Şimdi Ara

Lg G3 Delta Servis Tüketici Hakem Heyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben cihazımı eylül ayında servise gönderdim ve 1 ay geçmesine rağmen cihaz geri gönderilmedi thh ye başvurdum fakat telefonu aldığım yeri şikayet etmem gerekiyormuş servisi şikayet ettiğim için olumsuz sonuç çıktı bu arada 2 3 ay geçmiş oldu daha fazla telefonsuz kalmamak için tüketici mahkemesi ile uğraşmak istemedim yapın gönderin dedim fakat thhye gittiğim için sürekli oyalayıp duruyorlar bugun yarın gönderiyoruz derken 5 ayı geçti hala göndermediler.Thhye aynı ürünü aynı şikayet sebebi ile tekrar şikayet edemezsin diyorlar ne yapacağımı bilemedim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Aynı sorunu bende yaşıyorum 20 iş gününü geçmesine rağmen hala parça bekliyor diyor.

THH'ye başvurmayı düşünüyorum sanırım deltayı değil aldığımız mağazayı şikayet etmek gerekiyor.

Yalnız bilen arkadaşlar ben aldığım mağazayı biliyorum zaten fatura da var ama aldığım site ve üyeliğimi bilmiyorum o sıkııntı olabilir mi ?
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim deltayı değil cihazı aldığın yeri yani fatura sahiplerini şikayet etmen lazım internet sitesi ve üyelikle bir alakası yok.Fatura ve 20 iş gününü geçtiğini ispat edebileceğin bir belge ile thhye başvurursan olumlu sonuç alırsın ben dilmediğim için servisi şikayet etmiştim karar olumsuz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canfezaa

Aynen kardeşim deltayı değil cihazı aldığın yeri yani fatura sahiplerini şikayet etmen lazım internet sitesi ve üyelikle bir alakası yok.Fatura ve 20 iş gününü geçtiğini ispat edebileceğin bir belge ile thhye başvurursan olumlu sonuç alırsın ben dilmediğim için servisi şikayet etmiştim karar olumsuz oldu.

20 iş gününü geçtiğini nasıl belgeleyecek.

Delta servisin sitesinden ekran görüntüsü kabul ederler mi ?
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    o ekran görüntüsünü yeterli sanırsam birde kargoya verdiğin belge varsa istersen onuda koyabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canfezaa

o ekran görüntüsünü yeterli sanırsam birde kargoya verdiğin belge varsa istersen onuda koyabilirsin

Hocam peki bu süreç içerinde telefon yapılırsa ben gelen kargoyu kabul etmeyeceğim değil mi ? Ama oldu da eve geldi kargo yanlışlıkla kabul etti bizimkiler tekrar yollasam sıkıntı olur mu ? Günlük kargoyla sipariş geliyor çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.