Şimdi Ara

LG G3 görüntülü görüşme karanlık kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg g3 telefonumu lg suite üzerinden pcden güncelledikten sonra tango programında görüntülü konuşurken benim görüntümün karşı tarafa oldukça karanlık gittiğini fark ettim. Sonr tango kaynaklı olduğunu düşünüp bip'te denedim ve sonuç yine aynı. Acaba Android 6'dan mı yoksa telefonun kendinden mi kaynaklanıyor problem başka sorun yaşayan oldu mu?

• Hocam sorunu cozdunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aygun61 kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu çözen var mı

• Kalici bir cozum degil ama aramayi siz yaparsaniz arama esnasinda masaustune gelip arama devam ederken arama ekranina geri donun sorun o gusme icin duzeliyor, gorusme esnasinda kameralari degistirirseniz sorun yine devam ediyor o yuzden kameraya dokunmayin. simdilik cozum bu daha iyi bir cozumu olan varsa paylassin. Umarim isinize yarar

• alperen5166 A kullanıcısına yanıt
    Bende işe yaramadı hocam. Arama esnasında yapıyorum olmuyor.

• alperen5166 A kullanıcısına yanıt
    Hocam oluyor. Arama yaparken karşı taraf cevaplamadan önce yaparsak oluyor. Görüşme esnasında olmuyor. Bu bilgi çok iyi oldu. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatıyorum ama sorun bende de var ve çözümü bulamadım. kalıcı bir çözüm bulabildiniz mi hocam.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Bulamadım. Yukarıda yazdığım gibi yapıyorum. Zaten artık daha çok watsapp ın görüntülü konuşmasını kullanıyorum.

• beyaze80 kullanıcısına yanıt
    bende o şekilde de olmuyor malesef. turkcell bipe 1gb veriyor diye bip kullanmak istiyordum ben de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.