Şimdi Ara

LG G3 için Sıcak Fırsatlar (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
136
Favori
567.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-129991437?sciid=1001_b_Ak%C4%B1ll%C4%B1+Teknoloji_0

idealseçim'den alışveriş yapan oldumu ?

32gb delta garantili , 1599 tl - 100bonus

fiyat iyi gibi ?
  • gittigidiyor'daki idealsecim nicknameli arkadaş güvenilir midir? şöyle uygun bir ilanı var. sanırım en uygununu bu arkadaş satıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-129991437
  • Ben aldım bakalım nasıl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonu Vatan da sordum 32 gb a 2.099 Tl fiyat verdiler.

• bu idealseçimdeki g3 ün seri si nedir ? birde sizce hangi rengini almak daha iyi dir titan mı gold mu ?
  • ben gold rengini aldım karışık seriler olarak gönderiyormuş tam no söylemedi şansımıza artık dedim aldım :) şuan kargoda yarın elimde olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus34

ben gold rengini aldım karışık seriler olarak gönderiyormuş tam no söylemedi şansımıza artık dedim aldım :) şuan kargoda yarın elimde olur :D

size ulaşınca hangi seri olduğunu buraya yazarsanız sevinirim birde sarjı ne kadar gidiyor bir tam doldurup ne zaman bittiğini buraya yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus34

ben gold rengini aldım karışık seriler olarak gönderiyormuş tam no söylemedi şansımıza artık dedim aldım :) şuan kargoda yarın elimde olur :D

Hayırlı olsun gold iyi seçim

• Sağolasın kardeş inşallah sorunsuz çıkar ürün malum garanti delta diye biraz korkum var ama şansımıza artık deyip aldım :)
  • Vodafone' dan taahhutlu alayim diyorum siz ne dersiniz, onerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-129991437?sciid=1001_b_Ak%C4%B1ll%C4%B1+Teknoloji_0

idealseçim'den alışveriş yapan oldumu ?

32gb delta garantili , 1599 tl - 100bonus

fiyat iyi gibi ?

Hocam 100 tl bonus goremedm ama veriyor mu

• Mobilde gozukmuyor ama webte gozukuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MZ

Haftasonu Vatan da sordum 32 gb a 2.099 Tl fiyat verdiler.

Dostum bu tarz firmaların tek avantajı bozulursa kargoyu yollar senin adına takip eder aynı işi sende yapabilirsin 300 tl daha ucuza lg türkiye garantili 32 gb g3 alabilirsin

• güraks'da 1800 küsür

http://www.guraks.com.tr/lg-d855-g3-32-gb-beyaz-lg-turkiye-garantili-pmu40153

alan var mı?

ayrıca bunun bordosu gelecekti, farklı renkler ile ilgili bir bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar daha bekleyemeceğim gittigidiyordan idealseçimden alacağım avantajix 1.6 diyor kaç tl iade olur ? ikincisi 409 serisi gönderirler mi ? birde doğum günümü bugün yaptım ama doğum günü indirimi olmuyor galiba artık gitttigidiyorda değil mi ?
  • arkadaşlar şansıma bakın gittigidiyor yüzde 5 hediye çeki tanımlamış artık almak farz oldu :)

İDEALSEÇİMDEN 1519 TL OLARAK BONUSLA ÖDEDİM 6 TL KARGO = 1526 - 100 BONUS = 1426 - 24 TL AVANTAJİX = 1402 TL TİTAN GRİ 32GB İNŞALLAH SORUNSUZ GELİR

arkadaşlar illa bir aksilik çıkacak kampanyaya katılım mesajı atmayı unuttum siparişten sonra attım işlemi iptal edip yeniden alsam puan yatar değil mi ?

lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 3 Ekim 2014; 1:20:12 >
  • kabardinka kullanıcısına yanıt
    Buradan alan kişiler vardı cihazın anakonusuna yazın illa bilgi verirler size. Firma turkcell magazası yanlış hatırlamıyorsam. Isterseniz araştırın biraz, bilgileri çıkıyor zaten..

• ARKADAŞALR bana yardım edebilecek yok mu gittigidiyor yüzde 10 indirimli hesap lazım 10 tl verebilirim ve 2 tane yüzde 5 indirimli hesap verebilirim
  • Ben de aldım gg %10 indirimli. Bana %5 tanımlanmış, çek bölümünden %10 indimliyi 20tl'ye aldım.
    100tl de bonus. %1.6 avantajix 22tl.
    İdealSeçim'den günün fırsatındakini aldım, 1599tl.
    Titanyum seçenek yoktu, gold sipariş verdim. Titanyum için mesaj aldım, bakalım dikkate alacaklar mı?
    Bir de ilanda 408 ve 409 serilerinden biri gönderileceği yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinsarioglu -- 3 Ekim 2014; 11:12:49 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.