Şimdi Ara

LG G3 Fiyatından memnunmusunuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında yüksek değil fiyatlar sadece beklediğimizden yüksek. Ama sanıyorum g2lerin satışları baltalamamak için böyle yaptılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb fiyatı şimdiden 1.850 TL'ye düşmüş...

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-d855-g3-16gb-fiyati,2575763.html
  • Bir iki ay beklemekte fayda var yeni telefon almadan önce, iphone dışındaki tüm telefonlar hızlı fiyat düşürüyor bir kaç ay sonra, cihazlar piyasada yayılmış ve oturmuş olduğu için ucuzluyor haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.C.Eylem -- 26 Haziran 2014; 11:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

16 gb fiyatı şimdiden 1.850 TL'ye düşmüş...

1.719 lirayada var ama ne kadar güvenilir ben almam. Zaten 32 gb için beklemedeyim ama 32 gb indirimde bulamadım.
    http://liferloy.com/index.php?route=product/product&filter_name=lg&product_id=127

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

quote:

1.719 lirayada var ama ne kadar güvenilir ben almam. Zaten 32 gb için beklemedeyim ama 32 gb indirimde bulamadım.
    http://liferloy.com/index.php?route=product/product&filter_name=lg&product_id=127

şahsen verdiğin bu siteye ben de güvenmem ama akakce.com daki mağazalar güvenilir...

• Vatan bilgisayarda siparişler başlamış. Ön sipariş felan yazmıyordu topkapı mağazasında var yazıyordu, satışlar başladı heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

quote:

paralel ithalattır büyük ihtimalle.akıllı telefonda distribütör şart.akakçe de daha güvenilir oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

quote:

Orijinalden alıntı: Devastating24

Arkadaşlar burda lg nin s5 den iyi olduğunu bilmeyen yoktur heralde g2 bile s5 ile kapışırken g3 ün fiyatı nasıl daha altında kalabilirki bence adamlar gene iyi fiyattan çıkardılar alacakmıyım yok almam o kadar para verip de bi telefonu düşürünce çöpe atacak kadar zengin değilim ben ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kadar vergi almaktan artık vazgeçmeli bence adamların 20 ye 30 a verip aldıgı arabayı biz burda 2 katına verip alamıyoruz bile vergiler biraz düşerse telefonların hepsi 1800 ün altında çıkar..askeri ücretin 3 katına telefon satıyolar resmen almayında bakın nasıl düşüyor fiyatları..

2 bin tl verdikten sonra z2 alınır zaten s5 ile mukayese etmiyorum.
    G2 gibi güzel bir fiyatlandırma bekliyordum

Bence Z2 alıp 6 ay sonrasında Z3 ile telefonun eskimesini izlemek kötü bir duygu olur. Sony Z2 ye koyduğu özellikleri Z1 e koyup öyle piyasaya sürebilirdi! Benim Sony e güvenim kalmadı açıkçası. Yeni cihaz tanıtma döngüsünü 6 aya indirmek yanlış bir şey.

Bu durumda amiral gemileri arasında LG G3 en parlak aday oluyor.
    Ama dün Kanyon AVM de LG stand kurmuştu ve orada G3 inceleme şansım oldu. Menüde telefon kasıyordu. Umarım hızlıca düzeltilebilecek bir sorundur. 2k ekran gereksizliğinin (2k demek daha çok pil tüketimi ve sistem kaynağı tüketimi demek) bu telefonu harcaması doğrusu iyi olmaz. Çünkü güzel bir telefon.

Fiyat olarak ise daha uygun olmasını istedim. Ama ülkemizde 2200 TL bandı artık standartlaştı maalesef. Bu yüzden mümkün oldukça yurt dışından telefon almak lazım. Belki bu tepki ile üreticiler ve distribütörler kendilerine gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

quote:

Arkadaşlar burda lg nin s5 den iyi olduğunu bilmeyen yoktur heralde g2 bile s5 ile kapışırken g3 ün fiyatı nasıl daha altında kalabilirki bence adamlar gene iyi fiyattan çıkardılar alacakmıyım yok almam o kadar para verip de bi telefonu düşürünce çöpe atacak kadar zengin değilim ben ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kadar vergi almaktan artık vazgeçmeli bence adamların 20 ye 30 a verip aldıgı arabayı biz burda 2 katına verip alamıyoruz bile vergiler biraz düşerse telefonların hepsi 1800 ün altında çıkar..askeri ücretin 3 katına telefon satıyolar resmen almayında bakın nasıl düşüyor fiyatları..

2 bin tl verdikten sonra z2 alınır zaten s5 ile mukayese etmiyorum.
    G2 gibi güzel bir fiyatlandırma bekliyordum

Bence Z2 alıp 6 ay sonrasında Z3 ile telefonun eskimesini izlemek kötü bir duygu olur. Sony Z2 ye koyduğu özellikleri Z1 e koyup öyle piyasaya sürebilirdi! Benim Sony e güvenim kalmadı açıkçası. Yeni cihaz tanıtma döngüsünü 6 aya indirmek yanlış bir şey.

Bu durumda amiral gemileri arasında LG G3 en parlak aday oluyor.
    Ama dün Kanyon AVM de LG stand kurmuştu ve orada G3 inceleme şansım oldu. Menüde telefon kasıyordu. Umarım hızlıca düzeltilebilecek bir sorundur. 2k ekran gereksizliğinin (2k demek daha çok pil tüketimi ve sistem kaynağı tüketimi demek) bu telefonu harcaması doğrusu iyi olmaz. Çünkü güzel bir telefon.

Fiyat olarak ise daha uygun olmasını istedim. Ama ülkemizde 2200 TL bandı artık standartlaştı maalesef. Bu yüzden mümkün oldukça yurt dışından telefon almak lazım. Belki bu tepki ile üreticiler ve distribütörler kendilerine gelir.

Sony e 6 ayda bir amiral çıkardı diye resmen trip atıyorsunuz.
    Sony en azından itiraf ediyor ,samsung gibi ,htc gibi ne bileyim prime modeli çıkarıp , F modeli çıkarıp daha üstün donanımlara rağmen hala s5 benim amiral gemim diyerek aptal yerine koymaktansa itiraf etmek en iyisi.Hatta samsung 2-3 ayda bir amiral çıkarıyor.
    HTC de samsungdan transfer sonrası yeni yeni başlıyor.
    Lg desek zaten bunları yapacak bütçesi yok.
    He g3 fhd ile gelseydi al derdim ama 2200 tl fiyatı ,yine dandik kasa ve QHD ekranı ile resmen çöp.

• 1000 liraya çok pahalı denirdi iphone a. Şuraya bakınız yeni çıkan telefonlar 2000+. Amerikada 500-600 dolar onu da operatörler bilmem kaç aya veriyor almayanı dövüyorlar. Ne kazıklar yiyoruz be

• quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

http://www.n11.com/lg-d855-g3-32gb-cep-telefonu-P26478939?cid=700501_lg-d855-g3-32gb-cep-telefonu-P26478939&ref=akakce&v=1.46.5

N11'de 32 GB 2079 TL , 111 bonus var. LG Türkiye Garantili

Gerçekten güzel fırsat bende 10-15 gün sonra almayı düşünüyorum. Eğer öncesinde olsaydı kesin alırdım. Anlaşılacağı üzere kısa zaman içerinde 2000 liraya alabiliriz gibi görünüyor.

• BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    Böyle bir telefona çöp diyosun ya diyecek laf yok valla..

• quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

http://www.n11.com/lg-d855-g3-32gb-cep-telefonu-P26478939?cid=700501_lg-d855-g3-32gb-cep-telefonu-P26478939&ref=akakce&v=1.46.5

N11'de 32 GB 2079 TL , 111 bonus var. LG Türkiye Garantili

oglen bakmistim urunler tukenmis. ama dum aksam baktigimda gold ve titan vardi.

• yeni çıkan bir ürün için iyi fiyat olduğunu düşünüyorum. Daha düşük fiyatlara şuan da da var.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    n11 de artırmış fiyatını uyanık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Böyle bir telefona çöp diyosun ya diyecek laf yok valla..

2 k ekran,plastik kasa olmasa ve pili biraz daha güçlü olsa bu senenin şampiyonuydu.
    fakat eksikleri çok büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

G2'nin üzerine ne koymuş ki lg ? Sd kart ve kapak dışında. G2 f/p konusunda mükemmeldi ama Lg'den amiral gemi beklemek... g2'ye duyurduktan 7 ay sonra verdi güncellemeyi. G3 16 gb = 1400-1500 g3 36 = 1500-1700. Hatta bu bile çok.

Her şey donanım değil. Tasarımsal ve yazılımsal yeniliklere bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlucan96 -- 28 Haziran 2014; 13:08:43 >
  • quote:

Bu pahalılığın suçunu tamamen verginin üstüne atamazsınız. Nasıl oluyor da bir telefonun fiyatı zamanla 2000 TL'den 1000 TL'ye düşüyor? Dağıtıcılar, satıcılar zararına mı satıyor yoksa devlet eskiyen telefondan az mı vergi alıyor?

• Mutlucan96 kullanıcısına yanıt
    Sadece vergi değil şirketlerde abarttı bu işi yok 21 mp yok 41 mp ne kadar mp artarsa fiyat artıyo fiyatı uygun olan telefonunda ya şarj ı az gider ya kamerası kötüdür ama 2 bin lik telefon bin liraya düşmesi zaman alır hemen düşmez ithalatçi firmalar telefonları nasıl 300 400 lira daha az fiyata satıyor ben merak ediyorum vergimi kaçırıyorlar yani devlet bunu görmüyomu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.