Şimdi Ara

LG G3 Fiyatından memnunmusunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG G3 32 GB 2199

fiyatlar bana pahalı geldi samsung yada sony olsa anlardım ama bu ürün f/p ürün değil sanki lg g2 gibi bir satış rekoru yakalarmı bilmiyorum ama beni fiyatı tatmin etmedi ne biliyim

1799
    1899 civarı olur sanıyordum gerçi düşer ama

• samsung s5'in fiyatı size normal geliyoda da g3 ün fiyatı mı yüksek geliyo anlamadım tabi o samsung sonuçta pardon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuroo -- 24 Haziran 2014; 0:23:31 >
  • Afedersiniz de g2 nin satışlarından sonra lg nin biyerleri kalktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar burda lg nin s5 den iyi olduğunu bilmeyen yoktur heralde g2 bile s5 ile kapışırken g3 ün fiyatı nasıl daha altında kalabilirki bence adamlar gene iyi fiyattan çıkardılar alacakmıyım yok almam o kadar para verip de bi telefonu düşürünce çöpe atacak kadar zengin değilim ben ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kadar vergi almaktan artık vazgeçmeli bence adamların 20 ye 30 a verip aldıgı arabayı biz burda 2 katına verip alamıyoruz bile vergiler biraz düşerse telefonların hepsi 1800 ün altında çıkar..askeri ücretin 3 katına telefon satıyolar resmen almayında bakın nasıl düşüyor fiyatları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devastating24

Arkadaşlar burda lg nin s5 den iyi olduğunu bilmeyen yoktur heralde g2 bile s5 ile kapışırken g3 ün fiyatı nasıl daha altında kalabilirki bence adamlar gene iyi fiyattan çıkardılar alacakmıyım yok almam o kadar para verip de bi telefonu düşürünce çöpe atacak kadar zengin değilim ben ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kadar vergi almaktan artık vazgeçmeli bence adamların 20 ye 30 a verip aldıgı arabayı biz burda 2 katına verip alamıyoruz bile vergiler biraz düşerse telefonların hepsi 1800 ün altında çıkar..askeri ücretin 3 katına telefon satıyolar resmen almayında bakın nasıl düşüyor fiyatları..

2 bin tl verdikten sonra z2 alınır zaten s5 ile mukayese etmiyorum.
    G2 gibi güzel bir fiyatlandırma bekliyordum

• BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    G2 şu an zaten 1550 civarı G3 1800 lerde gelseydi G2 kimse almazdı G2 ler bitince fiyatı düşücektir bence..
  • Harika bi telefon fiyatıda yüksek oluyor türkiye sonuçta burası tabiki bi telefona bu kadar para verilmez ama parayi dert etmeyen biri olsam alabilirdim tasarımı görüntüsü müthiş

• Olay şu türkiyede bir firmaya deger verirsen batırılrar bknz : General mobile Lg
  • Devastating24 D kullanıcısına yanıt
    1100 lira g2 kampanyayla 1000 olduğu oluyor.
  • g3 o fiyatları haketmiyor
    Samsung u pek sevmem ama g2 s5 ile nasıl kapışıyor hele o kamerasıyla.
    O öve öve bitirilemeyen z2 den bile iyi bi kameraya sahip s5 .

• quote:

Orijinalden alıntı: Devastating24

G2 şu an zaten 1550 civarı G3 1800 lerde gelseydi G2 kimse almazdı G2 ler bitince fiyatı düşücektir bence..

Fiyatı 1100 civarı

• bianconera kullanıcısına yanıt
    G2'nin üzerine ne koymuş ki lg ? Sd kart ve kapak dışında. G2 f/p konusunda mükemmeldi ama Lg'den amiral gemi beklemek... g2'ye duyurduktan 7 ay sonra verdi güncellemeyi. G3 16 gb = 1400-1500 g3 36 = 1500-1700. Hatta bu bile çok.

• beyler G3 ün fiyatını çok buluyorsunuz da samsung s5 in fiyatı çok düşük sanki genel olarak bütün telefon şirketlerinin bence bi yerleri kalktı 5-6 sene önce samsungun en kral telefonu 1000 lira civarındayken şu anda 2 yi geçti sony,lg,htc zaten dokunmatikden sonra çıktı ortaya...
  • Kardeş teknosa fiyatlarını şu anda söyledim ben G3 de ithalat da fiyatı düşer zaten..
  • Bunlar ön sipariş fiyatları değil mi tabiki yüksek olacak 32lik 1999 civarına düşer yakında hele birde paraleller gelmeye başlayınca onlarda 1800'e 32lik bulmak hayal değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım G2 f/p telefonuydu ondan o kadar tercih edildi hala da ediliyor ancak bu f/p gittikten sonra diğerlerinden farkları kalmadı ne anladım o zaman. Ha S5 yerine alınabilir o ayrı :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaay be, 3-4 sene önce 2000tl ye telefon alacak herkes deselerdi ...tümüzle gülerdik şimdi olaya bak LG 1999 dan çıkmışta iyi fiyatmış.

Böyle başa böyle tarak...
    Teknosa'da ip4s hala 1500...

• Lg tarafından beklenilen fiyatın üstünde fakat piyasaya göre normal bir fiyatlandırma, beyler telefonlara bakmıyor musunuz ? Bu seviyede çoğu telefon 2 bin tl altında değil artık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.