini birebir veya bir ust modeliyle sikintisiz degistiler.adamlar sattiklari malin arkasinda duruyorlar.benim hic memnun olmadigim hantal ve 8gb hafizali lg g3 stylus telefonumu ekranindaki beyaz lekeden dolayi bir ust modeliyle lg g3 16gb ile degistirdiler ve cok memnun kalip mutlu oldum.bazen aklimdan geciyor kasasi catlasa da versem garantiye 32gblik ile degisseler

• quote:

Orijinalden alıntı: memocelikays

quote:

quote:

Cihazı değiştirmemişler.

merhaba bir kaç birşey sormak istiyorum. hangi servise gönderdiniz? değişim talep ettiniz mi? onarım görürken sizi arayıp bilgi verdiler mi. bende bugün teslim ettim cihazı çatlaktan dolayı

Ankara fırat elektronik e verdim.değişim talep etmedim.çünkü cihaz sıfır aldığımız g2 yerine verildi.ayrıca kenarlarda düşmeden dolayı ezikler vardı.ben aramadılar.zaten 2 iş gününde teslim ettiler.sms geldi bana cihaz hazır diye.
    Aslında fırat elektronik i sevmem.geçen sene Nexus 5 imi içinde root la ilgili dosyalar var diye garanti dışında bıraktılar.halbuki cihaz fabrika ayarlarına çektiğim halde.ama işte herkese ve her ürüne aynı muamele yapılmıyor.senin cihaz değişim cihazı değilse ve yeni ise ellerinde parça yoksa değiştirirler telefonunu.artık hangi servise verirsen.ve benim gördüğüm kadarıyla g4 veriyorlar genelde.ve g4 çevremde kullanan insanlar hiç mi hiç memnun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dixon Jr.

Arkadaslar ben lgnin servis kalitesinden oldukca memnunum.ben de dahil olmak uzere forumda ve cevremde binlerce kisinin telini birebir veya bir ust modeliyle sikintisiz degistiler.adamlar sattiklari malin arkasinda duruyorlar.benim hic memnun olmadigim hantal ve 8gb hafizali lg g3 stylus telefonumu ekranindaki beyaz lekeden dolayi bir ust modeliyle lg g3 16gb ile degistirdiler ve cok memnun kalip mutlu oldum.bazen aklimdan geciyor kasasi catlasa da versem garantiye 32gblik ile degisseler

Aslında LG'yi sürekli arıyoruz ediyoruz.. Yüz buluyoruz.. Ya da alışık değiliz,

Ben 3 defa telefon değiştirdim, garantisi 1 ay kala telefonumu gönderdim anakart bozukmuş, 4. defa telefonum değişiyor, hele 1 önceki değişen telefonum bayağı düşmüştü, etraf çatlamış, ekranda tonlarca çizik vardı, adamlar değiştirdi, şimdi telefon sağlam ama anakart bozuk tekrar değiştiriyorlar..

Samsung, KVK, Teleservice filan allah kurtarsın, Samsung 10 defa parça değiştiriyor, cihaz değiştirmiyor,

Adamlarda 4 yıllık telefonun bile yedek parçası var, LG direkt değişim yapıyor.

Sana ne kadar kızsak da seni seviyoruz, LG :)

Android piyasasında servisi en iyi olan telefon..
  • Arkadaşlar merhaba ben şubat 16 da verdiğim g3 16 gb telefonum bugün geldi g3 32 gb göndermişler ben gayet memnunum gerçekten lg firması biraz ugrastirsada gayet iyi bir firma

• Arkadaşlar telefonu servise Samsun'a yolladım yalnız internet siteleri yok ve arayabileceğim bir yer yok cihazın durumunu nereden öğrenebilirim?

imei numarasını biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan1923 -- 23 Mart 2016; 19:32:21 >
  • Arkadaşlar bugün cihazımı Vintek'e yolladım bekliyoruz bakalım sonuç ne olacak :)
    şöyle bi dilekçe döşedim. :)
    24.03.2016 tarihinde yolladım
    20.09.2014 Tarihinde almış olduğum LG G3 32GB 354************ imei numaralı telefonumun alt mikrofon ve üst sensör kısmında çatlaklar mevcut kesinlikle düşme ile kaynaklı değil internette bir çok sitede araştırmalarım neticesinde sorunun kronik sorun olduğunu anlamış bulunuyorum 4822 sayılı Kanunla Değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ’da belirtilen şekilde ürün değişimi talep ediyorum.  
    1. KASADA ÇATLAK PROBLEMİ
    2. AŞIRI ISINMA PROBLEMİ VE DONMA PROBLEMİ
    3. PİL TÜKETİMİ YÜKSEK ( BATARYA ARIZASI) PROBLEMİ
    4. TELEFON KENDİ KENDİNE KAPANMA ( RESET ATIYOR ) PROBLEMİ
    5. ŞARJ GİRİŞİNDE PROBLEMİ ( BAZEN ŞARJ ALMIYOR )
    6. ŞARJ MAKİNASI PROBLEMİ.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ekler: 1 Adet LG G3 D855 32GB Cihaz S/N 407KPED9****0
    1 Adet Fatura Fotokopisi Seri: A Sıra No: 03***9
    1 adet BL-53YH Batarya P/N EAC623***01 XXB
    1 Adet LG QuadBeat Kulaklık
    1 Adet MCS-04ER Model S/N. RB7400***26 şarj cihazı ve Data kablosu

çatlak ve batarya dışındaki problemleride kendim ekledim nadiren şarjda sıkıntı yaratıyordu onuda yazdım bakalım sonuç ne olacak
  • Arkadaşlar 2014 Eylül'ünde aldığım Lg G3 'üm ilk başta mavi ekran hatası verip sonrasında hiç açılmamaya başladı,Teknosa'dan almıştım şimdi tekrar oraya mı vermem gerekiyor Garanti için birde telefonun kronik çatlama sorunu da var üstünde direk değişim mi istesem ayrıyetten pili de sorunlu ... ?
  • Arkadaşlar Vintek Detaylı Telefon Numarası turktelekomdan alınmıştır.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 5 Martta Delta servise ulaştı benim cihaz ancak hala parça bekleniyor diyor. Kasa bekleniyormuş yarın 20 iş günü doluyor bakalım nasıl olcak.
  • Arkadaşlar 406 Serisi Aldığım G3 10 Uncu Ayda Çatladı Ve 509 Serisi G3 Değiştirdiler 6 Ay Sonra Yani Bugün Kızılötesinde 2-3 Cm Bir Çatlama Meydana Geldi Garantisi(LG Türkiye Garantili) Ekimde Bitecek Değişime Verirsen Sizce Değişimmi Olur Yoksa Parça Değişimimi Olur Parça Değişimi Derken Ekran Falan Komplemi Değişir 50 TL Cam Var Öncekindede Çöp Oldu LG Kusuru Yüzünden Telefonsuzda Kalacağım...
  • 24 ay 78 tl civarında... @manwee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de gönderdim istanbuldaki ana servise parça değiştiler üzüldüm..zalımlar
  • Daha önce servise lg aksesuarı gönderen var mı?Lg g3 orjinal kablosuz şarjlı kapaklı kılıfı şarj etmiyor.Sorun telefon kaynaklı değil.Acaba aksesuarlarda tamir mi değişim mi yapıyorlar?
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Değişim yapıldı mı hocam durum nedir?
  • Delta garantili cihazımda bir süredir kasa çatlağı vardı o şekilde idare ettim ancak birkaç gündür telefon kendini resetlemeye başladı sürekli. Yarın servise göndericem ancak kılcal çiziklerden dolayı kullanıcı hatası demelerinden çekiniyorum.
  • Kasanın kulaklık bölümünde ufak bir çatlak var ama garantiye vermeye değer bir şey mi bilemedim.Bir de bazılarında telefon değişimi hatta bir üst model telefon verme olmuş, öyle bir şey olabilir mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.