Şimdi Ara

LG G3 ANA EKRAN SORUNU ?? ANDROİD 5.0 V20b (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blade__7

quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

G3 problemde sınır tanımıyo gerçekten büyük geçmiş olsun inşallah telefonu değişirsiniz en kısa zamanda G3 problem konuları 100ü geçti forumda sanırım ısınma çatlama patlama kasma kapanma dokunmama vs. vs.

hocam fanboy musunuz anlamadım adam sorununu çözmek istiyor bize soruyor senin verdiğin cevaba bak bende G3 sahibiyim fazlasıyla memnunum!

Alıntıları Göster
    hocam kesin denemişinizdir ama ayarlardan ekrana gelin ana ekranı önce easy home diyin varsayılan olarak onu seçin sonra sonra telefonu kapatıp açıp tekrar ayarlardan ekran ana ekranı varsayılan olarak seçin.

• zeMRez kullanıcısına yanıt
    büyük geçmiş olsun mu ? telefonu değiştirmek mi ? arkdaşım böyle kuçuk sorunları bu kadar büyütüyorsan sen hiç bir telefona bulaşma hatta kullanma telefon @zeMRez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_CooL

büyük geçmiş olsun mu ? telefonu değiştirmek mi ? arkdaşım böyle kuçuk sorunları bu kadar büyütüyorsan sen hiç bir telefona bulaşma hatta kullanma telefon @zeMRez
    Evet MC5 oynarken 60 dereceye çıkan telefon, ısındıkça çatlayan bi kapak ve menüde bile kasma yaşamak benim için baya küçük sorunlar değil kabul ediyorum

Sizide anlıyorum bende 1.500tl versem ve bu sorunları yaşasam sineye çekmeye çalışır eleştirenlere darılırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

Evet MC5 oynarken 60 dereceye çıkan telefon, ısındıkça çatlayan bi kapak ve menüde bile kasma yaşamak benim için baya küçük sorunlar değil kabul ediyorum

Sizide anlıyorum bende 1.500tl versem ve bu sorunları yaşasam sineye çekmeye çalışır eleştirenlere darılırdım
    Arkadaşlar sorunu buldum Trustlook' ı kaldırınca düzeldi. Bu tarz program veya benzeri varsa kaldırmakla sorunu düzeltebilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci05

Arkadaşlar sorunu buldum Trustlook' ı kaldırınca düzeldi. Bu tarz program veya benzeri varsa kaldırmakla sorunu düzeltebilirsiniz.

PAYLAŞMAK GÜZELDİR.

Alıntıları Göster
    sorun halen çözülemedi arkadaşlar varsa bı bilen yardım etsin ltf.
  • quote:

sorun halen çözülemedi arkadaşlar varsa bı bilen yardım etsin ltf.

Alıntıları Göster
    Cihazımım servise değişime gidene kadar kullandıgımda aynı sorun bende de var android 5.0 yükledikten sonra oldu ama ne yaptıysam surekli çıkıyordu misafir modu da gitmişti o yuzden yeni cihaz servisten gelince 4.4.2 de kalmayı planlıyorum bu sorunlar halledilene kadar
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar ben lg g3 kullanicisiyim bu lg g3 gold ilk ciktigi zaman aldim ana ekran yazisi bende lolipopa gecmeden oncede vardi zaten hala cozemedim musteri hizmetleri muhendislik kodu verdi ordan format attim duzeldi gibi oldu baya kullandiktan sonra ben gene can skintisi format attim gene ayni sey geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneSs26

Arkadaslar ben lg g3 kullanicisiyim bu lg g3 gold ilk ciktigi zaman aldim ana ekran yazisi bende lolipopa gecmeden oncede vardi zaten hala cozemedim musteri hizmetleri muhendislik kodu verdi ordan format attim duzeldi gibi oldu baya kullandiktan sonra ben gene can skintisi format attim gene ayni sey geliyor
    20h güncellemesiyle bu sorun düzeldi arkadaşım, güncellersen düzelir.
  • Ayni sorun bendede vardi clean master yukledim duzeldi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: semik09

Ayni sorun bendede vardi clean master yukledim duzeldi tavsiye ederim
    dün cm launcher ve nova launcher kurdum. biraz nova biraz da cm kullandım sonra tekrar ana ekranı kullandım. dünden beridir hata almadım. bilginiz olsun arkadaşlar.
  • Aynı sorun bende de vardı Lg g3 32 gb tüm hepsini sil diyince ana ekranı seç diye bir saçmalık arkadaşların dediği gibi Trustlook Anti-Virus saçma programı sildim geçti çok şükür.
  • selimeng S kullanıcısına yanıt
    bu dediğiniz programı sizmi indirdiniz benım telefonumda boyle bır program yok @selimeng
  • quote:

bu dediğiniz programı sizmi indirdiniz benım telefonumda boyle bır program yok @selimeng
    ARKADAŞLAR BEN ÇÖZDÜM

V20İ GÜNCELLEMESİNİ KURMAMA RAĞMEN GEÇMEMİŞTİ. GO KLAVYE KULLANDIĞIM İÇİN Mİ BİLMEM "GO ORANGE" ADI ALTINDA BİR UYGULAMA GELMİŞ GÜNCELLEME SONRASI. UYUZLUK YAPAN UYGULAMA BUYMUŞ. SİLİNCE GEÇTİ. EMİN OLMAK İÇİN YENİDEN KURDUM, GERÇEKTEN DE OYMUŞ. İŞİN GARİBİ LG UYGULAMA GÜNCELLEMESİ AYAR SAYFASINDA YER ALIYOR. OTOMATİK GÜNCELLEMEYİ KAPATIN UYGULAMAYI SİLİN

ESEN KALIN
  • Böyle bir sorunla bende karsilastim ama çözüm olarak önce basit ana ekrani uygulayip sonrasinda ayarlardan normal ana ekran ayarini aktif hale getirdim şuan herhangi bir sorun yaşamadım.umarim sizeds faydasi olur
  • Bende de ayni sorun vardi son yuklediklerimi sildim düzeldi çok şükür... Tavsiye ederim...
  • Kesin çözüm !!!!!
    Her yolu denedik..ama bu yontem harika.
    Bir arkadas yazmis..
    Paylasiyorum..
    Aynen yapın..kesinlikle deneyin..
  • Altta paylastigim notu okuyun..
    Her yolu denedim..bu yontem harika
    Kesinlikle deneyin...
    blade__7
    3 Şubat 2015; 15:26:53 (71 mesaj)
    hocam kesin denemişinizdir ama ayarlardan ekrana gelin ana ekranı önce easy home diyin varsayılan olarak onu seçin sonra sonra telefonu kapatıp açıp tekrar ayarlardan ekran ana ekranı varsayılan olarak seçin.
  • ayarlardan ekrana gelin
    ana ekranı önce easy home diyin
    varsayılan olarak onu seçin..
    sonra telefonu kapatıp açıp tekrar ayarlardan ekran ana ekranı varsayılan olarak seçin.

AYNEN YAPIN..BU KADAR!!!!
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    Kendim yüklemiştim geç oldu ama...
  • LG g4 ümde de aynı sürekli ana ekran seçmek istiyordu. Nova launcher i yükledim. Ana ekran seçimi konusundaki hatayı öğrendim. Bi uygulama çakışma yapıyormuş gösterdi, bende kaldırdım. Şimdi sorun halloldu şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACULA2824 -- 9 Mart 2016; 5:37:38 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.